Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie dlatego że na ps3 gry musisz kupować a nikt chyba z nas nie ma tyle kasy żeby kupować po 10gier miesięcznie...a na pc to wiadomo i taniej i można za darmo zassać z neciora...no i graficznie lepiej wyglądają niż na konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na obecną chwilę zaopatrzyłem się w Metro 2033, Black Ops , obie pograłem dosłownie chwilę. I tego Team Fortress 2 na steam czy jak to się tam zwie.

Może ktoś z was gra w jakieś darmowe gry do których mógłbym się przyłaczyć heh. Dziwne, że od czasu jak mam nowego kompa... PS3 stało się dla mnie jakoś mało atrakcyjne ...

Mialem to samo. BF3 na PC, metro2033, skyrim, deus ex, wiedzmin 2, alan wake, crysis i crysis 2, rage, dead space 2, arkham city, syndicate, mass effect 2 i 3, kotor, disciples 3, modern warfare 3, grid. To moje pecetowe zakupy. Duuuuuuuuuuzo taniej klucz z allegro kupic niz gre na konsole a te gierki sa warte ukonczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bf3, crysis 1,2 , arkham city i kotor i MW 3 bym chciał spróbować. Deus exa będę miał pewnie od kumpla, bo kupił. Jest jakiśprogramik do śledzenia ile w jaką grę gram czy coś ? Pamiętam, że kiedyś miałem taki programik X Fire czy jakoś tak, co mi pokazywał ile w co gram nawet w piraty. Wiem, że steam też coś takiego ma ale tylko dla kupionych.

Aha i takie pytanko..ktoś coś wspominał o czymś podobnym do steama do kupowania gier... i się zastanawiałem czy poza steamem jest coś wartego uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Origin,ale tam jest niewiele. Bf3, dead space 2,syndicate, mass effecty i crysis 2 stamtad mam. Duzo wiecej gier jest na steam. Szkoda tylko,ze trzeba sie laczyc z netem zeby w singla grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ściągam blacklight retribution.Ciekawe czy fajne to.W razie czego będziemy mogli pyknąć w jakąś gierkę f2p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) jak zmienić folder doecelowy instalacji jak ściągam grę ze steama

Nie można wybrać folderu ale można bardzo szybko zmienić dysk. Wystarczy wyciąć cały folder Steama z niechcianego dysku i wkleić na dysk, który chcesz (oczywiście po wcześniejszym wyłączeniu Steama).

Po włączeniu będziesz musiał autoryzować komputer (dostaniesz maila) bo będzie myślał, że uruchamiasz go na innym komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, archeolog pretendujący do miana złotej łopaty z tej strony!

 

Jako, że obecnie trwa wyprzedaż wakacyjna na Steamie, to pewnie sporo osób go odkurzyło.

Jeśli ktoś posiada gry do wspólnej zabawy, albo po prostu chce posiadać maniaków PS3 na swojej liście, to walcie śmiało.

 

Ja osobiście póki co kupiłem: FTL oraz Torchlight II.

Także w tym drugim można pograć we wspólnym gronie kiedyś, czy cuś :P

 

Mój nick: Patrickosan

Ten z 8 latami służby, bo nie wiem co Wam tam wyskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Left 4 Dead 2? Byśmy mogli poszpilać w coopie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na left 4 dead'a bym sie pisal jak cos ;).

 

Jakby ktos mial total war shogun'a 2 rowniez mozna by pyknac w co-opie.

 

@Patrickos,

 

FLT ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także na L4D2 się pisze!!!

Steam ID: Tabciogaraj

@EDIT

FTL: Faster Than Light

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na left 4 dead'a bym sie pisal jak cos ;).

 

 

No ja mam zakupionego L4D2 teraz muszę tylko pobrać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LionelPL, podaj swój nick Steam.

Podawajcie wszyscy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FTL-a przycinam czasami w robocie, fajny "czasoumilacz" :) Torchlight II mam, więc można jakąś ekipę sklecić. Ponadto pogrywam w Heroes VI i Civke V (all DLC).

 

nick: Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w Torchlight II bardzo chętnie.

Prawie zacząłem grać, więc ekipa na przechodzenie gry byłaby w sam raz :)
Tyle tylko, że nie gram zbyt często, ewentualnie później w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kółko to samo na tych wyprzedażach. już pomijam że przeważnie na keye i tak są lepsze ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są niby wyprzedaże...masz grę za 26jurków i niby wielki deal a na allegro keya można kupić taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są niby wyprzedaże...masz grę za 26jurków i niby wielki deal a na allegro keya można kupić taniej...

 

Zależy o czym mowa...FTL'a kupiłem za 2.5€, a Trochlighta 2 też za 2.5€.

Za 20zł mam 2 mega zajebiste gry na długie godziny, na które polowałem już od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja L4D2, Dead Nation i Garry's Moda za 5€ łącznie kupiłem w tamtym roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja obecnie na PC ( ohh tak komp przyszedł do nowego mieszkania ) rozpocząłem grę w Civ5 :) 

 

Macie jakieś rady jak przy najdłuższym trybie rozgrywki nie przegrać na starcie ? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja obecnie na PC ( ohh tak komp przyszedł do nowego mieszkania ) rozpocząłem grę w Civ5 :)

 

Macie jakieś rady jak przy najdłuższym trybie rozgrywki nie przegrać na starcie ? :biggrin:

 

Ostatnio nawet minuty nie przespalem grajac w te gre, o 8 rano sie kapnalem ze przegralem cala noc i zaraz do roboty musze wychodzic :biggrin:.

 

Grasz w podstawke czy Brave New World (najpelniejsze doswiadczenie Civ 5 EVER) ? Od tego zalezy jak to bedzie z radami ;).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo w samo Civ5 ;D ale kupię BNW jak tylko dostanę następną wypłatę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu to lipa, ja gram w BNW i tam poprawione zostalo wiele rzeczy oraz mechanika gry dopieta na ostatni guzik :).

 

Jakbys mial jakies pytania to wal smialo, a z takich poczatkowych rad to staraj sie trzymac lud szczesliwy aby Ci rozwoj miast nie stanal w miejscu oraz nie buduj armii jak to wiele osob lubi robic kiedy jej nie potrzebujesz za bardzo (brak wojen, lepiej skupic sie na gospodarce/kulturze) bo kazda jednostka kosztuje troche.

 

Jesli masz teren wodnisty, jak najszybciej  zaopatrz sie w statki z mozliwoscia zeglowania na glebokich wodach, ogromna przewaga jest Twoja jesli odkryjesz inne cywilizacje jak najwczesniej i zaczniesz z nimi handlowac.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×