Skocz do zawartości
emstak

Problem Z Dlc Cod:mw3 ... Proszę O Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Kupiłem DLC kolekcja 1 i mam problem ... Nie moge grać online na nowych mapach, mogę tylko na privie. Gdy próbuję właczyć grę na nowych mapach pojawia się komunikat : "Wymagane DLC. Brakuje mapy Sanctuary(nie widzę w opisie DLC żeby taka mapa tam była) lub jest uszkodzona. Zakup odpowiedni pakiet map lub subskrypcję." Nawet usunąłęm profil gry i zapisane dane (wszystkie z MW3) i pobrałem ponownie, ale bez powodzenia ... Nr BLES DLC jest zgodby z nr na płytce ... Proszę o pomoc .

P.S. jeśli napisałem w złym dziale to przepraszam i proszę o wklejenie mojego tematu do poprawnego działu:)

Edytowane przez emstak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo masz wykupiona tylko kolekcje 1. a jest playlista elite i tam sie gra na mapkach tylko z dlc. i w miedzy czasie wyszly mapki z kolekcji 2 w ktore ty juz nie mozesz grac bo nie masz ich wykupionych. mozesz jedynie zagrac w nowe mapki na normalnych playlistach i mieszane mapki nowe ze starymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzę w psstore dodatku kolekcja 2 ... czyli wg Ciebie zeby pograć normalnie muszę kupić drugi zestaw map?? Przecież to jest chore ... dodatki powinny być niezależne od siebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie widzę w psstore dodatku kolekcja 2 .

Na razie jest dostępny tylko dla Elite'owców. DLC będzie ogólnodostępne od tego czwartku. Od piątku natomiast darmowe Face off.

Co do samych playlist - nic nowego. W każdym CoDzie tak jest. Inna sprawa, że to głupie rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, kupilem dlc 2 (posiadam 1.) ale nie moge grac w nowe mapy:/ ciagle pisze abym pobrał nowe dlc. Jedyna możliwość gry w nowe mapy to wybranie trybu z nowymi mapami ( wiec wychodzi, ze dobrą wersje dlc pobralem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×