Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać zdania są podzielone, ale dla mnie Fifa 13 jest pierwszą tak wspaniałą grą, wreszcie nie ma tu schematów i liniowosci, właśnie dzięki tej szybkości przypomina realna grę w futbol, przepiękne gole i parady bramkarzy, brak łatwych goli (momentum) w 45 i 90 minucie, bramka teraz jest szersza, w polu karnym jak w 12 trzeba uważać na karne, to nie zostało zmienione, w sezonie zapisane składy już zostają na stałe, fajne nowe tryby rozgrywki online, moja ocena w stosunku do dotychczasowych wersji Fify to 10/10.

Dobrze prawi, dać mu bułkę!

Dodam, że mnie teraz doprowadzają do furii te gierki treningowe. Naprawdę to chyba cud uzbierać 50 tysięcy w treningu strzałowym tak jak teraz widzę. Gram normalnie na semi-auto ale jeśli gra z manualnymi strzałami tak ma wyglądać to ja dziękuję za manuala. Zero kontroli nad strzałem, mam analoga na prosto to piłka leci prosto, wychylam o 0.1mm i piłka leci kilka metrów od bramki ^^

Jeśli chodzi o szybkość, gram na necie, gram MU i uważam, że jest dużo wolniej niż w demie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromny problem, chce zagrać mecz na dwa pady, podłączam drugiego, po wyborze stron gdy chce przejść dalej wyskakuje komunikat Nie możesz opuścić tego ekranu za pomocą tego kontrolera. Musisz użyć kontrolera bezprzewodowego a właśnie nim przechodzę dalej, ktoś wie o co chodzi? W demie wszystko było normalnie tak jak w 12-tce ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo połowa tych graczy zapitala na asystach ;p

Tak samo grając tuzami.....również tempo jest szybsze. Pograjcie 3,5/4* powinno być lepiej.

Ludzie.....narzekacie na chaos na to że po 15 godzinach gry nie ogarniacie.

Dopiero co premiera a ci już chcą wszystko umieć.

Ja paradoksalnie cieszę się faktu że tak trudno mi idzie na początku. I trochę to czasu mi zajmie. To wymaga czasu, wypracowania odpowiedniego skilla, czasu reakcji. Ja lubię jak gra ode mnie wymaga.

Wkońcu kolejna odsłona za rok. Mamy mnóstwo czasu by się jej nauczyć i nacieszyć. I szybko nie znudzić.

Wiadro nie powinieneś oceniać opinii innych... od tego jest forum zeby sie wypowiedziec... a to czy komus sie podoba takie tempo czy nie, czy chce grac na asystach czy bez to wylacznie jego odczucia... jak Ty masz inne i Ci sie fajnie gra to w czym problem ;) ... a tak ps- w PESa ludzie tez graja na asystach i nie narzekaja na zadne tempo :P ....

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Fifa właśnie do mnie przyszła, wszystko pięknie, włączyłem, zacząłem grzebać w ustawieniach i... Zacięło się. Pierwszy raz. Potem jeszcze dwa razy w innych momentach. W takiej chwili nie działa nic. Nie da się nic zrobić. Ktoś tak może miał? Wątpię w problem z grą. Zamawiałem Fifę w Ultimie przez preorder. Wiecie może jakie mogą być tego powody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka poszukuje do klubu paru graczy na każdą pozycje mam już 1 typka ale potrzebujemy więcej graczy. Chciałbym wprawionych graczy którzy grali w kluby przynajmniej w 12.

Chętni proszeni są o kontakt najlepiej na psn: Mlody-95

Dziękuję Pozdrawiam życzę miłej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie biegać :l3: + :l2: i myśleć na boisku to tempo spadnie :P

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moglby ktos mi napisac jakie z grubsza staty ma Legia i pilkarze ??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto czeka na Fifkę 13 od ps3site ręka w górę :) :ok: gry spodziewałem się już wczoraj a tu premiera i kuriera ani widu ani słychu :( :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie problemy z wyszukiwaniem kart w web app? Czasem wyświetli jedną stronę i podczas przechodzenia na drugą jest crash albo od razu crashuje przy próbie wyszukania. Trochę to uciążliwe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o syzbką pomoc: mianowicie od wotrku gram w fifę na Online passie, nie byloz adnych problemow, teraz nagle wyskakuje błąd: Nie możesz zarejestrować int. paszportu wymag. do uzyskania dost. do wsyzstkich funkcji sieciowych, jak chce grac w UT. Co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moglby ktos mi napisac jakie z grubsza staty ma Legia i pilkarze ??? :biggrin:

Z grubsza wszyscy oscylują koło 70 overall'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram FUT swoimi "brązowymi gwiazdami" to tempo jest bardzo fajne i jest czas się rozejrzeć (jak w PESie). A jak włączyłem FIWC, żeby sprawdzić i wziąłem ManU a rywal Bayern, to tempo było szybkie. Później jeszcze jeden mecz zespołami 5* i już jakoś lepiej było. Może to ten przeskok z FUT do 5*. Pogra się więcej to będzie wiadomo :)

Odnośnie FUT to miałem jednego fajnego rywala - ustawienie 5-3-2, zgranie 100/100 i w ataku jeden zawodnik bardzo szybki, a drugi i szybki i wysoki. Ależ mnie wtedy sponiewierał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto czeka na Fifkę 13 od ps3site ręka w górę :) :ok: gry spodziewałem się już wczoraj a tu premiera i kuriera ani widu ani słychu :( :nono:

No wałaśnie też się nie doczekałem :( A zamówiłeś edycje ultimate ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja droga mialem kilka fajnych smaczkow w tym, co juz pogralem. Bramkarz moj chcial uprzedzic napastnika i rzucil sie na pilke lapiac ja i wyjechal poza pole karne - sedzia gwizdnal reke i rzut wolny - fajna sprawa :)

Druga rzecz, to raz zdarzylo mi sie, ze bramkarz puscil masakryczna szmate, jego fatalny blad, po ktorym probowal sie jeszcze ratowac, ale juz nie dal rady i zdobylem gola :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie problemy z wyszukiwaniem kart w web app? Czasem wyświetli jedną stronę i podczas przechodzenia na drugą jest crash albo od razu crashuje przy próbie wyszukania. Trochę to uciążliwe :/

Coś muszą robić bo ostatnio też tak było i przeszło. Nie masz się co martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie podczas gry w wirtualne kluby, tylko jedną kreskę zasięgu? Masakra jakaś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że mnie teraz doprowadzają do furii te gierki treningowe. Naprawdę to chyba cud uzbierać 50 tysięcy w treningu strzałowym tak jak teraz widzę. Gram normalnie na semi-auto ale jeśli gra z manualnymi strzałami tak ma wyglądać to ja dziękuję za manuala. Zero kontroli nad strzałem, mam analoga na prosto to piłka leci prosto, wychylam o 0.1mm i piłka leci kilka metrów od bramki ^^

Jeśli chodzi o szybkość, gram na necie, gram MU i uważam, że jest dużo wolniej niż w demie...

50 000 zrobiłem Ibrą, ale zajęło mi to 5h... na obczajenie sposobu, bo po ogarnięciu 51 500 wpadło za drugim razem :)

vonNesh id dla tych, którzy nie wierzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem taki że w głównym menu fify niemoge zalogować sie do EA SPORTS Football Club. Wogóle niemoge zalogowac sie na stronie ea.com wpisuje dobry email i hasło i wyskakuje błąd . Pomocy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy została już opublikowana recenzja w języku Polskim?

jak Fifa wygląda w porównaniu do tegorocznego pesa (wiem, niektórzy mogą uznać to za prowokacyjne pytanie - ale nie mam na celu tego robić)

i jak zmiany w Fifie 13 mają się do zeszlorocznej odsłony ?

czy są jakieś większe zmiany w karierze ?( oprócz możliwości pokierowanią drużyną narodową)

Edytowane przez dpelka1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wy też macie problemy z wyszukiwaniem kart w web app? Czasem wyświetli jedną stronę i podczas przechodzenia na drugą jest crash albo od razu crashuje przy próbie wyszukania. Trochę to uciążliwe

- Tak tez mam to samo krew mnie zalewa nawet jednego zawodnika wyszukać nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do wirtualnej gwiazdy:

Dlaczego WG nie moge przydzielić do żadnego zespołu, jest napisane wolny zawodnik i przy tym kłódka. Ponadto niektóre wyzwania są w karierze, a tam karzą mi robić nowego zawodnika? Czy wyzwania moge zdobywać jedynie w sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawi, dać mu bułkę!

..

A ja czekam na bułkę, jak mogę wybrać to chcę ze srem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie problemy z wyszukiwaniem kart w web app? Czasem wyświetli jedną stronę i podczas przechodzenia na drugą jest crash albo od razu crashuje przy próbie wyszukania. Trochę to uciążliwe :/

U mnie to samo. 150k mam ale składu nie idzie zbudować bo ciągle te błędy wyskakują...

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×