Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

grochu czy w końcu zmierzysz się z kimś ? dostałeś tyle propozycji a TY nawet nie raczysz odpisać :) gardzisz takimi słabeuszami jak my, czy nie chcesz się skompromitować?

mistrz wybiera chalengera, nie odwrotnie, to nie ogon psem kręci :)

a tam przypadkiem 23 pkt. to nie max ? ;> przed chwilą wyszedłem z gry a już uleciało z głowy

Groch jest jak Chuck Noris, to on ogranicza ograniczenia :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grochu czy w końcu zmierzysz się z kimś ? dostałeś tyle propozycji a TY nawet nie raczysz odpisać :) gardzisz takimi słabeuszami jak my, czy nie chcesz się skompromitować?

ale czy ktoś widział te wszystkie zwycięstwa grocha? Groch "Pakasiedlce już kilka razy zapraszał Cię na mecz, a Ty tchórzysz, albo go olewasz. Jedno i drugie jest niefajne..... W meczu Pakasiedlce vs. Groch stawiam na Pakasiedlce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grochu nie daj się prosić, całe forum czeka na ten mecz :biggrin:

Ostatnio zacząłem trochę grać dla zabawy 2 vs. 2 i muszę przyznać że jest to chyba jedna z lepszych opcji grania ;) Myślę że fajnym pomysłem na przyszłą edycję gry (o ile poprawią ten tragiczny gameplay oczywiście) byłoby stworzenie sezonów 2 vs. 2 :) Świetnie się gra, jeśli oczywiście grają dwie osoby które grają podaniami i kombinacyjnie a nie prowadzą piłke przez całe boisko bo wtedy mija się to z celem ;) Jeśli ktoś chcę pograć dla zabawy 2 vs 2 to zapraszam. PolishWarrior91 :)

Edytowane przez UltrasPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy ktoś widział te wszystkie zwycięstwa grocha? Groch "Pakasiedlce już kilka razy zapraszał Cię na mecz, a Ty tchórzysz, albo go olewasz. Jedno i drugie jest niefajne..... W meczu Pakasiedlce vs. Groch stawiam na Pakasiedlce!

trzeba listę zrobić jest tylu chętnych :D

i już więcej nie będę proponował gry jak nie chce to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max jest 24 pkt bo tez tyle mam, jakie mam staty kazdy moze sprawdzic na profilu ea :P myslicie ze moge wyzwac miszcza na pojedynek ??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie to można zorganizować jakiś turniej ludzi z forum, z tego co orientuję się jest taka możliwość w fifie. Jakaś liga lub coś tego tpu. jeden gracz zakłada taki turniej a inni podłączają się i gramy ! co wy na to ? może już były takie na tym forum ale warto zorganizować jeszcze raz ....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha to co screna mam zrobić że nie wierzycie haha czekam na zaproszenie domek1221 pisac na gg bo nie wiem o której wróce

przeciez wam pisałem ze nie jestem pro :) co wszyscy są słabi ze nawet statów na plusie nie mają >? ja mam mieć na minusie to wtedy bedziecie się cieszyć ale tak nie jest i nie jestem pro wychodze i nie wiem kiedy wróce amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram w takim turnieju, organizowanym przez kogoś z Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha to co screna mam zrobić że nie wierzycie haha czekam na zaproszenie domek1221 pisac na gg bo nie wiem o której wróce

przeciez wam pisałem ze nie jestem pro :) co wszyscy są słabi ze nawet statów na plusie nie mają >? ja mam mieć na minusie to wtedy bedziecie się cieszyć ale tak nie jest i nie jestem pro wychodze i nie wiem kiedy wróce amen

Weź to napisz jeszcze raz, bo nic z tego nie rozumiem.

Wam też gra się rozłącza z serwerami podczas trybu kariery? Zaczynam mecz - połączenie jeszcze jest, jednak gdy już wejdę ponownie do menu kariery (po meczu) to połączenie ze serwerami EA zostaje zerwane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie grochu wysyłam ci zapa i licze na mecz xd teraz gram w coda bo x2 exp a chce wbic trofeum xd potem jakoś się zgadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra nie odpowiada w 100% za to, że nie wygrywacie meczu choć macie 15 strzałów a przeciwnik 1. Skoro żaden z tych 15 strzałów nie zakończył się bramką tzn. że pozycje z jakich oddawaliście strzały albo były nieprzygotowane, albo były to strzały łatwe dla bramkarza. Może się oczywiście zdarzyć, że bramkarz ma jakiś lepszy mecz, ale wtedy trzeba dobrze reagować podczas gry. Jeśli nie jesteście wstanie strzelić mu gola w zwykłych sytacjach, czyli sam na sam czy z dystansu to szukajcie takiej pozycji abyście mieli odsłonietą bramkę i wtedy oddać strzał do pustej.

Tak samo jest ze stylem gry. Ktoś może narzekać że miał 15-20 dośrodkowań a żadne z nich nie skończyło się golem. No to czyja to wina? Oczywiście gracza, skoro widzi, że dośrodkowaniami nic nie zdobędzie to powinien zmienić styl, grać środkiem, strzały z dystansu. Trzeba kombinować.

Edytowane przez branko16
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy ktoś widział te wszystkie zwycięstwa grocha? Groch "Pakasiedlce już kilka razy zapraszał Cię na mecz, a Ty tchórzysz, albo go olewasz. Jedno i drugie jest niefajne..... W meczu Pakasiedlce vs. Groch stawiam na Pakasiedlce!

eeeeeee a może mu się nie chce po prostu albo co? ma udowadniać coś komus, jakimś obcym ludziom z sieci? Mi by się nie chciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie musi nic udowadniać, jak nie chce to trudno, zawsze mogę pograć z innymi ludźmi. Ja po prostu lubię grać towarzyskie, są bardzo wyrównane, jakby ktoś inny chciał to też z chęcią pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos czuje ze grochu ma max 12 -15 lat wiec nie mozna jego wybujalej wyobrazni traktowac powaznie,watpie tez ze zagra z ktoryms z was,bo miga sie jak moze chyba obawia sie ze jego opowiesci dziwnej tresci nie beda mialy pokrycia w jego poczynaniach heheheheh

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra nie odpowiada w 100% za to, że nie wygrywacie meczu choć macie 15 strzałów a przeciwnik 1. Skoro żaden z tych 15 strzałów nie zakończył się bramką tzn. że pozycje z jakich oddawaliście strzały albo były nieprzygotowane, albo były to strzały łatwe dla bramkarza. Może się oczywiście zdarzyć, że bramkarz ma jakiś lepszy mecz, ale wtedy trzeba dobrze reagować podczas gry. Jeśli nie jesteście wstanie strzelić mu gola w zwykłych sytacjach, czyli sam na sam czy z dystansu to szukajcie takiej pozycji abyście mieli odsłonietą bramkę i wtedy oddać strzał do pustej.

Tak samo jest ze stylem gry. Ktoś może narzekać że miał 15-20 dośrodkowań a żadne z nich nie skończyło się golem. No to czyja to wina? Oczywiście gracza, skoro widzi, że dośrodkowaniami nic nie zdobędzie to powinien zmienić styl, grać środkiem, strzały z dystansu. Trzeba kombinować.

To nie chodzi o to. Jeżeli mam już pustą bramkę, naciskam strzał i kieruję piłkę na wprost a ona leci zupełnie w bok to czyja to wina? Moja? No nie wydaję mi się. Takich sytuacji miałem już niezliczoną ilość...

Edytowane przez UltrasPoland
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sd

To nie chodzi o to. Jeżeli mam już pustą bramkę, naciskam strzał i kieruję piłkę na wprost a ona leci zupełnie w bok to czyja to wina? Moja? No nie wydaję mi się. Takich sytuacji miałem już niezliczoną ilość...

Dlatego polecam granie na ręcznych ustawieniach,wtedy masz pewność jak nie strzelisz na pustą ,to pretensje można mieć tylko do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos czuje ze grochu ma max 12 -15 lat wiec nie mozna jego wybujalej wyobrazni traktowac powaznie,watpie tez ze zagra z ktoryms z was,bo miga sie jak moze chyba obawia sie ze jego opowiesci dziwnej tresci nie beda mialy pokrycia w jego poczynaniach heheheheh

serio to teraz taki mecz nie ma sensu, zero dobrej gry będzie a szukanie exploitów.

A wszystko po to by internet udowodnił randomowi, że jest leszczem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może administratorzy Forum zrobili by jakąś "Ligę mistrzów",a raczej jakiś zwykły turniej? myślę ze był by to ciekawy turniej,myślę że 4 grupy był by minimum bo chętnych by nie brakowało.Albo nie koniecznie administratorzy muszą to organizować,może któryś z użytkowników by się tym zajął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie trochę lvl wbić i jak gram mecze niestandardowe to nic nie dostaję, tylko dostaję jak gram np. ze znajomym, którą opcje wybrać żeby punkty dostawać za mecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie musi nic udowadniać, jak nie chce to trudno, zawsze mogę pograć z innymi ludźmi. Ja po prostu lubię grać towarzyskie, są bardzo wyrównane, jakby ktoś inny chciał to też z chęcią pogram :)

my mamy do dogrania sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie trochę lvl wbić i jak gram mecze niestandardowe to nic nie dostaję, tylko dostaję jak gram np. ze znajomym, którą opcje wybrać żeby punkty dostawać za mecz?

Graj sezony wtedy wpada sporo punktów do levelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to. Jeżeli mam już pustą bramkę, naciskam strzał i kieruję piłkę na wprost a ona leci zupełnie w bok to czyja to wina? Moja? No nie wydaję mi się. Takich sytuacji miałem już niezliczoną ilość...

Cóż zależy jak wyglądała dana sytuacja. Jeśli leciałeś sam do pustej i nikt ci nie zagrażał mogłeś wtedy spokojnie uderzyć piłkę finezyjnym strzałem i do tego odpowiednio wyczuć siłę uderzenia. Jeśli natomiast twój zawodnik miał strzelać z pierwszej to miej świadomość, że uderzenie z pierwszego kontaktu czyli tzw. klepki może być skuteczne jeśli zależy nam na czasie i mocniejsze niż uderzenie z drugiego kontaktu ale może być również bardziej nieprecyzyjne.

Po za tym zawsze twój błąd może leżeć w złym wyborze typu strzału i złym wyczuciu siły strzału. Np. uderzenie prostym podbiciem w sytuacji gdy bramka jest pusta a ty masz do niej blisko raczej nie jest dobrym wyborem, wtedy przydaje się uderzenie finezyjne.

Ja gdy mi coś nie wychodzi to najpierw myślę co ja zrobiłem źle, a potem ewentualnie zwalam na grę. W 95% sytuacji zauważę swój błąd i jest szansa, że następnym razem go nie popełnie.

Edytowane przez branko16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dwa razy klikniesz strzał w takiej sytuacji to nie ma, ze nie bedzie gola ;) tylko uwazaj bo jak krotki odstęp bedzie od jednego klikniecia do drugiego to poleci kapec i moze niedoleciec do bramki ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×