Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie się skończyły problemy. Pootwierałem porty, zrobiłem update i nie mam już ani zwiech, a jak mi znajduje przeciwnika, to jeszcze nie było tak, żeby pojawiło się okienko "utracono połączenie". Na 20 kilka meczów 2 razy miałem "wieczną arenę", ale i w Fifie 12 to mi się przytrafiało. Resetuję wtedy router i po 30 sekundach jestem znowu w menu.

Otwórzcie porty w routerze:

UDP: 3074; 3658, 3659; 6000

TCP: 80; 443; 10000 - 10099; 42127; 3659

Wpiszcie jeszcze IP konsoli w DMZ może się uda. Mnie pomogło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 liga :) :banana:

Panowie wam konsolka też tak hałasuje/buczy/wibruje (nie wiem jak to nazwać) z fifką w środku? Co jakiś czas mam takie coś właśnie. Do tego czasami przycinają wam gry treningowe które się włączają przed meczem? Chodzi mi o moment w trakcie ładowania meczu. I ostatnia sprawa - podczas meczu, piłka wychodzi poza boisko, ma być zmiana jednak znowu taki moment doczytania jakby. Jest pokazany losowy piłkarz z pola na kilka sekund i dopiero potem następuje zmiana. Tylko mi tak długo to wszystko doczytuje?

Normalne PS3 w Fifie tak chodzi :P zalerzy od gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 liga :) :banana:

Normalne PS3 w Fifie tak chodzi :P zalerzy od gry

Uff to dobrze bo już myślałem, że coś nie tak z moją konsolą :D

Jaki tryb online najczęściej gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy grając na domyślnch ustawieniach gry (asysty) ma znaczenie czy steruję analogiem czy krzyżakiem? Czy po prostu przy włączonych asystach na analogu zrobię więcej niż krzyżakiem, czy jednak nie ma to znaczenia? Bo, że grając na manualu to wiadomo, że tylko analog. Dzięki za pomoc.

krzyzakiem to sie na pegasusie gralo :P graj na analogou jest plynniej i lepiej bynajmniej dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie. Na stronie EA stworzyłem sobie własny zespół. Wszystko gotowe itp, pobieram go w grze i nie mogę go znaleźć. Gdzie zapisuje się ten klub? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram z kims najlepiej z kims kto ogarnia moj Head2Head record to

42-12-1

Rowniez gram Wirtualne Kluby i poszukuje klubu moj zawodnik....

88 SPO , Ocena Meczowa 7.9

Rozegrane Mecze 133

Bramki: 111

Asysty: 120

Zawodnik Meczu: 93

Zainteresowanych zapraszam do dodania mnie PSN : BartekNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi napisać co trzeba zrobić żeby więcej zarabiać w meczach w Ultimate Team oraz jak zrobić jako cieszynke salto etc? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ta gra jest niedopracowana no ja pierdolę! po patchu jeszcze gorzej...wygrałem ligę w karierze dwa mecze przed końcem - mecz wyjazdowy. czekam na animację zwycięstwa a tu cieszy się drużyna przeciwna tańce, zabawa z kibicami konfetti w barwach przeciwnika żenada- wiem ,że solą tej gry jest ONLINE ale bez przesady EA ma na graczy wyjebane max!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trudno sie nie zgodzic, ta gra ma wiecej błędów niż 11 i 12 razem wziete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pytam o odczucia typu: "lepiej i płynniej". Chodzi i o efektywność grania?? Czy jest różnica?

Sam sie domyśl...

Krzyżak = ruch w 8 kierunkach

Analog = ruch/drybling 360 stopni

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem teraz dziwnego buga w sezonach.

Chciałem dokonać zmiany w drużynie, a tu zonk....nie mogłem dostać się do skladu. Tak jak są zablokowane zmiany w ustawieniu kontrolera....tak i teraz miałem blokadę by dostać się do składu. :]

A przeciwnik dokonał 3 zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wasz problem z grą online wynika z tego, ze łączycie sie poprzez router, ktory ma zablokowane porty, ja łącze sie przez kabel i gram juz 2 tygodnie w fife bez jakiegokolwiek problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem teraz dziwnego buga w sezonach.

Chciałem dokonać zmiany w drużynie, a tu zonk....nie mogłem dostać się do skladu. Tak jak są zablokowane zmiany w ustawieniu kontrolera....tak i teraz miałem blokadę by dostać się do składu. :]

A przeciwnik dokonał 3 zmian.

miałem ten błąd przed patchem :) pisałem też o Nim tutaj :) teraz po patchu miałem tak - grałem dogrywkę i nie mogłem korzystać z taktyk i nastawienia - w ogóle nie reagował na krzyżaka-wychodzę do menu a krzyżak sprawny..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplayowo jak dla mnie najlepsza Fifa jaka do tej pory była... Oczywiście jak już ją ogarnąłem ją pod kilkoma względami, nauczenie się gry, własna formacja, własna taktyka, ustawienie telewizora (teraz Fifa nie wygląda u mnie na plastikową) no i oczywiście mówię tu o manualu... ale pod względem technicznym to chyba także najbardziej zabugowana Fifa w historii :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

proszę o pomoc w poniższych tematach dot. FUT [PS3], gdyż nie wiem w czym problem:

1) Podczas licytacji kart (jakichkolwiek) i składania oferty otrzymuję najpierw potwierdzenie jaka kwota zostanie mi zdjęta z konta i zaraz po tym bardzo często (w 95% przypadków) otrzymuję informację, że oferta nie można zostać przyjęta, ponieważ osiągnąłem limit kart obserwowanych i najpierw muszę je usunąć. Problem w tym, że nie mam ŻADNEJ karty obserwowanej (czyszczę wszystko na bieżąco + mam wykupiony zwiększony limit za punkty fifa coins).

To praktycznie uniemożliwia mi grę na aukcjach. Oczywiście po wejściu w obserwowane, jak również w WYMIANA wszędzie jest pusto i 0 obserwowanych. Czy ktoś z Was miał taki problem i czy komuś udało się z tym błędem poradzić?

2) Podczas gry sezon dla jednego gracza FUT wybieram mecz, potwierdzam skład i rozpoczynam grę. W ciągu 10-15 sec od pierwszego gwizdka otrzymuję kontakt, że zostałem rozłączony od serwerów EA, automatycznie gra wyrzuca mnie w FUT i nie mogę już połączenia z serwerami EA odzyskać. Mogę grać tylko solo. Dopiero po zamknięciu FIFA i ponownym uruchomieniu znowu mam połączenie jakby nigdy nic i jak chcę zagrać mecz FUT to znowu to samo. Gra nie zalicza mi tego jak porażki, ale tracę -1 na kontraktach. To kosztowny błąd – jak się go pozbyć? Przed patchem wszystko grało i buczało, a po patchu....no właśnie, jak wyżej.

Z góry dziękuję za pomoc.

B.

Edytowane przez la Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przerzucić piłke nad głową, by odrazu zmienić kierunek biegu? Nieraz mi się to udaje ale nie wiem do końca co trzeba wcisnąć... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z fifa po patchu na ps3 laguje bardzo. Kiedyś były to lekkie przycinki podczas meczu a teraz to tragedia! Wiecie jak to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z fifa po patchu na ps3 laguje bardzo. Kiedyś były to lekkie przycinki podczas meczu a teraz to tragedia! Wiecie jak to naprawic?

Usuń wszystkie save fify odinstaluj i załącz jeszcze raz :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już tak nie raz i cały czas jest to samo. Dodam że na innych grach konsola chodzi w 100% płynnie. Tylko na fifie łapie podcinki nawet na trybie offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już tak nie raz i cały czas jest to samo. Dodam że na innych grach konsola chodzi w 100% płynnie. Tylko na fifie łapie podcinki nawet na trybie offline.

To nie wiem :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt nie wie jak usunąć mój problem? Bo fifka tak potrafi lagować że po strzeleniu bramki na arenie treningowej czasami wiesza mi konsole. I gram przy okazji przy wylaczanym internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×