Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

tak to jest mozliwe, ale miales remisy, po 8 zwyciestwach z rzedu jest 24 ;)

Ale w 1 lidze sezon się nie kończy jak zdobędziesz ilość punktów potrzebnych do mistrzostwa. Jeśli np. wygrasz 8 razy i masz 2 mecze jest do grania to dalej możesz grać i śrubować wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo mi zawsze sie konczyl ;)

Ja wiem, że konczy się w ligach 2-10 jeśli już uzyskałeś awans, bez względu na to ile jeszcze masz meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby to zmienić musisz zmienić drużynę, którą grasz;) Ew. graj na manualu, tam jest mniej graczy więc większa szansa, że trafisz na coś innego.

oj nie nie nie drużyny nie zmienię, to na pewno, a i na manualu nie zamierzam grać gdyż sterowanie mam na analogu i nie wychodzi mi podawanie i strzelanie w ten sposób. Cóż pozostaje mi bić cały czas odwiecznego rywala Barcy hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w 1 lidze sezon się nie kończy jak zdobędziesz ilość punktów potrzebnych do mistrzostwa. Jeśli np. wygrasz 8 razy i masz 2 mecze jest do grania to dalej możesz grać i śrubować wynik.

Każdy sezon kończy się w jednym z trzech przypadków:

1. Albo zdobędziesz mistrzostwo ligi.

2. Albo rozegrasz 10 spotkań

3. Albo granie kolejnego spotkania nie zmieni już sytuacji. Czyli np po 8 meczach brakuje nam 7 punktów do utrzymania, więc sezon się kończy. (chyba że wcześniej kupimy sobie punkcik albo dodatkowy meczyk :)

A maksymalna liczba punktów w każdej lidze jest zawsze większa o 2 od tej, która stoi przy ostatniej kresce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jak kolega u gory ;)

Ja wiem, że konczy się w ligach 2-10 jeśli już uzyskałeś awans, bez względu na to ile jeszcze masz meczy.

w 1 takze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 1 takze ;)

Cóż, może rzeczywiście wtedy miłem kupiony dodatkowy mecz... cóż i tak różnicy nie ma czy masz 25 czy 28 pkt bo i tak masz mistrza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może rzeczywiście wtedy miłem kupiony dodatkowy mecz... cóż i tak różnicy nie ma czy masz 25 czy 28 pkt bo i tak masz mistrza :biggrin:

Nawet jak kupisz mecz, to nie zdobędziesz 28 punktów :) Masz 22, do mistrzostwa brakuje Ci 1, więc wygrywasz i masz 25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie nie nie drużyny nie zmienię, to na pewno, a i na manualu nie zamierzam grać gdyż sterowanie mam na analogu i nie wychodzi mi podawanie i strzelanie w ten sposób. Cóż pozostaje mi bić cały czas odwiecznego rywala Barcy hahaha :biggrin:

Współczuję w takim razie :) Granie takich meczy w większej ilości niż 1 dziennie, musi być doprawdy traumatycznym przeżyciem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze za kazdym razem od nowa sciagac paszport internetowy. Jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no z jednej strony to dobrze ze tak zrobili ale z drugiej slabo granie caly czas z tymi samymi,zwlaszcza barcelona i real najczesciej sie spotykaja,zagralem pare razy barca i caly czas szukalo mi real ale grajc juz arsenalem znajdywalo wszystko od manu city i inne wiec troche przesadzili chyba ze skilemm druzyn zwlaszcza realu,jak zwykle zawyrzony stad najwiecej ludzi nim gra.Wedlug mnie powinni podniesc skilla takim druzyna jak manu arsenal czy city albo inne wtedy mogli by dawac vs real ,bo w 12 bylo to samo ze real byl najzwyklej w swiecie niezbalansowany,obiboki grali dluga pilke na slepaka a tam albo ronaldo albo benzema od razu sie urywal.Dodajac denerwuje mnie bardzo ze z roku na rok fifa idzie w kierunku ulatwiania grania w obronie,wystarczy wcisnac magiczne 2 moze 3 przyciski naraz i stajemy sie sciana chodzaca rowno i po lini,jest to upierdliwe bo cos takiego ciezko minac jakas akcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zepsuli obronę na korzyść ataku. Bardzo często jak rzuca się piłkę górną z wystawieniem do przodu obrona się zatrzymuje i żeby dogonić napastnika by nie wybiegł sam na sam to nie wiem co trzeba zrobić:D A jak ktoś aby stoi na super defie to nie ma co się dziwić, że ciężko przejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidzę tej gry, przeciąga mnie od stanów euforycznych do samego dna...nocką grałem sezony (5 liga) i prowadząc 2:0 w 77 min mnie zlagowało...i nie dodało 3 pkt (od razu zaznaczę że nie straciłem łącza z EA po prostu stop i do menu sezonów), curva sobie myślę tak musi być, kolejny mecz 0:0 66 min i znowu lag w ten sam sposób i ...mam w plecy, no szlag mnie trafił, zaczynam kolejny 2:2, 81 min i znowu lag (wczesniej nawet na 1 sec nie było zatrzymania!) i znowu w pupę wg EA!!!!!!!!!!

Zmieniłem tez strategię wyboru zespołu, dotąd grałem Polską i dobierało mi przeciwników z wyższą punktacją (OL, OM, Newcastle, oczywiście mam na myśli średnie), niby mała róznica ale na boisku było to widać. No to się przerzuciłem na Newcastle i idzie lepiej, przynajmniej sprawiedliwe:).

Mam też pytanie, czy w sezonach jak wybieram zespół (to samo w FIWC) taktykę mam ustawioną taką jak domyślna w grze? bo jest tylko opcja zmiany szybkiej...jeśli tak to wychodzi na to że w opcji zarządzania zespołem trzeba sobie poustawiać taktyki i je zapisać w wybranych preferowanych teamach i dopiero grać sezony...

A na marginesie to wysłałem prośbę o dodanie znajomego Groszkowi bo chcę się czegoś nauczyć (przede wszystkim zobaczyć tą magię 4231 z dwoma skrzydłowymi plus N na ultradefensywie). Złamałem się i spróbowąłem pograć jak Groszek i albo ja jestem słaby (nawet bardzo) albo to g...nie taktyka.

czekam cierpliwie może będę miał szansę zobaczyć to i owo, uczyć się mogę choćby i od groszka...

Edytowane przez Łukasz_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co jest właściwie za to, że jesteście w pierwszej, czy też gdy wygrywacie 1 ligę? Koniec gry w sezonach? Jak to jest...? Co mi po ty...? Nie ma nic dalej? satysfaction only? :P

Edytowane przez Cris__83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nalezy ustawic opcje i gdzie by szybko dobieralo mi przeciwnika w grze niestandardowej-pojedynku?



Edytowane przez artirangepl123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nalezy ustawic opcje i gdzie by szybko dobieralo mi przeciwnika w grze niestandardowej-pojedynku?

najszybciej dobiera jak masz ustawienia domyślne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał pograć czasem kluby i podtrenować swoją WG bez spiny o wynik to dodawajcie na PSN : skomeros : )

Jak na razie klub mamy w 7 lidze i praktycznie nie przegraliśmy żadnego meczu.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał pograć czasem kluby i podtrenować swoją WG bez spiny o wynik to dodawajcie na PSN : skomeros : )

Jak na razie klub mamy w 7 lidze i praktycznie nie przegraliśmy żadnego meczu.

chetnie bym zagral choc z wg mialem malo stycznosci to chetnie sie podszkole jak chcecie,a jaki jest przedzial wiekowy,bo mam jedna zasade ze z dziecmi nie gram bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co jest właściwie za to, że jesteście w pierwszej, czy też gdy wygrywacie 1 ligę? Koniec gry w sezonach? Jak to jest...? Co mi po ty...? Nie ma nic dalej? satysfaction only? :P

dokladnie tylko satysfakcja + wiecej pkt do rankingu i znowu jedziesz w 1 lidze kolejny sezon :P ale zadajac te pytanie raczej o rankingach nie myslisz :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi wreszcie pomoże rozwikłać największą jak dla mnie zagadkę w Fifie?

Chodzi o te cholerne przepychanki. Klasyczna sytuacja - podaję do wychodzącego napastnika. Obok mnie jest obrońca i obaj biegniemy do piłki.

U mnie takie akcje kończą się tylko w na 2 sposoby:

1. Wciskam raz czy dwa guzik od przepychanek (ten sam co strzał), ale wtedy zapala się w rogu chorągiewka albo sędzia od razu gwiżdże faul.

2. Nie przepycham się, ale wtedy jestem tarmoszony za koszulkę i dostaję kilka razy kuksańca w żebra. Oczywiście sędzia uważa, że jest czysto, a rywal zabiera mi piłkę.

Kombinowałem na różne sposoby. Próbowałem L2, R1, z X i O. Klikałem, trzymałem, ale to nic nie daje.

Co Wy robicie w takim przypadku? Może ja po prostu czegoś nie wiem? Może jest jakaś metoda, żeby "czysto"odepchnąć przeciwnika?

Edytowane przez venez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym zagral choc z wg mialem malo stycznosci to chetnie sie podszkole jak chcecie,a jaki jest przedzial wiekowy,bo mam jedna zasade ze z dziecmi nie gram bez urazy.

Haha nie bój się, ja już na studiach a drugi kolega w Anglii pracuje : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy coś nie tak jest z serwerami? Najpierw długo loguje się na serwery EA, potem nie chce pobrać paszportu.. w UT wywala co chwile.. dziś tak mam, wcześniej było w porządku. ma ktoś podobnie?

@edit

no może, zobaczy się w następnych dniach..

Edytowane przez SiarrA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×