Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli była jakaś łatka, która to poprawiła. Super, dzięki :)

@ kolega wyżej ma złe informacje. Nadal wyskakuje komunikat "Uwaga! Nie możesz opuścić tego ekranu za pomocą tego kontrolera. Musisz użyć kontrolera bezprzewodowego." LIPA

Edytowane przez kalasznikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany czy po wszystkich aktualizacjach Fifoki, tempo gry jakos diametralnie sie zmienilo w porownaniu do tego premierowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzę o takiej grze (mogłaby być to właśnie Fifa), gdzie możliwość ewentualnych ustawień gry (oszustw) była jak najmniejsza.

Oczywiście takie ustawienia jak formacja, taktyka no i oczywiście wybór drużyny byłaby do ustawienia i wybrania, lecz poza tym, aby nie było żadnych innych możliwości ustawień (aby był właśnie jeden sposób grania dla wszystkich, a nie jakieś asysty, manuale itd.), a na wygraną miałyby tylko wpływ umiejętności i oczywiście odrobina szczęścia...

W tym momencie nie da się dobrze bawić grając online, na każdym kroku widać jakieś ściemy ze strony przeciwników (niemożliwe wręcz rzeczy dzieją się często na boisku) i granie w tym momencie jest po prostu bez sensu...

Oczywiście to jest moje zdanie i już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzę o takiej grze (mogłaby być to właśnie Fifa), gdzie możliwość ewentualnych ustawień gry (oszustw) była jak najmniejsza.

Oczywiście takie ustawienia jak formacja, taktyka no i oczywiście wybór drużyny byłaby do ustawienia i wybrania, lecz poza tym, aby nie było żadnych innych możliwości ustawień (aby był właśnie jeden sposób grania dla wszystkich, a nie jakieś asysty, manuale itd.), a na wygraną miałyby tylko wpływ umiejętności i oczywiście odrobina szczęścia...

W tym momencie nie da się dobrze bawić grając online, na każdym kroku widać jakieś ściemy ze strony przeciwników (niemożliwe wręcz rzeczy dzieją się często na boisku) i granie w tym momencie jest po prostu bez sensu...

Oczywiście to jest moje zdanie i już...

Bo widzisz to jest tak- że światem rządzi kasa i gdyby stworzyć gre prawie idealną to nikt by nie kupił nastepnej edycji ( a bo nic sie nie zmieniło ) , a po drugie te wszystkie kombinacje w grze sa po to aby zachęcić do gry jak największą liczbę osób ( trudno to nie raz wytłumaczyć co ma dać takie wyrównywanie szans) ale pewnie o to chodzi aby każde dziecko mogło poczuc sie mistrzem - bierzesz Real i walczysz jak sam Bóg!! (: ważne Cris że nam sparingi dobrze wychodzą a że nieraz mam 15 słupków i poprzeczek to juz inna opowieść.

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzę o takiej grze (mogłaby być to właśnie Fifa), gdzie możliwość ewentualnych ustawień gry (oszustw) była jak najmniejsza.

Oczywiście takie ustawienia jak formacja, taktyka no i oczywiście wybór drużyny byłaby do ustawienia i wybrania, lecz poza tym, aby nie było żadnych innych możliwości ustawień (aby był właśnie jeden sposób grania dla wszystkich, a nie jakieś asysty, manuale itd.), a na wygraną miałyby tylko wpływ umiejętności i oczywiście odrobina szczęścia...

W tym momencie nie da się dobrze bawić grając online, na każdym kroku widać jakieś ściemy ze strony przeciwników (niemożliwe wręcz rzeczy dzieją się często na boisku) i granie w tym momencie jest po prostu bez sensu...

Oczywiście to jest moje zdanie i już...

Nie bardzo rozumiem - jakie widzisz możliwości oszustwa w tej FIFIE? Wybór ustawień sterowania to przecież nic złego, wręcz przeciwnie. A poza tym raczej nikt nie ma możliwości oszustwa. Jedyne co ma wpływ na grę to łącza graczy, ale ciężko to nazwać oszustwem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa od 2-3 lat już na jakimś powiedzmy dobrym lub bardzo dobrym poziomie obu graczy przypomina mi szachy, gdzie właściwie działamy tylko schematami, nie ma miejsca na jakieś dziwne loteryjne i niesprawiedliwe sytuacje...i to jest dobre. Przychodzi jednak czasem taki moment gdy gramy z kimś wyraźnie słabszym, oddajemy po 20 strzałów na mecz a i tak nie potrafimy wygrać bo...no właśnie. Ja dzisiaj miałem taką sytuację, w UT wygrałem 1 ligę, teraz zacząłem bawić się w sezony 3 awanse pod rząd, teraz 7 liga bilans bodajże 13-3-1 jak się nie mylę (nie chwaląc się tylko obrazując sytuacje) było to chyba w 8 lub 7 lidze grałem z kolesiem który właściwie zbliżał się tylko na 25-30 metr od bramki i co strzelał to albo mój bramkarz odbijał piłke lecącą pomalutku po ziemi wprost pod nogi napastnika, lub strzał z 20 metrów który ledwo leciał a i tak wleciał jakimś cudownym sposobem! :) Ale to nic, w ofensywie było jeszcze lepiej, chyba ze 3 czy 4 razy nie trafiłem niemal na wprost do pustej już bramki (oczywiście strzelałem ''kółkiem'' kierując piłkę na wprost ;) ale co tam! :) Udało się jakoś wygrać 5:3 ale ten mecz pokazał mi że tak naprawdę w kilku przypadkach niewiele zależy od nas...a tak nie powinno, nie, tak nie może być!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Jest z trofeów brzmi: "Otwórz 50 paczek kart FUT". Co to są za karty ? Jak je zdobyć ? W którym miejscu dokładnie ? Proszę o odpowiedz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie ma miejsca na jakieś dziwne loteryjne i niesprawiedliwe sytuacje...i to jest dobre. Przychodzi jednak czasem taki moment gdy gramy z kimś wyraźnie słabszym, oddajemy po 20 strzałów na mecz a i tak nie potrafimy wygrać bo...no właśnie. [...] Udało się jakoś wygrać 5:3 ale ten mecz pokazał mi że tak naprawdę w kilku przypadkach niewiele zależy od nas...a tak nie powinno, nie, tak nie może być!

To w końcu jak to jest z Fifą? Nie ma miejsca na loterię i niesprawiedliwość, czy czasem niewiele od nas zależy? Bo mam wrażenie, że napisałeś dwie przeciwstawne sobie rzeczy. Ale może się mylę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem - jakie widzisz możliwości oszustwa w tej FIFIE? Wybór ustawień sterowania to przecież nic złego, wręcz przeciwnie. A poza tym raczej nikt nie ma możliwości oszustwa. Jedyne co ma wpływ na grę to łącza graczy, ale ciężko to nazwać oszustwem..

OK już nie wnikam w to dalej, bo..... każdy z nas jest inny i każdy widzi wszystko inaczej...., a Ciebie kolego bardzo szanuję za to, że zawsze właściwie mogę liczyć na Twoje odpowiedzi odnośnie Fify 13 :) Takie jest Twoje zdanie i pozostaje mi się chyba z nim pogodzić, gdyż ja to jestem laiki w grach..... W ogóle zacząłem grać zimą tamtego roku, więc jestem wręcz raczkujący w tej dziedzinie :)

Obecnie mam 29 lat i..... no właśnie zamiast zakładać rodzinę to bawię się grami na PS3... hehe! :D

Z ludzi obecnych na "PS3Site" najbardziej cenię sobie właśnie Ciebie i "Evenement_1" oraz "Bolomanolo", którzy zawsze są gdy ich potrzebuję :) Pozdrawiam Was! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, często trafiam na cheat teamy w sparingach online nieratingowych i to można uznac za "naginanie" uczciwości, chyba że przeciwnik jest tego świadom i się godzi. A Fifa tak jak i prawdziwa piłka jest okrutna i niesprawiedliwa i czasem wkurza za fikcyjne faule i stronniczych sedziów a czasem jesteśmy szczęśliwi jak się uda wygrać i nie widzimy "wpadek"

Z innej beczki, macie już swoje typu co będą musieli poprawić w 14 odsłonie? bo jak dla mnie to w pierwszej kolejnosci SI zawodników z formacji obronnych, dobór zmiany ręcznej zawodników w obronie jest koszmarny, w połowie przypadków wybiera mi nie tego najbliżej stojącego tylko jakiegoś głąba wg zasady im dalej tym lepiej...i tradycyjnie stop klatka obrońcy po przełaczeniu. Wkurza mnie też funkcja przełączenia automatycznego przy wysokich pilkach, w każdym meczu mam przynajmniej 10 przypadków gdy nie zmienia przy ewidentnym podaniu góra i 10 zmian przy podaniu ziemią...

no i czas na karanie quiterów nawet w rozgrywkach nieratingowych, w końcu do statystyk ogólnych liczą bramki i procent zwycięstw a już tak jest ze zawsze uciekaja jak mają w plecy. Ja nigdy nie uciekam i może dlatego mam tylko 41%...zamiast 50%:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalvi proszę wklej swoje staty ze strony EA. Nie wykręcaj się proszę , pokaż je nam. Jeśli będziesz miał dodatni bilans uznamy twą opinię za w jakimś stopniu miarodajną.

B czesto o tym mówią ludzie z 2 x wieksza liczbą porażek niż zwycięstw

może nie każdy gra tak świetnie jak Ty ale sezony online to patologia totalna i nikt nie zaprzeczy. Czy jestem słaby jak program mecz bo moja drużyna nie trafia do pustej bramki, Mimo ze strzeliłem takich goli setki ? To nie moja wina ze raz obrona gra jak z nut by zaraz przewracac sie z piłką nie mogąc założyć peessingu w 12 gralem w 1 lidze mialem blisko 100 spotkań na plus w 13 od dziesiątej ligi bez przerwy dotarłem do 2 i później krach Inna sprawa ze można ttrafić na kogos z 3 ligi albo 10 jaki jest sens ? jak dalej masz wątpliwości to chętnie zagram sparing może mnie czegoś nnauczysZ

O

Cóż, często trafiam na cheat teamy w sparingach online nieratingowych i to można uznac za "naginanie" uczciwości, chyba że przeciwnik jest tego świadom i się godzi. A Fifa tak jak i prawdziwa piłka jest okrutna i niesprawiedliwa i czasem wkurza za fikcyjne faule i stronniczych sedziów a czasem jesteśmy szczęśliwi jak się uda wygrać i nie widzimy "wpadek"

Z innej beczki, macie już swoje typu co będą musieli poprawić w 14 odsłonie? bo jak dla mnie to w pierwszej kolejnosci SI zawodników z formacji obronnych, dobór zmiany ręcznej zawodników w obronie jest koszmarny, w połowie przypadków wybiera mi nie tego najbliżej stojącego tylko jakiegoś głąba wg zasady im dalej tym lepiej...i tradycyjnie stop klatka obrońcy po przełaczeniu. Wkurza mnie też funkcja przełączenia automatycznego przy wysokich pilkach, w każdym meczu mam przynajmniej 10 przypadków gdy nie zmienia przy ewidentnym podaniu góra i 10 zmian przy podaniu ziemią...

no i czas na karanie quiterów nawet w rozgrywkach nieratingowych, w końcu do statystyk ogólnych liczą bramki i procent zwycięstw a już tak jest ze zawsze uciekaja jak mają w plecy. Ja nigdy nie uciekam i może dlatego mam tylko 41%...zamiast 50%:)

wk uciekają w 5 minucie notorycznie jak tracą bramkę i nic z tym nie moga poprawić..
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK już nie wnikam w to dalej, bo..... każdy z nas jest inny i każdy widzi wszystko inaczej...

Wiesz, moimi pogladami to sie moze za mocno nie sugeruj, bo ja jestem z tych "dziwnych", ktorzy np. wysmiewaja momentum;)

Pozdrawiam kolego:)

Czy jestem słaby jak program mecz bo moja drużyna nie trafia do pustej bramki, Mimo ze strzeliłem takich goli setki ? To nie moja wina ze raz obrona gra jak z nut by zaraz przewracac sie z piłką nie mogąc założyć peessingu

Rozumiem, ze grasz full manual (bo to oczywiste, ze grajac na asystach Twoj wplyw na celnosc jest niewielki), do tego na biezaco wprowadzasz korekty w taktyce dostosowujac ja do przeciwnika i sytuacji na boisku? No i, ze lacza i serwery sa perfekcyjne, bo w grze online ma to ogromne znaczenie? Fifie mozna zarzucic bardzo duzo, ale nie przesadzajmy... No chyba, ze ostatnio cos sie zmienilo, bo faktem jest ze przez pare tygodni jak juz mam czas na playstation to katuje Skyrima;)

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie irytuje fakt że gdy biore Manchester City w sezonach to 7 meczów z rzędu dostaje sreal! Rozumiem że można 1 na 5 meczów zagrac z srealem lub barca bo wtedy ma sie jeszcze większą satysfakcje że się wygrało z nimi ale 7 meczów z rzędu to jakieś nie porozumienie napakowana krystyna zapierdziela tak jak by w dupie slinik miał. Ustawienie wyboru restrykcyjnego szukania nic nie daje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam taki problem. Wiem, ze jest pewnie glupi, ale nie mam pojecia jak grac lige online. W 12 byly sezony pojedynkow, a teraz jaak wybieram sezony wirtualnych klubow, to moge grac tylko stworzonym przez siebie zawodnikiem, a nie moge grac meczow zaczynajac od 10 ligii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam taki problem. Wiem, ze jest pewnie glupi, ale nie mam pojecia jak grac lige online. W 12 byly sezony pojedynkow, a teraz jaak wybieram sezony wirtualnych klubow, to moge grac tylko stworzonym przez siebie zawodnikiem, a nie moge grac meczow zaczynajac od 10 ligii.

S E Z O N Y :))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak to jest z Fifą? Nie ma miejsca na loterię i niesprawiedliwość, czy czasem niewiele od nas zależy? Bo mam wrażenie, że napisałeś dwie przeciwstawne sobie rzeczy. Ale może się mylę ;)

Przeczytaj jeszcze raz, zrozumiesz o co chodziło, ale z przyjemnością wytłumaczę. Jeżeli gra dwóch w miarę dobrych graczy i gra jest wyrównana nie ma praktycznie sytuacji loteryjnych (przynajmniej ja tak to odbieram do tej pory) jednak gdy trafiamy na kogoś o wiele słabszego który nie potrafi stworzyć akcji z więcej niż 3,4 podań gra jakby mu w tym pomaga i niestety miałem tą nieprzyjemność kilka razy. Rozumiem że w tą grę grają także dzieci (głównie Barcą, Realem, CIty czy innym United) no ale nie po to co roku daję się ok.200zł żeby jakiś zakompleksiony dzieciak przed mutacją cieszył się że fartem strzelił bramkę i do tego oglądał 3 powtórki ;) Pod względem grywalności niestety o klasę lepszy jest PES (chociaż ostatni w jakiego grałem to 2010) tam miałem pewność że wszystko zależy ode mnie a nie od widzi mi się producentów gry, mam nadzieję że grywalność w przyszłych latach nieco się poprawi bo narazie to niestety ciągle od paru lat porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilem dzis po 11 dniowym rozbracie z fifa - 7 zwyciestw pod rzad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ciesz sie, to gra tak zdecydowala :P

LwW/Tapatalk2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo fajnych meczow dzis rozegralem az dziwne, 0 przekretow :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilem dzis po 11 dniowym rozbracie z fifa - 7 zwyciestw pod rzad :biggrin:

Zawsze tak jest, wystarczy odłożyć grę na 3 dni i gra w dużym stopniu nam pomaga by wygrać. Trzeba się nieźle postarać o porażkę, EA rozwiązało to w taki sposób, żeby ludzie grali non stop w ich grę, a gdy wchodzisz po załóżmy tygodniu gra chce byś przy niej pozostał więc chce byś wygrał kilka meczów :) Może niezbyt zrozumiale to ująłem, ale moim zdaniem tak to działa niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide na rekord chyba na 15 meczy, 11 porażek reszta remisy ... I zjazd z 1 ligi do 3.

Nie zamierzam zrzucać winy na grę bo większość porażek to po prostu moja wina, chaos mnie ogarnął :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×