Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

I szybki mecz dalej nie poprawiony, tzn nie mozna zagrac padem z kablem...

Właśnie, mi tylko tyle było potrzebne bo online nie miałem jakiś drastycznych problemów, katastrofa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, jedni piszą, że patch ma 21 MB i ściąga się sto lat, a u mnie ma 39MB i ściągnął się w minutę.

Tylko dziwi mnie to, że graczy online w tym momencie jest 300 tysięcy a gra 160 osób. Co robi reszta? Muzyki słucha? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie przed chwila wylogowalo podczas meczu online....

Poczekaj, może serwery są przeciążone. Rozeszła się wiadomość o patchu i się rzucili jak Reksio na kaszankę. U mnie akurat jest wszystko ok jak na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne każdy teraz rzucił się na gre :) jak nie miałem lagu WG online tak teraz się zdarzają :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po tym patchu taka "mała" zmiana, że nie zalicza mi meczy wygranych w sezonach ... (3 pod rząd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś..

Raz na jakiś czas podczas odczytywania składów-przy grze on line-wyskakuje jakiś komunikat, nie pamiętam treści, ale po nim składy się resetują i znów trzeba wszystko ustawiać.

Wie ktoś o co chodzi ?

To chyba wynika z aktualizacji składów..w rep. Polski znajduje się teraz Wszołek...a wcześniej go nie było. Chyba...

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze gra jest super sezony online miodzio caly czas napiecie do ostatniej minuty w ogole sie nie nudzi jedyne co mnie denerwuje to to ze wyszuka mi przeciwnika przenosi do tego ,,treningu" przed meczemi ten moj p4zeci2nik nie naciska startu tylko czeka albo nie wie, o co chodzi moze sie rozlacza czy co ale musze wylaczac gre i wszystko na nowo tez tak macie? I musze przyznac ze jestem wielk7m fanem barcy ale gra bayernem jest jak dla mnie o milion razy lepsza no i nie gra sie ciagle m2czy barca-real albo barca-barca. jak by ktos chcial pograc to chetnie zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest wiaderko, jak tylko pobierze nowe sklady ,trzeba na nowo ustawiac all od nowa ...

i tak fajnie,ze w ogole zapamietuje ustawienia w sezonach, poniewaz rok temu, to co mecz trzeba bylo robic w kolko te same zamiany

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś..

Raz na jakiś czas podczas odczytywania składów-przy grze on line-wyskakuje jakiś komunikat, nie pamiętam treści, ale po nim składy się resetują i znów trzeba wszystko ustawiać.

Wie ktoś o co chodzi ?

To chyba wynika z aktualizacji składów..w rep. Polski znajduje się teraz Wszołek...a wcześniej go nie było. Chyba...

Raz w tygodniu jest aktualizacja składów, które zostają ustalone na te prawdziwe z ostatniego meczu ligowego.

Edytowane przez krycha94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szybki mecz dalej nie poprawiony, tzn nie mozna zagrac padem z kablem...

Lipa straszna, jak tego nie poprawią to będę zmuszony kupić ds3 ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli patch dał tyle co na PC, czyli zepsuł bardziej grę. Na PC nie było dzisiaj żadnego patcha, był tydzień temu. Informacja na facebooku jest kłamliwa i jak zobaczy się na datę niusa to jest na nim 12.10 :) czyli Ps3 dzisiaj czekało tydzień na ten sam patch który psuje gre. Przed tą poprawką nie miałem żadnych problemwó z grą , a teraz nie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie wiem mi 2x konsola zawiesila sie podczas meczu raz dostalem lose a raz jak by meczu nie bylo, pozatym ogrywalem jakiegos goscia ktory mial o sobie za wysokie mniemanie i napisal mi "you are fuckin noob bye" i zawiesila mi sie gra :) mecz oczywiscie jak by sie nie odbyl takze jest srednio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Wyczekiwałem patcha bo miałem problem z kariera, że po zakończeniu sezonu jak było przejście między sezonami to albo 29 czerwca albo już w nowym sezonie po wybraniu gracza (przedłużenie kontraktu, sprzedaż albo poprzez kup zawodnika i otwieranie okienka gdzie można wybrać kup wypożycz) konsola całkowicie się zwieszała. Totalny freeze muza nie gra nic się nie rusza.

Myślałem, że patch naprawi ten błąd. Oczywiście nie naprawił i błąd jak był tak jest co jest strasznie wkurzające. Ktoś może też miał taki problem ?

Bo u mnie wygląda na to, że skończy się tym, że oddam grę na niezgodność towaru z umową i kupie coś innego bo to jeden wielki żart jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha dalej to samo w sezonach dalej nie szuka przeciwnika,brawo miesiąc po premierze a dalej się nie da grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w tygodniu jest aktualizacja składów, które zostają ustalone na te prawdziwe z ostatniego meczu ligowego.

tak jest wiaderko, jak tylko pobierze nowe sklady ,trzeba na nowo ustawiac all od nowa ... i tak fajnie,ze w ogole zapamietuje ustawienia w sezonach, poniewaz rok temu, to co mecz trzeba bylo robic w kolko te same zamiany

Aktualizacja składów, to fajnie :) tylko skoro wprowadza się np. tylko jednego zawodnika...to po co kasować wszystko ? :D fajnie jeśli zmieniają się też statsy zawodników.

haha dalej to samo w sezonach dalej nie szuka przeciwnika,brawo miesiąc po premierze a dalej się nie da grać.

Jak to nie szuka...?

Ostatnio nawet szybciej dobiera niż zwykle. Czy to w sezonach, czy grach nierankingowych.

Nie wiesza się na arenie, ani w innym trybie.

Ciekawe od czego to zależy.

Dysk man 320 giga. W ponad połowie jest zapełniony. Czy to filmami czy demami.

Mnóstwo plików od innych gier których nawet już nie posiadam.

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie pitolcie,ze ciagle jest wieczna arena !?

*down - uff :> to zaraz zalaczam fifole

edit:

to cudnie panowie , nie ma jak to moc grac w sezony:> ja po 3 dniach odpoczynku wlaczylem dla patcha fifke i mimo,ze przegralem 1:2 calkiem przyjemnie mi sie gralo :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie pitolcie,ze ciagle jest wieczna arena !?

*down - uff :> to zaraz zalaczam fifole

Napisałeś i stało się. U mnie 2 razy pod rząd (po patchu) wieczna arena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×