Skocz do zawartości
erwines

[Psv] Call Of Duty Black Ops Declassified

Rekomendowane odpowiedzi

premiera planowana na grudzień 2012 (dokładnej daty jeszcze nie znamy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie gra trochę straszy. Grafiką jak i samą rozgrywką. Mało materiałów zostało udostępnionych więc poczekać trzeba aby ją ocenić. Robią ją Ci sami ludzie co Resistance BS. Czekam, chociaż bardziej mi w głowie siedzi nowy "asasyn".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jakoś bardziej napaliłem się na Assassin's Creed. Faktycznie za wiele nie pokazali. Nie ma co się nad tym głowić. Ja na pewno kupię, ale zobaczymy, jak to się będzie prezentować bliżej premiery... W końcu pokażą trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moze ktos mi powiedziec o co chodzi. Z poziomu Vity w Ps store w ogole nie widze gry w sklepie, a z poziomu ps3 wyskakuje info ze nie moge tej operacji dokonac teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam komukolwiek to kupowac na premiere :P wlasnie przeczytalem ze fabula w singlu jest na 42 minuty :biggrin: :biggrin: to nie zart :biggrin: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Ale po Call of Duty niczego dobrego sie nie spodziewałem. Kampania do zrobienia w niecałą godzine... pff to przebija nawet NFS The Run. Tak więc niestety nadal nic ciekawego na Vite. Pozostaje przy Fifie i WRC... Asasyn niestety też mi się nie spodobał a LBP moim zdaniem nie jest warte swej ceny

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie "biblioteka" gier na PS Vite nie ma się najlepiej... mam wrazenie,że konsola ta zaczyna cierpieć na ten sam problem co wczesniej PSP czyli odgrzewanie kotletów ,ale do rzeczy...

odradzam każdemu kupowanie COD'a w wersji na PS Vite.Sam NA SZCZĘŚCIE tej gry nie posiadam,ale kolega zakupił i miałem okazje troszkę pograć w to badziewie...

już nawet nie będe czepiał się grafiki bo przed premierą nie spodziewalem się w tej kwestii fajerwerków,ale już do NAJWAŻNIEJSZEGO czyli gameplay'u czepiać się jak najbardziej nalezy...oczywiście sterowanie jest dość wygodne ze wzgledu na drugi analog,ale samo "rozbudowanie" tej produkcji woła o pomstę do nieba... już podczas pierwszego kontaktu z tym tytułem zdążyłem przejść tę grę w UWAGA....godzinę i od razu zaznaczam,że pisze jak najbardziej powaznie. Drugą sprawą jest tryb multiplayer któremu BARDZO daleko do tego znanego z duzych konsol.Na raz może grać tylko 8 osób i to jest od razu odczuwalne podczas rozgrywki...jest tylko kilka trybów rozgrywki sieciowej i co mnie najbardziej zabolało zabrakło nawet trybu "search & destroy" który jest moim zdecydowanie ulubionym.Zabrakło także trybu "Zombie" co też jest jak dla mnie ogromnym minusem.

Moim zdaniem ta gra to zwyczajny naciagacz kasy i tylko tyle...BARDZO uboga zawartość od razu rzuca się w oczy. ta gra absolutnie nie jest warta swojej ceny premierowej i jesli już ktoś chce KONIECZNIE mieć kieszonkowego COD'a to radze odczekać troche aż cena spadnie przynajmniej o połowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej ceny gry to sie zgodze, ale dla mnie ogolnie chore jest to ze gry na handlerki kosztuja tyle co na domowe konsole.

Aczkolwiek co do multi, to powiem szczerze ja sie dobrze bawie;p Dla mnie gierka "idealna" jesli chodzi o jedna szybka gre na klopie, czegos takiego mi akurat brakowalo. Co do przejscia gry, tryb "Przeciwnicy" (horda) oraz multiplayer naprawde moga dac dlugie godziny zabawy.

4x4 niby malo, ale w zupelnosci wystarcza=]

Gra nie jest warta swojej ceny, brak trybu zombi w mojej ocenie juz prawie skreslil ta pozycje. Jednakze tryb hordy jest wrecz idealny na 1-2 przystanki autobusowe;p

Absolutnie nikogo nie namawiam, ani nie chce przekonac do tej gry , ale w moim przekonaniu multi ffa daje rade i jest do kogo postrzelac i nie wydaje sie ze 8 graczy to za malo;p

W moim osobistym odczuciu gierka jest duzo lepsza od Unit 13 oraz Reasistance i daje rade! gdyby te gry na handlerki kosztowaly o 120zł mniej;/

Jesli ktos lubi shootery to (pomimo swoich wad) najepsza gra na rynku i prosze nie mowcie o "singlu" na 30 minut bo w cholere z singlem, jesli ktos kupuje shotera dla singla to ...;p

Ale nie przejmujcie sie mna, moze ja tylko bredze;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej ceny gry to sie zgodze, ale dla mnie ogolnie chore jest to ze gry na handlerki kosztuja tyle co na domowe konsole.

Aczkolwiek co do multi, to powiem szczerze ja sie dobrze bawie;p Dla mnie gierka "idealna" jesli chodzi o jedna szybka gre na klopie, czegos takiego mi akurat brakowalo. Co do przejscia gry, tryb "Przeciwnicy" (horda) oraz multiplayer naprawde moga dac dlugie godziny zabawy.

4x4 niby malo, ale w zupelnosci wystarcza=]

Gra nie jest warta swojej ceny, brak trybu zombi w mojej ocenie juz prawie skreslil ta pozycje. Jednakze tryb hordy jest wrecz idealny na 1-2 przystanki autobusowe;p

Absolutnie nikogo nie namawiam, ani nie chce przekonac do tej gry , ale w moim przekonaniu multi ffa daje rade i jest do kogo postrzelac i nie wydaje sie ze 8 graczy to za malo;p

W moim osobistym odczuciu gierka jest duzo lepsza od Unit 13 oraz Reasistance i daje rade! gdyby te gry na handlerki kosztowaly o 120zł mniej;/

Jesli ktos lubi shootery to (pomimo swoich wad) najepsza gra na rynku i prosze nie mowcie o "singlu" na 30 minut bo w cholere z singlem, jesli ktos kupuje shotera dla singla to ...;p

Ale nie przejmujcie sie mna, moze ja tylko bredze;p

no wiesz...są i tacy gracze którzy zwracają dużą uwagę właśnie na tryb single...

ja akurat do takich nie należe,ale skoro tryb ten mozna ukonczyć w tak krótki czas to zdecydowanie obrazuje to podejście developer'a do gier na handheld'y i jednoczesnie stosunek do graczy posiadających PS Vite :/ widac,że mieli totalnie wylane na tę wersje bo co to za problem wrzucić do kieszonsolki taki tryb zombie który na dobrą sprawe powienien być mniej "wymagający" dla twórców niż multi NAWET z 8 graczami...

Pozostaje mieć nadzieje,że wysoka sprzedaż Declasified w jakimś stopniu pokaże Activision,że części COD'a w wersji na PS Vite dają duże dochody i tym samym przyłożą sie bardziej do produkcji kolejnej części a nie ma opcji,zeby nawet ten bubel sprzedał sie zle. mimo ubogiej zawartosci dla graczy zawsze to bedzie kolejny COD'a a tym samym hit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz...są i tacy gracze którzy zwracają dużą uwagę właśnie na tryb single...

ja akurat do takich nie należe,ale skoro tryb ten mozna ukonczyć w tak krótki czas to zdecydowanie obrazuje to podejście developer'a do gier na handheld'y i jednoczesnie stosunek do graczy posiadających PS Vite :/ widac,że mieli totalnie wylane na tę wersje bo co to za problem :)

No niestety podobno developing na vite zabral im 5 miesiecy, gdzie gry nakonsole srednio zajmuja 2 lata?

Mowie ja nie chce na sile bronic gry w zadnym wypadku, jednakze na szybkie partie gra IMO naprawde daje rade=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety podobno developing na vite zabral im 5 miesiecy, gdzie gry nakonsole srednio zajmuja 2 lata?

Mowie ja nie chce na sile bronic gry w zadnym wypadku, jednakze na szybkie partie gra IMO naprawde daje rade=]

Wez też pod uwagę na to KTO robił te konwersje :/ przez bardzo długi czas Activision to ukrywało i starało sie jak najmniej "zdradzać" o tym produkcie....dopiero przed samą premiera okazało sie,ze za ten tytuł odpowiada ekipa odpowiedzialna za średnie Resistance Burning Skies..

masz racje co do multi bo faktycznie daje radę,ale na tym trybie nie pograsz sobie na przykład w autobusie i tutaj własnie ten nieszczęsny Single daje o sobie znać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje co do multi bo faktycznie daje radę,ale na tym trybie nie pograsz sobie na przykład w autobusie i tutaj własnie ten nieszczęsny Single daje o sobie znać :/

Na szczescie jest jeszcze horda, ktora jest grywalna=] Wkorza mnie tylko jak mi spada skrzynka z kusza...krew mnie zalewa;p Dobrze ze mozna podniesc kazda bron z przeciwnika;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×