Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie mam żadnej folli na ekranie, chciałem przykleić ale chyba się do tego nie nadaję i tylko 30 zł wywaliłem w błoto. Ale nie mam obsesji jak na ekranie będę miał trochę rys, najważniejsze to żeby konsola działała prawidłowo.

 

mam podobne doświadczenia z foliami na telefon, ale ta z zestawu startowego sie sama przykleila i sama usunela bąbelki :] takich cudów jeszcze nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ceneo pojawiły się tańsze karty, ale jakiś pomniejszych sklepów. Pare dni temu najtańsze były za 280 zł, teraz jest kilka za 260 wiec podejrzewam, że to będzie teraz górna granica (do tej pory 350) i powinny pojawić się tańsze może nawet do... 200zł ? (a może to pobożne życzenia;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre etui I folia niepotrzebna :) Owszem, rysy mam ale o dziwo z tylu :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości z frontu walki z gwarancją: konsola naprawiona. Dzisiaj bedzie wysłana i jeśli zgodnie z planem jutro do mnie dotrze to naprawa będzie trwała równe 8 dni (razem z przesyłką w jedną i drugą stronę)

 

 

Konsola wróciła i ma się dobrze :)

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie jakos ustawic aby trofea z ps vity byly widoczne w kolekcji trofeow na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie jakos ustawic aby trofea z ps vity byly widoczne w kolekcji trofeow na ps3?

 

Znajdz Kolekcja Trofeow nacisnij Trojkat daj Tryb Online i bedą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz Kolekcja Trofeow nacisnij Trojkat daj Tryb Online i bedą

 

 

ee to nie chcę już bo w trybie online sie powoli trofea ładują 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczący PSV z 3G.
1.Opłaca się kupić PS:Vite z 3G?
2.Czy PS:Vita z 3G ma dodatkowe opcje np.wysyłanie sms'ów?

3.Czy wykorzystuje dużo transferu?
4.Jakie są lagi na 3G?

5.Czy opłaca się korzystać z internetu na kartę?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie

2. Nie

3. W zależności od gry,strony i czy coś ściągasz czy nie.

4. Z tego co słyszałem to słabo jest z graniem dzieki 3G.

5. Tak, sam mam taki net i nawet grając 6h w FFXIV to zjadło mi to nie całe 35MB z transferu, więc spokojnie można grać online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry online przez 3G to bym się nie nastawiał, bo raczej spora część gier blokuje taką możliwość, a jeśli już się da to zależy wszystko od prędkości jaką osiągniesz w swojej okolicy. U mnie to leci stale koło 6-7mb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna rzecz, o ile nie masz abonamentu to pre-paid=przedłużanie konta co parę dni :P No chyba że się kupie orange free na allegro ;) Ja osobiście wolę udostępniać z telefonu :) Jedna karta i święty spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kartę z heyah. Tam w zasadzie nie ma ważności konta, więc wpłacam tylko kilka złotówek raz na miesiąc na aktywację pakietu internetowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczący PSV z 3G.

1.Opłaca się kupić PS:Vite z 3G?

2.Czy PS:Vita z 3G ma dodatkowe opcje np.wysyłanie sms'ów?

3.Czy wykorzystuje dużo transferu?

4.Jakie są lagi na 3G?

5.Czy opłaca się korzystać z internetu na kartę?

 

 

1. Moim zdaniem tak. Ja kupiłem i jestem bardzo zadowolony, z tym że zaznaczam, że nie mam ani smartfona ani tabletu wiec jest mi przydatny do sprawdzania internetu poczty facebooka "na mieście"

2. Wysyłania nie ma, ale odbiera smsy

3. Zalezy ile korzystasz, ale sama z siebie bardzo mało

4. Granie na 3g to zły pomysł, służy ono raczej do internetu i mam nadzieje ze predzej czy pozniej do GPSa

5. Ja mam abonament w play, ale koszty juz musisz sobie przekalkulowac w ofercie operatorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny facepalm ze strony Sony: odbieranie smsów możliwe, wysyłanie nie; hahaha Dobrze że mam WiFi bo zapłaciłbym i i tak bym na swojej sieci siedział lub hotspocie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że to nie jest sprawdzona informacja, ale nie widzialem nigdzie możliwości wysyłania, ale przyszedl mi sms o niezaplaconej fakturze :D 

 

No właśnie 3g warto kupić jeśli wiesz, że będziesz z niego korzystać (tak jak ja na przyklad;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że w tym tygodniu przyjdzie paczka z amazonu z folia Hori i już na weekend pogram na Vitce(w końcu) ale jednak nie.ehh. No nic Vitka dalej sobie leży w pudełeczku. :P

Jak mi przyjdzie folia to dam znać jak się sprawuje,jakby to kogoś interesowalo

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, do mojego PS 3 nie bawem dołączy koleżanka Vita :) mam pytanie odnośnie foli ochronnej na ekran, jedyne co udało mi się znaleść to że więszkość poleca folię Hori jednak oszustów jak wiadomo na alledrogo masa także orinetuje się ktoś co do orginalności tych foli?

 

http://allegro.pl/folia-ochronna-hori-ps-vita-przod-tyl-krakow-i3525959690.html

http://allegro.pl/ps-vita-psv-folia-ochronna-hori-screen-protector-i3523434454.html

 

Pzdr.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja Hori, ale gdzieś pisałem że wg mnie idealna jest ta z zestawu startowego - sama sięprzykleiła i usunęła bąbelki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa juz gdzies fotki, porównania nowej konsoli z starą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem tego ekranu, na chłopski rozum wychodzi że będzie gorszy... interesująca zagrywka :D cała reszta jak najbardziej na plus - 1 gb na save (wystarczająca, a na gry za mało) microusb, kolory (pamietajmy ze konsola jest adresowana takze do dzieciaków) no ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa vita to żart... LCD zamiast OLED? gorzej zrobić nie da się już chyba... podobnie mogli sobie darować wkładanie 1GB pamięci bo to nawet na jedną grę nie starczy... minimum powinno być 4GB wbudowane... ale widać koszty najważniejsze...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to 1 gb wydaje mi sie ze jest przemyslane w ten sposob, że ma byc tylko na savy, a nie na gry.

 

BTW. z tego ostatniego filmiku na konferencji wynika, że w gry z ps4 można grać na psv nie tylko w domu przez bezposredni stream ale i poza domem ? dobrze to zrozumiałem ? Tylko trzeba by mieć chyba bardzo dobre łącze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×