Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze pytanie gdzie kupowaliscie, gdzie maja cenowo najbardziej dostepne?

Najbardziej atrakcyjne cenowo są na allegro. Kupowałem ostatnio roczną używkę za 430zł Wifi zamiast karty 8gb była 16gb. Polecam pisać wiadomości do wystawiających i negocjować ceny.

Edytowane przez fatbear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to cecha charakterystyczna tych ekranów

 

Każdy tak ma, ewentualnie różnią się wielkością lub kształtem "smugi"

 

A ja się zastanawiałem co mi się z ekranem stało swego czasu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mojej naprawy gwarancyjnej niezła kupa wyszła.

Konsola nie jest nowa tylko "odnawana" czyli recertyfikowana czy jak tam zwał. Znaczy to tyle, że ktoś oddał w fabryce ją naprawili i odnowili i ja ją dostałem (tak samo ktoś za jakiś czas pewnie dostanie moją).

Najgorzej że guzik L nadal trzeszczy mimo ze to nowa konsola... Czy u was obydwa triggery chodzą tak samo ? Prawy w tamtej i w tej chodzi gładko i bezdźwięcznie a lewy trzeszczy jak styropian...

U mnie obydwa skrzypia, wprawdzie vite mam juz rok ale jest tak odkad pamietam. Taki jej urok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem jeszcze raz i to z burdą... wymienili mi na używkę to troche nie fair, jakbym chciał kupic uzywaną to bym kupił na allegro po to kupuje nowy sprzet zeby nikt go nie macał a tu serwis takiego zonka robi i do tego jeszcze ten guzik trzeszczy... zobaczymy co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alien_Alien a mozna sie dowiedziec w jakim formacie ogladasz filmy na ps vicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.01.2014 o 20:37, tomkill napisał:

.

 

Edytowane przez ALIEN_ALIEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać bo też próbuję od nich wyrwać kasę, za 3 raz reklamowanie tego samego w ciągu 4 miesięcy. NIestety w umowie gwarancyjnej nie ma nic o wielokrotnym reklamowaniu tej samej usterki, wiec tak naprawdę mają chronioną dupę, ale tak czy siak zamierzam zrobić burdę bo ta historia jest dla mnie bardzo irytująca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comment_yMWJKYOxYPNuw542iTCZbSIowuXfrErY

Polecam :) A tak na serio skoro to nie wplywa tak na gre, to po co sie pieklic.

 

Vita slim jak na chwile obecna jest tylko dostepna u kitajcow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, powiem szczerze że nie tak jak ten guzik wkurzył mnie ten model recertyfikowany. Jakbym chciał kupić używke to tak bym zrobił za pare stówek mniej. Kupiłem nowa, po to żeby nikt mi jej nie macał, podczas gdy Sony po 4 miesiacach uzytkowania, nie dosc ze 3 raz mi ją naprawia to wymienia mi moją nówkę, na czyjąś używke i to jeszcze trzeszczącą. Mże ból dupy, tak czy siak wkurwiłem się nie na żarty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 100% rację  po to wydajesz kasę na nówke żeby w takich przypadkach móc liczyć na serwis lub wymianę sprzetu.  Tak slimka nadal nie jest dostepna i chyba nawet zapowiedzi nie było co do jej premiery na rynku europejskim.

Edytowane przez fatbear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy można liczyć na obniżkę wtedy. Myślę o zakupie, a obniżka mogłaby mnie przekonać :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita i tak nie jest droga. 

Wątpię aby zdecydowanie ją przecenili np do 100 euro. Przecież za niewiele mniej jest PSP

Bardziej prawdopodobne są te od dawna oczekiwane bundle PS4+PSV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie droga? Niewiele tańsza od ps3, ale około 150€ już by było dobrze

EDIT:

Chociaż http://www.saturn.pl/konsola-sony-psvita-wi-fi-voucher-assassin039s-creed-iii-liberation-karta-pamieci-4-gb,id-825513?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

Edytowane przez WiQert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie w żadnym bo konsolę miałem 12 godzin . I nie oddali kasy bo sklep wysłał do Sony konsolę z moim pismem odnośnie niezgodności umowy z konsolą . I nie szkodzi że w instrukcji jest taka notka że może to występować bo żeby poczytać ową instrukcję trzeba otworzyć pudełko czyli krótko mówiąc kupić najpierw a potem się szarpać ze sklepami i tak dalej. 14 mają na ogarnięcie tematu. Będę informować na bieżąco.

Podobno to uznaja wiec kase dostaniesz, ale te smugi to normalka w kazdym OLED. Mam to samo np. w Galaxy SIII. Juz chyba wiadomo dlaczego zmieniaja ekran na gorszy LCD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche na vicie i musze przyznac nie jest za wygodna pewnie przy dluzszym graniu masakra? Chyba jedbak sie na 3dsa skusze chociaz szkoda gier z plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie się przyzwyczaić. Moim zdaniem nie jest niewygodna, dobrze leży i nie zwraca się na to uwagi przy posiedzeniach ok 2h z przerwami na jakieś jedzenie np czy coś innego.

 

Zresztą i tak granie na vicie wymusza zmianę pozycji co jakiś czas, bo przecież nie wytrzymasz leżąci trzymając vitę do góry nogami całe 2h albo sztywno siedząc na kanapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie dobrze gra 2-3 godziny lezac :D trzeba sie odpowiednio ustawic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2014 o 11:03, kevcio23 napisał:

.

 

.

Edytowane przez ALIEN_ALIEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie dobrze gra 2-3 godziny lezac :biggrin: trzeba sie odpowiednio ustawic :biggrin:

 

A palce was nie bola?:P No nie wiem jakos bardziej mi do reki przypasil 3ds tylko kurde gry drogie i ciezko dostepne u nas no i jak wspomnialem szkoda tych z plusa ktore juz mam pod psvite. Co prawda do wakacji jeszcze czas ale sam nie wiem, moze lepiej bedzie zainwestowac po prostu w ps4 i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na bundle z Vita dwie pieczenie na jednym ogniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×