Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra z tym FIWC...dobrze mi idzie w zasadzie 1 głupio przegrany mecz tylko, patrze na statystyki a tam wczoraj niektórzy już po ponad 30 rozegranych meczy...żeby coś ossiągnąc to faktycznie chyba trzeba naparzać 24/7 ;) Jak ktoś chętny do pogrania UT lub zwykłe mecze zapraszam do dodawania PolishWarrior91 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam trzy pytania do Was, drodzy przyjaciele

pierwsze, czy ma znaczenie dla gry online sposób łaczenia PS3 z routerem? teraz gram na Wifi (sygnał 100%) a chcę zobaczyć czy po kablu pójdzie lepiej. Mam non stop lagi, wywala mnie z serwerów EA, w sezonach ostatnio dwa razy wywaliło mnie w 60 min przy 0;0 i zaliczyło mi to jako porażki!!!

dwa: kolega pakasiedlce zaprosił do testów w WK, przy wejściu w mecz wywaliło mi moją WG i od nowa musiałem ją tworzyć, po czym znowu ją wywaliło i tak 3x.. wyłączyłem FIFĘ, stworzyłem nową WG, zagrałem 2-3 spotkania i przy ponownym uruchomieniu...odtworzyło mi tą pierwszą...z jej parametrami gry ale wyglądem nowej WG. Szlag mnie trafił i nie wiem co o tym myśleć. oczywiście pakasiedlce się zirytował i mnie zbanował ale moze się zlituje kiedyś:)?

trzy:próbuję grać jak najwięcej spotkań towarzyskich na WG by zdobyć doświadczenie i non stop mnie wywala, dogrywam max 60 min... lepiej jest jak jestem "kapitanem" bo tutaj na 10 spotkań konczę 2 ale i tak doprowadza mnie to do szału.

Nie mam kłopotów na FIWC, sezonach czy towarzyskich online, wywala mnie sredni raz na 30 spotkań (nie licząc quiterów)

zero szans na poprawe parametrów w towarzyskich, pomijam już tych masakrycznych gości, którzy nie mają pojęcia do czego służy X na padzie....

Z góry dziękuję za porady

Jak ktoś ma ochotę pograć to zapraszam (Loljan_77), lubie grać zespołami z małą ilością gwiazdek więc jak ktoś szuka odskoczni od megawypasionych zespołów z Madrytu/Barcelony/Manchesteru itd to polecam:) nie uciekam, można mi dołożyć i się nie pogniewam, lubię sie uczyć od lepszych:)))))

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem, ponieważ po zrobienu formatu ps3 za każdym razem gdy probuje wejsc do wybierania druzyny w trybie sezony, szybkiego meczu zacina mi ps3 i pozostaje tylko restart. Nie grałem od swiat i pamietam ze wtedy menu tzn paski byly jasne(żółte) teraz sa czarne, czy to zmiana w update, czy mam jakis błąd po tym foramcie? Prosze o rade.

Edytowane przez szpanek112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam trzy pytania do Was, drodzy przyjaciele

pierwsze, czy ma znaczenie dla gry online sposób łaczenia PS3 z routerem? teraz gram na Wifi (sygnał 100%) a chcę zobaczyć czy po kablu pójdzie lepiej. Mam non stop lagi, wywala mnie z serwerów EA, w sezonach ostatnio dwa razy wywaliło mnie w 60 min przy 0;0 i zaliczyło mi to jako porażki!!!

dwa: kolega pakasiedlce zaprosił do testów w WK, przy wejściu w mecz wywaliło mi moją WG i od nowa musiałem ją tworzyć, po czym znowu ją wywaliło i tak 3x.. wyłączyłem FIFĘ, stworzyłem nową WG, zagrałem 2-3 spotkania i przy ponownym uruchomieniu...odtworzyło mi tą pierwszą...z jej parametrami gry ale wyglądem nowej WG. Szlag mnie trafił i nie wiem co o tym myśleć. oczywiście pakasiedlce się zirytował i mnie zbanował ale moze się zlituje kiedyś :)?

trzy:próbuję grać jak najwięcej spotkań towarzyskich na WG by zdobyć doświadczenie i non stop mnie wywala, dogrywam max 60 min... lepiej jest jak jestem "kapitanem" bo tutaj na 10 spotkań konczę 2 ale i tak doprowadza mnie to do szału.

Nie mam kłopotów na FIWC, sezonach czy towarzyskich online, wywala mnie sredni raz na 30 spotkań (nie licząc quiterów)

zero szans na poprawe parametrów w towarzyskich, pomijam już tych masakrycznych gości, którzy nie mają pojęcia do czego służy X na padzie....

Z góry dziękuję za porady

Jak ktoś ma ochotę pograć to zapraszam (Loljan_77), lubie grać zespołami z małą ilością gwiazdek więc jak ktoś szuka odskoczni od megawypasionych zespołów z Madrytu/Barcelony/Manchesteru itd to polecam:) nie uciekam, można mi dołożyć i się nie pogniewam, lubię sie uczyć od lepszych:)))))

pozdro

szczerze mówiąc mam zbanowanego tylko jednego delikwenta, 12sto letniego dzieciaka który mnie męczył 24/7 więc nie wiem o co chodzi...

ja zrobiłem ostatnio taki manewr, że dodałem swoją plejlistę do fify, po czym usunąłem ją z konsoli.... i teraz nie mam muzyki w menu a jak chcę wejść w ustawienia gry i zmienić na domyślną to mi się zawiesza... jak to rozwiązac? pomyślałem żeby stworzyć nową plejlistę o tej samej nazwie (nie pamietam) czy to pomoże? jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio starałem się przestawić z grania z asyst na manual, lecz po kilku meczach muszę z przykrością stwierdzić, że według mnie nie wiele pozytywu wypływa z grania na manualu, gra się o wiele gorzej i o wiele bardziej człowiek się irytuje jak np: robię jakąś ładną akcję zakończoną strzałem, lecz nie pada gol, a mój opponent daje kontrujące długie podanie i goool! I tak kilka razy to można się wkurzyć...

Po co utrudniać sobie życie...?

Może kiedyś do tego dorosnę, ale jeszcze chyba nie teraz....:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dawno nie grałem mam pytanie czy u was po patchu też tak jest że nie można zaprosić żadnego ze znajomych do gry? bo cały czas pisze że połączenie przerwane z przeciwnikiem?

Trzeba brać Mecze Niestandardowe /Gra zespołowa/Graj ze znajomymi i wtedy działa...

Dziwne u was jest tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co utrudniać sobie życie...?

Żeby tak naprawdę mieć wpływ na to co dzieje się na wirtualnym boisku;)

Ale faktem jest, że pierwsze mecze na manualu to katorga, najlepiej ćwiczyć z jakimś znajomym, który też dopiero uczy się manuala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć co się dzieje z moim Ultimate team?

Gram mecz (ten brązowy turniej single player), wygrywam mecz i tu zaczynają się schody

Na ekranie meczu( tuż po gwizdku) EA coś robi, a potem wyskakuję, że EA nie może czegoś zrobić. Wychodzę.

Potem wywala z UT. Wchodzę. A tu wyskakuje, że mecz wygrałem ale w tym turnieju pokazuje, że ciągle jestem w 1/8 finału. Raz było napisane, że 1/4 ale jak wszedłem, aby zagrać to znowu 1/8 finału. Tak z 5 razy miałem. zmarnowałem godzinę grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązałem problem z zawiechą przy próbie zmiany playlisty :D trzeba usunąć plik z ustawieniami profilu i ponownie uruchomić grę. odpala się jakby peirwszy raz była uruchomiona ale działa bez zarzutu, co więcej po tym manewrze nawet WK mi się nie tnie i nie wywala serwerów EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

Mam problem z fifka 13. Otoz nie wiem czy to wina hardware czy fify.

Grywam czasami u kolegi na xbox360 i tam graficznie prezentuje sie lepiej i nie wiem czy to zludzenie ale gameplay tez jest chyba lepszy. Menu dziala zywiej.

Mam nowe ps3 slim oraz tv ledowy a on lcd zwykly. Wydaje mi sue ze moj tv powinien ladniej wyswietlac gry. Telewizja ladnie wyglada. Nie wiem czy sie nie wkurzyc i nie zmienic na xboxa. Mam ustawiona rozdzielczosc 1920x1080. Kalibracji video( jasnosc oraz kolory nie udaje sie zrobic, naciskam l2 i r2 i nic sie nie zmienia)

Czy gra na tych konsolach rozni sie jakos od siebie?

Wolalbym zainsstalowac fife na dysk ale chyba nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

Mam problem z fifka 13. Otoz nie wiem czy to wina hardware czy fify.

Grywam czasami u kolegi na xbox360 i tam graficznie prezentuje sie lepiej i nie wiem czy to zludzenie ale gameplay tez jest chyba lepszy. Menu dziala zywiej.

Mam nowe ps3 slim oraz tv ledowy a on lcd zwykly. Wydaje mi sue ze moj tv powinien ladniej wyswietlac gry. Telewizja ladnie wyglada. Nie wiem czy sie nie wkurzyc i nie zmienic na xboxa. Mam ustawiona rozdzielczosc 1920x1080. Kalibracji video( jasnosc oraz kolory nie udaje sie zrobic, naciskam l2 i r2 i nic sie nie zmienia)

Czy gra na tych konsolach rozni sie jakos od siebie?

Wolalbym zainsstalowac fife na dysk ale chyba nie da rady.

A masz podłączone kablem HDMI czy standardowym? W TV warto też ustawić tryb GRA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupie 13 na brytyjskim amazonie to będzie polskie język czy komentarz sportowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalvi7

Dzieki za pomoc. w samsungu nie mam trybu gry Ale dalem na filmowy i tez wyglada. Kurde ze nie wpadlem na to. Czlowiek cale zycie na 15 letnim philipsie siedzial. Teraz tv to jak komp. Jeszcze zeby plynniej i zywiej sie ladowalo. Ufz 3 sie dlugo laduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupie 13 na brytyjskim amazonie to będzie polskie język czy komentarz sportowy?

Powinno byc wszystko po polskiemu, ja kupilem 13 w GAME bo mieszkam w UK i jest wszystko po naszemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno byc wszystko po polskiemu, ja kupilem 13 w GAME bo mieszkam w UK i jest wszystko po naszemu :)

kumpel ma z Francji i jest jeżyk polski, myślę że i w angielskiej wersji powinien być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z własną muzyką i przyśpiewkami.. Zaraz po uruchomieniu jest wszystko ok. Ale nim skończę pierwszy mecz przestaje działać. A po meczu w menu cisza.. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz podłączone kablem HDMI czy standardowym? W TV warto też ustawić tryb GRA :)

Powiem krótko i to jest fakt na xbox-ie wiele gier tych samych wygląda lepiej a to co napisałeś do Fify to sie zgadza. Szwagier ma xbox-a i jak gramy u niego to wygląda to lepiej wizualnie no a co do gameplaya nie duza różnica ale jednak na korzyść konkurenta-szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w Fifę na Xboxie i na PS3 i nie widzę żadnej różnicy.

Witam. Mam problem z własną muzyką i przyśpiewkami.. Zaraz po uruchomieniu jest wszystko ok. Ale nim skończę pierwszy mecz przestaje działać. A po meczu w menu cisza.. Pomoże ktoś?

usuń plik z ustawieniami profilu na konsoli i włącz od nowa grę. Wszystko trzeba od now austawić ale powinno pomóc :) Online się nie kasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, wczoraj podczas meczu online przeciwnik miał rzut rożny i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze jego zawodnicy stanęli na linii bramkowej i w momencie kopnięcia piłki zaczęli z niej schodzić. Wie ktoś jak zrobić coś takiego bo on zrobił to kilka razy więc wątpię aby to był jakiś błąd gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie coś o aktualizacji składów po okienku transferowym?? Bo zauważyłem że ostatnia aktualizacja już poprawia składy ,Milik w Leverkusen, Sturridge w Liverpool'u i Ba w Chelsea. ale np w Milanie dalej jest Pato który przecież już poszedł do Corinthians. Więc jak oni to aktualizują?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, wczoraj podczas meczu online przeciwnik miał rzut rożny i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze jego zawodnicy stanęli na linii bramkowej i w momencie kopnięcia piłki zaczęli z niej schodzić. Wie ktoś jak zrobić coś takiego bo on zrobił to kilka razy więc wątpię aby to był jakiś błąd gry.

Można tworzyć swoje sposoby rozegrania stałych fragmentów, zapewne twój rywal z tego skorzystał.

a co do gameplaya nie duza różnica ale jednak na korzyść konkurenta-szkoda

Mógłbyś przybliżyć, na czym ta różnica polega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×