Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a co jest właściwie za to, że jesteście w pierwszej, czy też gdy wygrywacie 1 ligę? Koniec gry w sezonach? Jak to jest...? Co mi po ty...? Nie ma nic dalej? satysfaction only? :P

Satysfakcja? Może tak, ale pewnie wyzwanie. Grając w 1 lidze oczywistym jest, że nie spotykasz się już z jakimiś prawidziwymi amatorami, a jednak z graczami już o pewnych umiejętnościach. Łatwiej jest się uczyć i podnosić swoje umiejętności z graczami na twoim lub wyższym poziomie niż z takimi którym sadzisz 5 bramek do przerwy,a sam on nie oddaje jednego strzału. Grając w 1 lidze sukcesem może być już utrzymanie, a to nie jest przecież proste skoro mamy zdobyć ok. połowę wszystkich możliwych punktów. Satysfakcja, rankingi, możliwość doskonalenia się. To są chyba najważniejsze powody dla których grywam najwięcej w sezonach.

Oczywiście czasami sobie zagram mecze niestandardowe jeśli chcę przećwiczyć dany element gry np. triki, ale ogólnie w sezonach gram najwięcej.

nie no z jednej strony to dobrze ze tak zrobili ale z drugiej slabo granie caly czas z tymi samymi,zwlaszcza barcelona i real najczesciej sie spotykaja,zagralem pare razy barca i caly czas szukalo mi real ale grajc juz arsenalem znajdywalo wszystko od manu city i inne wiec troche przesadzili chyba ze skilemm druzyn zwlaszcza realu,jak zwykle zawyrzony stad najwiecej ludzi nim gra.Wedlug mnie powinni podniesc skilla takim druzyna jak manu arsenal czy city albo inne wtedy mogli by dawac vs real ,bo w 12 bylo to samo ze real byl najzwyklej w swiecie niezbalansowany,obiboki grali dluga pilke na slepaka a tam albo ronaldo albo benzema od razu sie urywal.Dodajac denerwuje mnie bardzo ze z roku na rok fifa idzie w kierunku ulatwiania grania w obronie,wystarczy wcisnac magiczne 2 moze 3 przyciski naraz i stajemy sie sciana chodzaca rowno i po lini,jest to upierdliwe bo cos takiego ciezko minac jakas akcja

Też uważam, że Barca i Real są przesadzeni jeśli chodzi o skille. Rozumiem, że mogą to być jedne z najlepszych drużyn świata, ale różnica jest według mnie zbyt duża. Nie mówię już o niektórych drużynach które przesadnie osłabili jak np. wspomniany przez ciebie Arsenal czy według mnie Borussia.

Co do sprawy z obroną to sie z tobą nie zgodzę, że dążą do ułatwień w tym aspekcie gry. Zwróćmy uwagę na "reformę" gry obronnej pomiędzy FIFA11 i FIFA12. W "jedenastce" wciskaliśmy cały czas :cicle: i obrońca automatycznie nam odbierał piłkę. W nowych grach z serii FIFA musimy wyczuwać moment na odbiór, a jeśli nie trafimy,a przeciwnik umie to wykorzystać możemy znaleźć się w niekomfortowej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

branko 16 : to gra i gdyby oddali różnice między Ars a Realem w sposób mniej drastyczny..nie poczułbyś różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

branko 16 : to gra i gdyby oddali różnice między Ars a Realem w sposób mniej drastyczny..nie poczułbyś różnicy

Ja to rozumiem, ale nie chodzi mi o to, że Barca i Real zostały przewartościowane jednak o to, że niektóre drużyny zbyt drastycznie obniżono. Według mnie Arsenal jest za słaby jak na drużynę z samej czołówki ligi angielskiej. Jeszcze lepszy przykład to Borussia. Czy drużyna która zdobywa mistrzostwo Niemiec, puchar Niemiec zasługuję na ocenę gwiazdkową wynoszącą 4,5? Według mnie nie. Oczywiście nie mówię, że takich drużyn zbyt słabo zrobiony jest wiele. Podałem dwa przykłady, a można by podać ewentualnie parę więcej. Nie wiem nie jestem osobą zmieniającą swe kluby zazwyczaj gram Bayernem, od czasu do czasu może jakąś inna, ale tylko ze ścisłego grona moich ulubionych klubów bądź reprezentacji.

A co do różnicy o której mówiłem. To oczywiście mówiłem o różnicy między Arsenalem i Realem, bo są drużyny którymi gdy gramy widzimy, że różnica nie jest przesadzona jak np. Bayern, ManUtd, ManCity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branko prosze sprawdź pozycję Arsenalu. To nie jest top Premier League. Masz City i Mu i Fcb i Real. Tak wygląda aktualnie czołówka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć tak naprawdę Atl Madryt dystansuje Real w tabeli. Jak to cyfrowo oddać? może przez te słynne momomentum , gdzie Atl Madryt miałoby team spirit?

eee może tak jest właśnie ?

Edytowane przez Celt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może rzeczywiście macie racje co do Arsenalu, ale w spraiwe Borussi pozostanę nieugięty. Dalej myślę, że powinna być mocniejsza, bo w starciu z Bayerenm jest zbyt duża różnica, a w rzeczywistości gdy obie drużyny grają ze sobą nigdy nie widać takiej różnicy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz BVB jest zajebiście zrobiona. Jak gram przeciwko MU to bez problemu da się wygrać jeżeli zawodnik nie jest o wiele wiele lepszy. Trzeba tylko dobrze ustawić skład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co trzeba zrobić aby mieć 4-1-2-1-2 w SWK? Dzięki

Jest cały czas. 442 szeroko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam klubu dla mojej WG. Wlasnie zalozylem, wiec slaba ale grac troche umiem - 3sezony w sezonach i juz 7 liga, a i ponawiam pytanie, co mam zrobic, zeby nie sciagac z PS Store za kazdym razem paszportu internetowego, jak wlaczam fife od nowa ? Bo inaczej nie moze znalezc paszportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam klubu dla mojej WG. Wlasnie zalozylem, wiec slaba ale grac troche umiem - 3sezony w sezonach i juz 7 liga, a i ponawiam pytanie, co mam zrobic, zeby nie sciagac z PS Store za kazdym razem paszportu internetowego, jak wlaczam fife od nowa ? Bo inaczej nie moze znalezc paszportu.

WG zapraszam do Lowcy B, wyślij wniosek lub dodaj mnie do znajomych (Loljan_77)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak w opcji Wspieraj swój klub zmienić drużyne? Naciskam :square: tak jak jest tam napisane żeby zmienić wybieram drużyne i nic napisane jest że pozostałe zmiany klubu: 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nieco przesadzasz jeśli chodzi o BVB, jak zresztą tysiące rozchichotanych fanów tego klubu, którzy kiełkują w zastraszającym tempie w naszym pięknym kraju. Myślisz że ocena 4,5 jest zaniżona? Skoro Barcelona, Real czy MU mają ocenę 5.0 a umówmy się że są to kluby o lata świetlne przed Borussią to o co chodzi? Moim zdaniem na ocenę najwyższą zasługuję może 7-8 klubów i na pewno wśród nich nie może być BVB. Myślę też że to jaranie się tym niemieckim klubem u nas w kraju skończy się tak szybko jak się zaczęło, wystarczy tylko że wiadoma trójka odejdzie i ot, czar pryśnie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak w opcji Wspieraj swój klub zmienić drużyne? Naciskam :square: tak jak jest tam napisane żeby zmienić wybieram drużyne i nic napisane jest że pozostałe zmiany klubu: 0

Wyczerpales juz limit zmian. 3 razy mozna zmienic klub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3 razy można zmienić? To co już nigdy w fifie 13 nie będe mógł zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nieco przesadzasz jeśli chodzi o BVB, jak zresztą tysiące rozchichotanych fanów tego klubu, którzy kiełkują w zastraszającym tempie w naszym pięknym kraju. Myślisz że ocena 4,5 jest zaniżona? Skoro Barcelona, Real czy MU mają ocenę 5.0 a umówmy się że są to kluby o lata świetlne przed Borussią to o co chodzi? Moim zdaniem na ocenę najwyższą zasługuję może 7-8 klubów i na pewno wśród nich nie może być BVB. Myślę też że to jaranie się tym niemieckim klubem u nas w kraju skończy się tak szybko jak się zaczęło, wystarczy tylko że wiadoma trójka odejdzie i ot, czar pryśnie :)

jak sie skończy skoro Szaranowicz albo ma pokój plakatami obwieszony albo w łapę wziął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nieco przesadzasz jeśli chodzi o BVB, jak zresztą tysiące rozchichotanych fanów tego klubu, którzy kiełkują w zastraszającym tempie w naszym pięknym kraju. Myślisz że ocena 4,5 jest zaniżona? Skoro Barcelona, Real czy MU mają ocenę 5.0 a umówmy się że są to kluby o lata świetlne przed Borussią to o co chodzi? Moim zdaniem na ocenę najwyższą zasługuję może 7-8 klubów i na pewno wśród nich nie może być BVB. Myślę też że to jaranie się tym niemieckim klubem u nas w kraju skończy się tak szybko jak się zaczęło, wystarczy tylko że wiadoma trójka odejdzie i ot, czar pryśnie :)

jestes w bledzie jezeli myslisz ze wszyscy kibicuja tej druzynie od nie dawna,ten klub czesto inwestuje w polakow jak np,smolarek wczesniej i mysle ze bedzie to robil nadal,ja kibicuje bvb od dawna i mysle ze wiecej osob sie znajdzie.Co do wyzszosci realu czy man city nad BVB to nie wiem czy ostatnio ogladales lige mistrzow i jak sie na to zaopatrujesz?Umowmy sie ze ten jeden punkt realu to bylo wszystko na co bylo stac ten klub,jakby nie szczescie to skonczylo by sie dwa razy porazka,to samo man city.Wiec nie pisz bzdur ze real czy man city jest nieosiagalne dla bvb bo wystarczylo wlaczyc tv i zobaczyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi wreszcie pomoże rozwikłać największą jak dla mnie zagadkę w Fifie?

Chodzi o te cholerne przepychanki. Klasyczna sytuacja - podaję do wychodzącego napastnika. Obok mnie jest obrońca i obaj biegniemy do piłki.

U mnie takie akcje kończą się tylko w na 2 sposoby:

1. Wciskam raz czy dwa guzik od przepychanek (ten sam co strzał), ale wtedy zapala się w rogu chorągiewka albo sędzia od razu gwiżdże faul.

2. Nie przepycham się, ale wtedy jestem tarmoszony za koszulkę i dostaję kilka razy kuksańca w żebra. Oczywiście sędzia uważa, że jest czysto, a rywal zabiera mi piłkę.

Kombinowałem na różne sposoby. Próbowałem L2, R1, z X i O. Klikałem, trzymałem, ale to nic nie daje.

Co Wy robicie w takim przypadku? Może ja po prostu czegoś nie wiem? Może jest jakaś metoda, żeby "czysto"odepchnąć przeciwnika?

'

ja mam strzał pod kwadratem ale to bez znaczenia , jak mam sytuację że koleś biegnie na moją bramkę a obok niego jest mój obrońca to albo klikam kilkanaście razy kwadrat (strzał) albo robię wślizg, tylko ten wśl;izg też tzreba wiedzieć i wyczuć w którym momencie zrobić. Gdy widzę że sędzia uznaje te pchanie za faul to na chwilę odpuszczam ale zaraz znowu to robię i albo wybiję piłkarza z rytmu i nie trafi albo pozostaje już w tedy tarmosić do samego końca i wspomóc sobie wyjściem bramkarzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nieco przesadzasz jeśli chodzi o BVB, jak zresztą tysiące rozchichotanych fanów tego klubu, którzy kiełkują w zastraszającym tempie w naszym pięknym kraju. Myślisz że ocena 4,5 jest zaniżona? Skoro Barcelona, Real czy MU mają ocenę 5.0 a umówmy się że są to kluby o lata świetlne przed Borussią to o co chodzi? Moim zdaniem na ocenę najwyższą zasługuję może 7-8 klubów i na pewno wśród nich nie może być BVB. Myślę też że to jaranie się tym niemieckim klubem u nas w kraju skończy się tak szybko jak się zaczęło, wystarczy tylko że wiadoma trójka odejdzie i ot, czar pryśnie :)

I tu cię zaskocze. Jestem kibicem Bayernu :D Ale mam szacunek do Borussi i dla mnie zasługuje na lepsze statystyki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę 2:0 do przerwy w sezonach i koleś mi wysyła wiadomość: " cheat plugin??? " xD haha, myślałem, że pier*olnę :D Tylko ciekawi mnie czy pisał to pytając się mnie czy dlatego, że chciał sam tego czegoś użyć, bo od początku 2 połowy nagle zaczęło w h*j mulić ! Udało mi się strzelić na 3:0 i wtedy się rozłączył... Może jednak coś takiego istnieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'

ja mam strzał pod kwadratem ale to bez znaczenia , jak mam sytuację że koleś biegnie na moją bramkę a obok niego jest mój obrońca to albo klikam kilkanaście razy kwadrat (strzał) albo robię wślizg, tylko ten wśl;izg też tzreba wiedzieć i wyczuć w którym momencie zrobić. Gdy widzę że sędzia uznaje te pchanie za faul to na chwilę odpuszczam ale zaraz znowu to robię i albo wybiję piłkarza z rytmu i nie trafi albo pozostaje już w tedy tarmosić do samego końca i wspomóc sobie wyjściem bramkarzem

Ale mi bardziej chodziło o sytuację, gdy piłka jest niczyja, a dwaj piłkarze do niej biegną. Wślizgu tu nie ma sensu robić, bo piłka jest poza zasięgiem.

Jak zaczynam tarmosić rywala, to szybko jest sygnalizowany faul. Jeśli nie tarmoszę, to ja jestem poniewierany jak brudna szmata do podłogi, przeciwnik łapie piłkę i ucieka.

Jak on to robi, że nie ma faulu? To jest dla mnie zagadka. ;)

Wiesz, w obronie tarmoszenie kończy się tym, że jest rzut wolny. Ale gdy tarmoszę w ataku, to całkowicie tracę szansę na gola, czy chociażby na oddanie strzału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi bardziej chodziło o sytuację, gdy piłka jest niczyja, a dwaj piłkarze do niej biegną. Wślizgu tu nie ma sensu robić, bo piłka jest poza zasięgiem.

Jak zaczynam tarmosić rywala, to szybko jest sygnalizowany faul. Jeśli nie tarmoszę, to ja jestem poniewierany jak brudna szmata do podłogi, przeciwnik łapie piłkę i ucieka.

Jak on to robi, że nie ma faulu? To jest dla mnie zagadka. ;)

Wiesz, w obronie tarmoszenie kończy się tym, że jest rzut wolny. Ale gdy tarmoszę w ataku, to całkowicie tracę szansę na gola, czy chociażby na oddanie strzału.

z tym to chyba jest loteria, ja np. prawie w ogóle nie tarmoszę gdy piłka jest niczyja ale nie ukrywam w niektórych sytuacjach pewnie pomocne to jest. Często jak ktoś mojego gracza fauluje, a sędzia puszcza grę a jestem z piłką blisko środka to zatrzymuję się graczem żeby sędzia ukarał gracza, najczęściej jest to żółta kartka.

A tak z innej beczki - koleś fauluje mi piłkarza i zaraz jest sygnalizacja że mój piłkarz doznał urazu ale gdy nie dokonam szybko zmiany ten uraz znika czy to oznacza, że może on grać na max swoich możliwości czy spadają jego walory ( któreś nie wiem które losowo?) i lepiej go zmienić. Bo jest też tak, że dozna kontuzji i gdy przejdzie się do zmiany to widać że np. złamał nogę to w tedy zgodzę się ale gdy znika informacja że coś jest z nim nie tak..... jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym to chyba jest loteria, ja np. prawie w ogóle nie tarmoszę gdy piłka jest niczyja ale nie ukrywam w niektórych sytuacjach pewnie pomocne to jest. Często jak ktoś mojego gracza fauluje, a sędzia puszcza grę a jestem z piłką blisko środka to zatrzymuję się graczem żeby sędzia ukarał gracza, najczęściej jest to żółta kartka.

A tak z innej beczki - koleś fauluje mi piłkarza i zaraz jest sygnalizacja że mój piłkarz doznał urazu ale gdy nie dokonam szybko zmiany ten uraz znika czy to oznacza, że może on grać na max swoich możliwości czy spadają jego walory ( któreś nie wiem które losowo?) i lepiej go zmienić. Bo jest też tak, że dozna kontuzji i gdy przejdzie się do zmiany to widać że np. złamał nogę to w tedy zgodzę się ale gdy znika informacja że coś jest z nim nie tak..... jak to jest ?

To nie może być loteria, bo wtedy bym wygrywał chociaż 1 na 3 piłki. Na to pewnie jest jakiś sposób, którego ja nie znam. Dlatego zadałem tu pytanie.

A z kontuzjami jest tak, że czasami pojawia się plasterek przy zawodniku, co może oznaczać stłuczenie nogi. Jeśli go nie zmienisz, to zawodnik czasem "rozchodzi" ten ból i potem gra już normalnie. Ale w meczu online chyba nigdy nie zdarzyła mi się poważna kontuzja. Może są po prostu wyłączone tak jak zagrania ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×