Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie patcha...

Jak się spodziewałem, nie naprawił on błędów, o których pisałem we wcześniejszych postach.

Główny pracownik EA od spraw aktualizacji, stwierdził w wywiadzie, że codziennie miliony użytkowników grają w FIFA 13 i duża ilość zgłasza problemy, dlatego nie mogą nic na to poradzić, za to bardzo możliwe, że kolejny patch wyjdzie jeszcze w tym miesiącu... Spodziewane biadolenie.

Witajcie.

Wyczekiwałem patcha bo miałem problem z kariera, że po zakończeniu sezonu jak było przejście między sezonami to albo 29 czerwca albo już w nowym sezonie po wybraniu gracza (przedłużenie kontraktu, sprzedaż albo poprzez kup zawodnika i otwieranie okienka gdzie można wybrać kup wypożycz) konsola całkowicie się zwieszała. Totalny freeze muza nie gra nic się nie rusza.

Myślałem, że patch naprawi ten błąd. Oczywiście nie naprawił i błąd jak był tak jest co jest strasznie wkurzające. Ktoś może też miał taki problem ?

Bo u mnie wygląda na to, że skończy się tym, że oddam grę na niezgodność towaru z umową i kupie coś innego bo to jeden wielki żart jest.

Spróbuj wyczyścić wszystkie dane gry, jeśli nie szkoda Ci zapisanych ustawień. Z tego co się domyślam, to grasz cały czas tę samą karierę i po zainstalowaniu patcha oczekujesz że problem zniknie. Wydaje mi się, że powinieneś skasować save z karierą (wiem wiem, też miałem świetnych zawodników kupionych okazyjnie, ale cóż, trzeba wybrać mniejsze zło) i zacząć karierę od nowa. Jeśli to nie pomoże to już sam nie wiem, być może też sprzedam tę grę.

Ja wyłączyłem aktualizowanie składów i nie żałuję. Ok, fajnie- aktualizacja skillów, forma, statystyki itp. są przyjemne, ale za Chiny ludowe nie mogę zrozumieć, dlaczego po aktualizacji składów nasze wszystkie ustawienia (typu buty, rękawice bramkarskie itd. w edit mode) znikają;/ to po cholerę dawali możliwość zmieniania butów i ustawień graczy skoro, żeby prawidłowo korzystać z gry i tak się wszystko kasuje.

Zobaczymy, rozgrywka bardzo mi się podoba, wprowadzili naprawdę dużo zmian, niekoniecznie dla wszystkich widocznych i z tego się cieszę. Ale zdania, że ta gra jest ogromnym technicznym niewypałem nie zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyczyścić wszystkie dane gry, jeśli nie szkoda Ci zapisanych ustawień. Z tego co się domyślam, to grasz cały czas tę samą karierę i po zainstalowaniu patcha oczekujesz że problem zniknie. Wydaje mi się, że powinieneś skasować save z karierą (wiem wiem, też miałem świetnych zawodników kupionych okazyjnie, ale cóż, trzeba wybrać mniejsze zło) i zacząć karierę od nowa. Jeśli to nie pomoże to już sam nie wiem, być może też sprzedam tę grę.

Też uważam, że coś nie tak może być z savem ale kurde szkoda całego sezonu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że coś nie tak może być z savem ale kurde szkoda całego sezonu :(

Mnie też było szkoda, ale trzeba to przełknąć. Nie dość że kupiłem graczy za śmieszne sumy, to akurat pojawiły się oferty za graczy, których nie chciałem opiewające na kilka mln euro więcej niż ich wartość rynkowa. Nic nie poradzimy, skoro mamy do czynienia z niedopracowanym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja sie poprawiła normalnie wyszukuje przeciwników w sezonach nie zrywa połączeń tak jak to miało miejsce do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra po patchu wydaje sie wolniejsza

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam panowie takie pytanie: jak wbić takie trofeum Początek kolekcji (wygraj puchar w trybie Sezony), dodam że wygrałem pierwszy puchar o nazwie tarcza ea czy coś takiego i ligę chyba z raz czy dwa i w gablocie mam i pojawiło się ze ta tarcza to 1/8 pucharów czy coś a trofeum nie wpadło i nie wiem o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś listę z ilością gwiazdek wszystkich drużyn?

Zaczyna mnie to już wkurzać, że gra dobiera mi przeciwników grających lepszymi drużynami. Gram 3,5* i ostatnio trafiam na same 4*.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś listę z ilością gwiazdek wszystkich drużyn?

Zaczyna mnie to już wkurzać, że gra dobiera mi przeciwników grających lepszymi drużynami. Gram 3,5* i ostatnio trafiam na same 4*.

Też mnie to wkurza ... Z drużyn 3,5* lubię grać Molde i prawie zawsze muszę mierzyć się z Santosem lub Marsylią.

To samo jak wezmę ekipę co ma 4* (Chile) to dobiera 4,5*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to wkurza ... Z drużyn 3,5* lubię grać Molde i prawie zawsze muszę mierzyć się z Santosem lub Marsylią.

To samo jak wezmę ekipę co ma 4* (Chile) to dobiera 4,5*

dokładnie jest to irytujące... jak wezmę nawet restrykcyjnie dobór to i tak zawsze pół gwiazdki lepszy zespół mi dobierze... cóż... dobrze że chociaż do 4 gwiazdkowego barcy czy realu nie dobiera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos problem po upie? od 50 minut proboje zagrac mecz w sezonach jak nie wiesza sie na arenie to na poczatku meczu trace polaczenie.. mieli to naprawic a zjeb.. jeszcze bardziej.. banda kretynow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos problem po upie? od 50 minut proboje zagrac mecz w sezonach jak nie wiesza sie na arenie to na poczatku meczu trace polaczenie.. mieli to naprawic a zjeb.. jeszcze bardziej.. banda kretynow.

Mnie dziwi że jedni mają takie problemy a inni np ja nie mam... dosłownie raz miałem wieczną arenę na kilkadziesiąt meczów po patchu... przed patchem zresztą też... ale mam zielony status zapory firewall w grze... wg mnie to jest główna przyczyna... wystarczy, że ktoś ma pomarańczowy kolor i już będą się cuda działy... jeśli to nie to to może sam dostawca internetu ma tu znaczenie bo aż mi się wierzyć nie chcę żeby coś innego miało na to wpływ bo niby co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem zmuszony grać Lechem na manualu z ludźmi, którzy mają asysty w sezonach. Nie chce mi się czekać wieczność na jakiegoś przeciwnika grający podobną drużyną na manualu. Ogólnie bilans mam w miarę dobry, 2 mecze przegrałem przez swoją nieskuteczność. Ktoś tu wcześniej pisał, że w niektórych meczach cieniasy dzięki asystom potrafią wygrać. Miałem tak dwa razy. Koleś oddał 2 strzały w meczu, pierwszy zza pola karnego w mojego bramkarza, który niestety wypluł piłkę no i drugi strzał to dobitka zakończona golem. Wiadomo, że w głównej mierze to moja wina, że przegrałem mecz bo nie wykorzystywałem okazji (kilka słupków itp.). Muszę jednak przyznać, że nawet frajer nie potrafiący nic grać na asystach jest w stanie wygrać mecz. Na asystach jest to raczej niemożliwe, brak skilla jest tam bardzo widoczny. Liczę na to, że pojawi się więcej graczy grających na manualu i nie będę skazany na tylko tych grających asystami.

Na manualu mam taką przewagę, że ludzie często nie spodziewają się gdzie poślę piłkę :)

Edytowane przez czehuziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że pojawi się więcej graczy grających na manualu i nie będę skazany na tylko tych grających asystami.

no musisz z miesiąc poczekać... wielu znudzi się gra na asystach i zaczną szukać czegoś innego wtedy będzie więcej osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zauważyć, że Skill Games promuje też nieco grę na manualu, teraz dobrze byłoby jeszcze bardziej wypromować same skill games i grono "manualnych" powinno rosnąć:)

Swoją drogą samo SG to genialny pomysł dla mnie, net mi zdechł i po 2 godziny potrafię siedzieć w tym trybie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą samo SG to genialny pomysł dla mnie, net mi zdechł i po 2 godziny potrafię siedzieć w tym trybie;]

Dokładnie, świetne to jest. Sam gram tylko w UT i właścnie Skill Games, które przydaje się w doboru zawodników, np. którymi się lepiej gtra itp ;)

A co do problemów, to nie miałem ich przed patchem i nie mam ich teraz, dosłownie raz zdarzyła mi się "wieczna arena" a pozatym wszystko śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto składać pakę pod 3-5-2 ?

Dobrze się gra taką formacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieję ale net normalnie mi działa, a wywaliło mnie już z 4 meczu pod rząd. Wcześniej chodziło normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto składać pakę pod 3-5-2 ?

Dobrze się gra taką formacją?

gram taka formacja i jak dla mnie jest swietna, ale musisz miec szybkich obroncow. z tym w fut nie bedziesz mial problemow.w kazdej lidze znajdziesz kliku szybkich obroncow. w 3-5-2 trzech obroncow to srodkowi lecz ja nie patrze na to i po bokach mam pilkarzy LO i PO. na paczatku myslalem ze bede mial problemy na skrzydlach ale dobrze potrafia sie rozciagnac jak przeciwnik atakuje skrzydlem i srodek przed 16 tez mam zageszczony dzieki dwom cofnietym pomocnikom, ktorzy nawed potafia sie wlaczyc w contre lub pomagac przy rozgrywaniu pilki przed 16 przeciwnika. zdarza sie ze to nimi strzele bramke z dystansu. w fife 12 gralem formacja 4-1-2-1-2 i stwierdzam ze 3-5-2 jest od niej lepsza. nie jest az tak przewidywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesza się wam gra w czasie meczu (sezony) ?, nic nie idzie zrobić, czasami puści, a czasami muszę robić resa konsoli. Przed patchem tego nie było. Może ktoś wie o co chodzi ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wam konsolka też tak hałasuje/buczy/wibruje (nie wiem jak to nazwać) z fifką w środku? Co jakiś czas mam takie coś właśnie. Do tego czasami przycinają wam gry treningowe które się włączają przed meczem? Chodzi mi o moment w trakcie ładowania meczu. I ostatnia sprawa - podczas meczu, piłka wychodzi poza boisko, ma być zmiana jednak znowu taki moment doczytania jakby. Jest pokazany losowy piłkarz z pola na kilka sekund i dopiero potem następuje zmiana. Tylko mi tak długo to wszystko doczytuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz drugi FIFA sprawiła mi nie miłą niespodziankę. Po rozegraniu 3 meczy online w sezonach z kolegą (bez żadnych ścięć czy spowolnień), chciałem jeszcze pograć w gry treningowe, po zaakceptowaniu zwodnika ekran zrobił się czarny i konsola dostała zwiechy totalnej, że nawet żaden przycisk nie działał na padzie... musiałem wyłączyć konsole ręcznie. A kiedyś miałęm taką sytuacje, że po włączeniu gry w każdym meczu nie miałem paska z wynikiem i czasem meczu, nazw zawodników itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×