Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze swoją nie mam problemów. wychodzi na to , że Vita nie ma swojego rodd'a. Na używki zawsze patrz na tył, bo ten panel dotykowy z tyłu się lubi rysować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, ze PS Vita niestety nie działa z Aero2 (o ile nic nie zmieniło się w tej kwestii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku w promocji -50% akcesoria do vity (w tym karty)

 

np ładowarka do samochodu za 22zł

Niestety u mnie były tylko 4 i 8gb.

Jakby była większa to bym kupił na kolejny rok plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie byłem we wszystkich to nie wiem ;)

warto sprawdzić swój najbliższy


http://www.empik.com/multimedia/playstation-vita/akcesoria-psv,341704,s?availabilitySeparable=24h&availabilitySeparable=48h

 

ceny mniej więcej takie tylko -50%

32GB za 175 bym przytulił mimo że już mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Echo w kielcach i gościu powiedział że ma 32 gb ale przecenione są tylko 4 i 8 w koronie w kielcach w ogole nie ma przecen tych akcesoriów. te 4 i 8 w cenach 40zł i 75

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy Update firmware'u do Vity 2.60

 

Zmiany:

- Ułatwienie uploadu/downloadu save'ów z chmury. Teraz ta opcja pojawia się gdy klikniemy na wybranego bąbla z grą - na górze wśród dostępnych ikonek (link do www, aktualizacja gry itp) pojawia się dodatkowa PS+ z możliwością wysyłania/pobierania zapisanych stanów gry.

- Gry przytrzymamy dłużej przycisk PS wyskakuje znane menu do zmiany jasności wyświetlacza etc. Teraz dodatkowo można tam jednym przyciskiem włączać/wyłączać: WiFi, Tryb Samolotowy i Bluetooth - bardzo wygodne

- Dodanie [urządzeń] do Ustawień i przeniesienie tam Ustawień Bluetootha

- Kilka innych, ogólnych poprawek i usprawnień.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tez cos ze mozna streamowac muzyke z kompa wie ktos jak to zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączasz Vitę do PS3/PC, a potem przeglądasz zawartość (Przy pomocy bąbli Music oraz Video) i po prostu odpalasz Muzykę/Video. Wcześniej trzeba było kopiować zawartość przed odtworzeniem.

PS. Content Manager na PC musi być zaktualizowany

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebioza z tym streamingiem, kiedyś to mnie właśnie zdziwiło że muszę kopiować, a teraz można oglądać i słuchać z pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla sony za tą aktualizację. Dla mnie osobiście czad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to musi byc po kablu ? to po co mi streamowac na vite jak i tak musze to podlaczyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ma sens w takim razie ;)

to jak po wifi w takim razie streamowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie ze jakies darmowe gry w nowej aktualizacji są? To jakieś gunwo czy warte uwagi sprawdzal ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej gufno, o tych świnkach przeszedłem samouczek i jeden meczyk. straszna kaszana

 

ta druga jest tylko do wersji 3G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra jeszcze jedno pytanie. 

 

Ogarniam jak ściągać na ps3 i potem przerzucać na vite, ale jak ściągać na PC i przerzucać na vite? jak wchodze w ten sklep internetowy to tam jest opcja pobrania tylko na ps3 lub vite...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra jeszcze jedno pytanie. 

 

Ogarniam jak ściągać na ps3 i potem przerzucać na vite, ale jak ściągać na PC i przerzucać na vite? jak wchodze w ten sklep internetowy to tam jest opcja pobrania tylko na ps3 lub vite...

 

 

Nie da się zakupionych gier ściągać na PC i przerzucać na Vitę. Można tylko dać opcję, że po włączeniu Vity i zalogowaniu się do PSN automatycznie rozpocznie się pobieranie bezpośrednio na Vitę zakupionej gry na PSS.

 

Na PC można tylko gromadzić już ściągnięte gry i aplikacje za pomocą Vity.

 

Wiem głupio to trochę rozwiązali, ale tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj stałem się posiadaczem Vity. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Płynność systemu(system w ps3 przy Vicie to kiepski żart),ten ekran OLED O_O. Martwi mnie tylko perspektywa tej konsoli która nie jest za dobra :(

Pytanko

W bundlu miałem kartę 4GB myślałem że wczoraj mi przyjdzie 16GB ale poczta polska dała ciała. Więc pobrałem sobie na ta 4 Raymana. Mocno się wkrecilem w ten tytuł. Moje pytanko brzmi. Jeżeli z tej 4 przerzuce save z Raymana do chmury to po włożeniu 16 będę mógł ściągnąć ten save z chmury i grać dalej bez starty progressu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze tak, ale na wszelki wypadek wrzuć na chmurę i nie usuwaj za wcześnie z 4 gb tej gry , no i upewnij się że na 16 gb będziesz miał grę z patchem jeżeli jakiś jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

A jeszcze jedno. Hotline Miami ma funkcję cross save,zacząłem grac w tą gre na PS3 ale chciałem pograć na tym save z PS3 na Vicie. To wgrałem save z PS3 na chmure pobieram HM na Vite a tu nie moge pobrac save z chmury. Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w grze nie ma zadnej opcji z synchronizacja? Tak mialem w sound shapes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to nie tak działa. Chmura z cross seve to inna chmura niż ta z ps+. Różnie gry to rozwiązują : np w sly: złodzieje w czasie, sound shapes musisz w opcjach dać "zynchronizacja z chumurą" i potem na drugiej platformie to samo i masz wtedy tego sejva. Ale np w motorstorm RC sejvy się wrzucają w locie na swoją chmurę i potem jak wczytujesz grę i jesteś online to się to samo robi. nie wiem jak jest z hotline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×