Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

wciśnij ignoruj i po problemie... ja Ciebie tez zignoruje bo mdli mnie na Twój awatar...

Faktycznie avatar kolega ma troche "ciepły" :).

A wracajac do meritum, czyli krytyki. Trudno sie zgodzic z krytyka, gdy ktos pisze, ze zawodnicy fruwaja, przytulaja sie i przewracaja. Otoz zawodnicy nie fruwaja i nie przytulaja sie. Impact engine dziala poprawnie. Zdarzaja sie bledy (drobne), ale jest lepiej niz w poprzedniej odslonie i mamy wiecej mozliwosci (np gra cialem zostala poprawiona). Powiem Wam, ze bardzo jestem ciekaw online w najnowszym pes. Jak bedzie chodzic w okolicach stowki, to zakupie i wyprobuje to cudo (albo na piecyka sobie sprawie, bo juz w sumie za stowke na pcta da sie kupic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mają problemy z przystosowaniem się do nowego gameplayu, niech spróbują gry dużo słabszą drużyną. Daje więcej czasu do namysłu by móc na nowo ogarnąć podstawowe aspekty gry.

Przyjmowanie, kontrola piłki, podanie, drybling, strzał...

Dokładnie. Mi świetnie gra się Lechią. Uczy jak wykorzystywać umiejętności poszczególnych zawodników i dostosowywać się do drużyny. Oczywiście mam na myśli Traore i jego szybkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiaderko , dokladnie tak , dużo przyzwyczajeń z 12stki po prostu paskudziło na początku moja zabawe - dobrze sie gra i trzeba poświecić trochę czasu nad tą gierą , warto

Przede wszystkim jeszcze mniej należy używać R2 czyli biegu do tworzenia akcji :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze przyjaciel Chrisa. Widac nie wyjsciowy jestes jak masz problem z czyims awatarem.

Faktycznie avatar kolega ma troche "ciepły" :).

A wracajac do meritum, czyli krytyki. Trudno sie zgodzic z krytyka, gdy ktos pisze, ze zawodnicy fruwaja, przytulaja sie i przewracaja. Otoz zawodnicy nie fruwaja i nie przytulaja sie. Impact engine dziala poprawnie. Zdarzaja sie bledy (drobne), ale jest lepiej niz w poprzedniej odslonie i mamy wiecej mozliwosci (np gra cialem zostala poprawiona). Powiem Wam, ze bardzo jestem ciekaw online w najnowszym pes. Jak bedzie chodzic w okolicach stowki, to zakupie i wyprobuje to cudo (albo na piecyka sobie sprawie, bo juz w sumie za stowke na pcta da sie kupic).

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze przyjaciel Chrisa. Widac nie wyjsciowy jestes jak masz problem z czyims awatarem.

A to Ty wyginasz smialo cialo na tym avatarze. W takim razie gratuluje. Myslalem, ze masz w avatarze jakas bliska Ci osobe np chlopaka, tudziesz idola z jakiegos boysbandu.

Szkoda, ze nie odniosles sie do argumentow dot. gry. Mam pytanie... grales w ogole w fife13? W demo, w pelna...cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chris de la Rosa

Jesteś fanatycznym fanboyem, który nie dopuszcza myśli, że 13 jest zrypana.

Gram w 1 lidze w 12. Rozegrałem setki meczów i dziesiątki godzin. Moja opinia jest obiektywna w stosunku do 13 tak jak i opinia userów na Metacritic, którzy ocenili 13 na 6 punktów. Branża oczywiście dała 9.

Czyli rozumiem że Ci wszyscy wyżej którym się gra podoba to też "fanatyczni fanboye którzy nie dopuszczą myśli o tym że Fifa 13 jest zrypana" ? a może nie jest wcale taka zrypana tylko oni wiedzą jak grać by czerpać z niej masę funu...

To, że grając 5 gwiazdkowymi drużynami jest szybkie tempo i ktoś nie nadąża i traci dużo bramek to nawet dobrze, bo może w końcu więcej ludzi zacznie grać ciekawymi drużynami a nie tylko Real Barca Manu Bayern... Może niektórym zbrzydnie ciągłe L1 trójkąt i zaczną rozgrywać i spokojnie budować akcję... może więcej osób zacznie grać na manualu... Najlepsze jest, że ktoś był w pierwszej lidze w Fifa 12 i był kozakiem a w Fifie 13 musi zacząć grać inaczej zmienić 4-3-3 na coś bardziej defensywnego i zacząć myśleć podczas gry... Rozumiem że komuś może się to nie podobać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Moj nick na PSN to sebaastiann. Zapraszam na spraing. W fife 12 mialem rozegranych ponad 1000 meczow. Z czego ponad 30 kilka razy wygralem pierwsza lige. Jezeli chodzi o fife 13 to rowniez uwazam, ze jest zajebista i zgadzam sie z Chrisem co do gameplaya. Napisalem do niego ,poniewaz juz przesadzal z tymi postami. Sprawial wrazenie chorego uwielbienia gra oraz stal sie monotematyczny. Nie jest w mojej naturze obrazac innych. Tak to ja na avatarze.

A to Ty wyginasz smialo cialo na tym avatarze. W takim razie gratuluje. Myslalem, ze masz w avatarze jakas bliska Ci osobe np chlopaka, tudziesz idola z jakiegos boysbandu.

Szkoda, ze nie odniosles sie do argumentow dot. gry. Mam pytanie... grales w ogole w fife13? W demo, w pelna...cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO GRACZY ULTIMATE EDITION:

Czy macie swoje 10 000 punktów i adidas all star? ja wpisałem bonus kod w psn, i nie otrzymałem takowych, napisałem do ea na livechacie oco chodzi to mi odpisali że Ci którzy nie dostali dostaną 5go października, o co chodzi??..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie avatar kolega ma troche "ciepły" :).

A wracajac do meritum, czyli krytyki. Trudno sie zgodzic z krytyka, gdy ktos pisze, ze zawodnicy fruwaja, przytulaja sie i przewracaja. Otoz zawodnicy nie fruwaja i nie przytulaja sie. Impact engine dziala poprawnie. Zdarzaja sie bledy (drobne), ale jest lepiej niz w poprzedniej odslonie i mamy wiecej mozliwosci (np gra cialem zostala poprawiona). Powiem Wam, ze bardzo jestem ciekaw online w najnowszym pes. Jak bedzie chodzic w okolicach stowki, to zakupie i wyprobuje to cudo (albo na piecyka sobie sprawie, bo juz w sumie za stowke na pcta da sie kupic).

Mniej miziania się piłkarzy widziałem w 12tce, a kolega Chmurowski chce koniecznie udowodnić wszystkim że impact w 13tce jest poprawiony i działa lepiej co jest oczywistą nieprawdą. Niewiele wysiłku włożyli w tą edycję, ale niektórzy w tym wątku zachwycają się nawet najmniejszymi drobiazgami i nawet widzą rzeczy, a raczej nie widzą wad. Grunt, że numer na pudełki jest wyższy. Idealiści. Aha pisałem, że mi się jeszcze nie wiesza konsola no to już prostuję, bo w sezonach się wiesza. Ja niewiem co to za moda jest żeby wypuszczać gry w wersji beta i normalnie na tym zarabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pisalem juz o tym,ze musieli sie strasznie spieszyc z wydaniem, nie rozumiem tylko co macie do ludzi ktorym moze sie ta gra podobac, po co robic wojne z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO GRACZY ULTIMATE EDITION:

Czy macie swoje 10 000 punktów i adidas all star? ja wpisałem bonus kod w psn, i nie otrzymałem takowych, napisałem do ea na livechacie oco chodzi to mi odpisali że Ci którzy nie dostali dostaną 5go października, o co chodzi??..

zacytuję bo pewnie nikt nie będzie zaglądał do starej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze dalej tu zasiaduja fanatycy nie wiem czego moze pess ale,chcialem sie dowiedziec czegos o fifie a nie sluchac jak jeden madry z drugim glopiomadrym sie wyklucja,co kto woli.Prosba do admina zeby zrobil tu porzadek bo naprawde wiekszosc postow to spam lub jakies gadanie i opowiesci z dupy, i nie da sie czegos konkretnego wyczytac.Mam pytanie czy w fifie 13 duzo jest na ta pore bledow i czy nie wiecie czegos o patchu?Kupie ta gre ale musze byc pewny ze nie ma jaj z zawieszaniem sie konsoli i tym podobnym,jak gra online da sie juz grac czy jescze trzeba sie nawkorw....?Czy dalej jest taki system lig jak w 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja jako odwieczny gracz PES'a a nawte IIS'a powiem szczerze że przez ostatnie lata po PES 6 łakałem za dobrą grą piłkarska. FIFA 12 grałem z kolegami okazjonalnie ,ale dopiero w tym roku widzę że FIFA 13 wzbudziła we mnie wiarę w gry, a szczególnie te o Naszej ukochanej dyscyplinie sportu. Fifa w tym roku jest na serio bardzo miodna i niestety mimo sensytymentów w główce na trzeźwo wybieram FIFĘ 13 bo na serio jest spox...jest ten "miodek" i oto chodzi to tylko gra a w piłkę to się gra na boiskach z zimalami a nie tu smutki wylewa na forum LUDZIE jest pięknie!!! Sensible czy Microprose soccer też dawało rade i nikt nie smęcił;) Kochacie futbol to na boisko a dopiero potem do gry...pozdro i udanych meczyków Wszystkim czy to w realu czy w wirtualau życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze dalej tu zasiaduja fanatycy nie wiem czego moze pess ale,chcialem sie dowiedziec czegos o fifie a nie sluchac jak jeden madry z drugim glopiomadrym sie wyklucja,co kto woli.Prosba do admina zeby zrobil tu porzadek bo naprawde wiekszosc postow to spam lub jakies gadanie i opowiesci z dupy, i nie da sie czegos konkretnego wyczytac.Mam pytanie czy w fifie 13 duzo jest na ta pore bledow i czy nie wiecie czegos o patchu?Kupie ta gre ale musze byc pewny ze nie ma jaj z zawieszaniem sie konsoli i tym podobnym,jak gra online da sie juz grac czy jescze trzeba sie nawkorw....?Czy dalej jest taki system lig jak w 12?

W sezonach pojedynkow lubi sie zawiesic. Objawia sie to albo tym, ze mozesz biegac po arenie przed meczem i gra nie pusci Cie dalej, albo tym, ze po zestawieniu meczu masz od razu komunikat "przeciwnik opuscil mecz" (wtedy pewnie on biega sobie po arenie i nie moze nic zrobic). Opcja nr 2 jest o tyle lepsza, ze nie musisz wylaczac i ponownie wlaczac gry, zeby znow odpalic mecz. Ta akcja u mnie wystepowala w przypadku jakichs 15% meczow. Generalnie da sie grac online, bo jak juz polaczy, to jest spoko. FUT juz dziala, nie mialem najmniejszych problemow z graniem online. W euro2012 tez byly podobne problemy, wydali patcha i jest ok. Tu pewnie bedzie tak samo. Zwykle pierwszego patcha wypuszczaja po ok. 2 tyg od premiery, moze 3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz,ja lubie zawsze jak wszystko dziala jak nalerzy zeby sie nie wkorw..gierke pewnie zakupie jutro widzialem w tesco za 179 zl wiec spoko,w 12 pamietam ze tez sie lubiala przywiesic czasami na tym lub rozlaczyc.git majonez

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie- czy u was tez po golu kamera nie robi zblizenia na zawodnika tylko wszystko jest pokazywane z oddali? w wersji demo normalnie nastepowalo zblizenie dzieki czemu byla widoczna twarz a tak nie jestem w stanie tego doswiadczyc podczas celebracji bramki i wszystko jest pokazywane z takiej odleglsci z jakiej widac trwajacy mecz;/ ktos wie jaka moze byc przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie- czy u was tez po golu kamera nie robi zblizenia na zawodnika tylko wszystko jest pokazywane z oddali? w wersji demo normalnie nastepowalo zblizenie dzieki czemu byla widoczna twarz a tak nie jestem w stanie tego doswiadczyc podczas celebracji bramki i wszystko jest pokazywane z takiej odleglsci z jakiej widac trwajacy mecz;/ ktos wie jaka moze byc przyczyna?

Tak ma być nic Ci się nie zepsuło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajki o co chodzi z ta pomaranczowa mordka game face na wg?samoopalacza nie uzywalem a odcien skory mam pomaranczowy.przerabial ktos temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś niedobrego dzieje się z tym tematem.

Mniej Argumentum ad personam, mniej wycieczek osobistych , mniej spuszczania oraz mniej hejtowania.

Z uwagi że jest to temat "specjalnej troski" będziecie karani 2x surowiej, 2x częściej oraz bez ostrzeżeń słownych (te już dawno się wyczerpały)

Osoby konfliktowe zostaną usunięte bezpowrotnie.

Niepokorne jednostki proszę zgłaszać przez przycisk "Zgłoś" bez wchodzenia z nimi w dyskusję.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma problem z grą online?

Chodzi o "sezony", niby wszystko jest ok, szybko szuka przeciwników, wczytuje się arena i koniec - zostaje na niej (konsola się nie wiesza tylko po prostu nie przechodzi dalej). Nie można nic zrobić, muszę wyjść do menu konsoli.

Mega wkurzające jest to, mam fife od środy, a online w sezonie pojedynków rozegrałem tylko 7 meczów. Często także samo mnie wyloguje z serwerów EA mimo, że z internetem żadnego problemu nie ma.

Bez problemu mogę zagrać w innych trybach sieciowych.

Ktoś miał taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma problem z grą online?

Chodzi o "sezony", niby wszystko jest ok, szybko szuka przeciwników, wczytuje się arena i koniec - zostaje na niej (konsola się nie wiesza tylko po prostu nie przechodzi dalej). Nie można nic zrobić, muszę wyjść do menu konsoli.

Mega wkurzające jest to, mam fife od środy, a online w sezonie pojedynków rozegrałem tylko 7 meczów. Często także samo mnie wyloguje z serwerów EA mimo, że z internetem żadnego problemu nie ma.

Bez problemu mogę zagrać w innych trybach sieciowych.

Ktoś miał taki problem?

tez mam to samo. Nic nie poradzisz, trzeba czekac az ea to fixnie. Z serwerów natomiast mnei nie wylogowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma problem z grą online?

Chodzi o "sezony", niby wszystko jest ok, szybko szuka przeciwników, wczytuje się arena i koniec - zostaje na niej (konsola się nie wiesza tylko po prostu nie przechodzi dalej). Nie można nic zrobić, muszę wyjść do menu konsoli.

Mega wkurzające jest to, mam fife od środy, a online w sezonie pojedynków rozegrałem tylko 7 meczów. Często także samo mnie wyloguje z serwerów EA mimo, że z internetem żadnego problemu nie ma.

Bez problemu mogę zagrać w innych trybach sieciowych.

Ktoś miał taki problem?

Czlowieku, jakies 7 postow temu padlo pytanie o bledy w grze. Jakies 6 postow temu odpisalem, ze to sie zdarza. A T znow pytasz, czy ktos ma tego typu problem. Odpowiem jeszcze raz. Tak, ma. Wszyscy, albo przynajmniej wiekszosc ma pproblem z zawieszaniem sie gry na arenie przy online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem kolejny bug podczas uruchamiania gry przeskakują proporcje widoku gry. Doraźnie za każdym razem trzeba wchodzić w ustawienia gry i nacisnąć na ustawienia domyślne w kalibracji obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×