Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

ale odebralo Ci jeden mecz z puli 10 :P

Gdyby tamten koleś nie zwiał to przecież miałbym też i zwycięstwo i jeden mecz mniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam drugie konto tak jak pisał awakeman:) na jednym onlinepassie.

W sumie jeszcze nie wiem do czego mi sie przyda, moze żonę namówię :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona GAMERSOCIETY.PL wraz z kanałem youtube.com/user/BartoszMaciej pragnie serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w turnieju FIFA 13! Liczba graczy biorących udział w turnieju jest praktycznie nieograniczona, dlatego jeśli masz ochotę sprawdzić swoje umiejętności w grze wydanej przez Electronics Arts masz ku temu wspaniałą okazję! Turniej będzie rozgrywany w systemie pucharowym - mecz i rewanż, zwycięzca pojedynku przechodzi do następnej rundy. Nagrodą za wygraną w turnieju będzie gra ALAN WAKE na komputery osobiste. Wszystkie ważne informacje znajdziecie w specjalnie przygotowanym wprowadzeniu, w postaci filmiku na youtube. http://www.youtube.com/watch?v=fBTyRqyiIfc&feature=player_embedded

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie www.gamersociety.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie znaleźć ludzi, ostre marnowanie czasu na czekanie na przeciwnika itp. a do wygrania gra warta 15-20 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam krótką sprawę. Otóż od jakiejś godzinki miewam problemy ze swoją Fifą 13. Po prostu w pewnym momencie gry, akurat było to wybieranie składu w FUT, gra się zacięła. Muzyka z gry dalej leciała, ale reszta już nie reagowała na moje ruchy. To samo dzieje się, jak próbuje zmienić kartę menadżera :)

Ktoś może spotkał się z podobnym przypadkiem? Robiłem już restarty (gry i konsoli), czyściłem płytę... Wszystko co mi przyszło do głowy.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami tak jest, mi też czasami zacina, jak wchodzę do WK, albo odpalam szybki mecz :)

No dobra, ale problem taki, że ja teraz zagrać nic nie mogę :P Jak próbuję sezony w FUT zagrać to tez to samo. Menadżerowi kontraktu nie mogę przydzielić. Jedynie coś tam w aukcjach mogę pogrzebać.

Wystarczy, że zaczekam i to przejdzie samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

restart kosolii zrób

Pisałem, że już robiłem kilka razy. Restart gry i konsoli. Ten cały hard reset też czy jak to tam. Nic to nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką kombinację klawiszy trzeba zastosowac zeby 2 zawodnik przebiegl nad pilka przy rzucie wolnym?/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką kombinację klawiszy trzeba zastosowac zeby 2 zawodnik przebiegl nad pilka przy rzucie wolnym?/?

przywołujesz L2 albo R2 przywołujezs drugiego zawodnika, jeśli chcesz przebieć tym zawdonikiem którego przywołałeś, musisz trzymać ten przycisk którym go zawołałeś a potem strzał i jak się ładuje siła uderzenia to dajesz szybko X ( tak jak zamach gdy biegniesz z piłką ) wtedy ten zawodnik przebiegnie to musisz drugi raz oddać strzał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się FIFA popsuła czy to ja jestem upośledzony?

Chciałem zrobić trofeum

Hello World

Witaj świecie

Rozegraj swój pierwszy mecz wirtualną gwiazdą online.

No to:

1.Wchodzę w zakladce online

2.Sezony Wirtualnych Klubów

3. Wyskakuje mi okno zrobienia grajka. No to robię

4.Daje ok,wyskakuje mi komunikat że zrobilem WG blabla

5.Daje start,cofa mnie do menu,więc ponownie daje sezony wirtualnych klubów i znowu wyskakuje mi okno robienia grajka i tak za każdym razem. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę odpal od nowa, ja gram w WK od dłuższego czasu, a jak ostatnio wszedłem w WK to mi też wyskoczyło okno do tworzenia zawodnika. Musiałem odpalić grę od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=yqvLrRPp0r0

gram tu z lemieuxleeds , dajcie chlopakowi suba bo kreci fajne filmiki z Ps3 i nie tylko ;)

Piachu, jak robisz przekładke, jak w 58 min? Zazwyczaj wtedy markuje strzał, ale to też jest dobre :)

Sub poszedł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piachu, jak robisz przekładke, jak w 58 min? Zazwyczaj wtedy markuje strzał, ale to też jest dobre :)Sub poszedł ;)
4 i 5 gwiazdkowi to potrafia, przy markowaniu przytrzymaj skos w dol w odwrotnym kierunku niz kierunek biegu i R2 - ja na R2 mam finezje. lub drugi sposob to modyfikator sztuczek i "tapnij" 2x prawy analog w dolskos. ewentualnie wpisz na YT toutorial "ronaldo hop" tam wytlumacza Ci wizualnie ;) Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck fuck fuck!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale się wk******* :D Finał Pucharu Świata w Sezonach, gościu wygrywa ze mną 1-0, ale cisnę go jak cytrynę, już porzuciłem wszystkie nadzieje gdy nagle w 88 dostaje karnego :) :) :) :) :) Do piłki podchodzi Van Persie.. i poprzeczka! :D a niech cię szlag :D czemu ta gra musiała dać mi głupią nadzieję?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck fuck fuck!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale się wk******* :biggrin: Finał Pucharu Świata w Sezonach, gościu wygrywa ze mną 1-0, ale cisnę go jak cytrynę, już porzuciłem wszystkie nadzieje gdy nagle w 88 dostaje karnego :) :) :) :) :) Do piłki podchodzi Van Persie.. i poprzeczka! :biggrin: a niech cię szlag :biggrin: czemu ta gra musiała dać mi głupią nadzieję?? :biggrin:

Gdybyś ciągle wszystko wygrywał, to by Ci się szybko znudziła :D EA wie jak zatrzymać klienta xD hehe

No ja jeszcze nie miałem przyjemności grać o Puchar Świata, ale w pozostałych często bywam w finale. Raz sie wygrywa, raz przegrywa :) Wczoraj np. grałem finał P EA z Polakiem, prowadziłem do 75' i wtedy po zderzeniu Casillasa z Pepe sędzia odgwizdał 'ewidentnego' karnego, bo akurat Ibra był w ich pobliżu xD W następnej akcji Iker odbił piłkę pod nogi przeciwnika i skończyło się 2:1 ;p

Czyż ta gra nie jest cudowna... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=yqvLrRPp0r0

gram tu z lemieuxleeds , dajcie chlopakowi suba bo kreci fajne filmiki z Ps3 i nie tylko ;)

Nooo piachu, piłka "klei" Ci się przy nodze aż miło popatrzeć:) aż strach z Tobą grać:) z całym szacunkiem dla przeciwnika ale miałem wrażenie że starałeś się po prostu wjechać z piłą do bramki a nie grać na max skuteczności... moze kiedyś dostąpię zaszczytu i przyjmiesz zaproszenie do spara bo chciałbym zobaczyć czy moje ostatnie starania o poprawę gry obronnej przyniosły jakiś skutek :biggrin:

No i zespół ustawiłes jakoś mało ofensywnie bo większość akcji grałes 2- 3 grajkami do przodu:))))) jak widać wystarczy...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×