Skocz do zawartości
Rabus

Smite - Lol Z Perspektywy Trzeciej Osoby!

Rekomendowane odpowiedzi

Smite to nowa gra studia Hi-Rez studios, która tyle co nowego wprowadza to widok z trzeciej perspektywy. Może i brzmi banalnie, ale ta zmiana pozycji kamery potrafi zadecydować o tym czy zdobędziemy killa, nie to co w lolu, gdzie widzimy wszystko dookoła. No i te ganki, gdzie przeciwnik dosłownie stoi za rogiem czekając na nas kiedy my nie widzimy go na mapie :P

Poza tym, większość przedmiotów to odpowiedniki z LoLa i doty, zaś Bogowie to ikony Bogów danych panteonów - w Smite mamy Bogów z Grecji, mamy Bogów i bóstwa hinduskie czy nordyckie. Gra naprawdę warta polecenia :P

Oficjalna strona: http://smitegame.com

Polski Fansite Smite: http://smite.pl/

Potrzebujecie klucza do smite? Nic prostszego, wystarczy zapoznać się z tym tematem, kluczy mamy full prosto od hi-rez z którymi współpracujemy (przy okazji, grałem z jednym, HiRezBart to niezły feeder, bynajmniej jako Hel :P)

Klucze smite

Edytowane przez Rabus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL'a nic nie przebije, firmy mogą go podrabiać i wogóle, tworzyć repliki, ALE NIE DADZĄ RADY !!! LOL JEST POTĘGĄ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL'a nic nie przebije, firmy mogą go podrabiać i wogóle, tworzyć repliki, ALE NIE DADZĄ RADY !!! LOL JEST POTĘGĄ

]

I jak dla mnie jedną z najgorszyh gier 2011/2012. Zamiast zrobić gre moba w pierwszej osobie lub trzeciej to wszyscy walą w RTS. Przynajmiej jedno studio czyta mi w myślach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tibia , lol , minecratf , ja sie pytam co to kierwa jest ? Żenady jakich mało , strasznie ubolewam nad tym , że młodzież się w to zagrywa , patrzeć nie mogę jak mój brat wali w to po kilka-kilkanascie godzin dziennie , żenada naprawdę . Parę innych możnaby jeszcze jeszcze dorzucić , metiny i tak dalej , gdzie się podziały prawdziwe gry , a nie te internetowe niedorobione półgierki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×