Skocz do zawartości
AS7

Sklep Z Używanymi Grami - Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.

Od pewnego czasu zastanawiam się nad otwarciem sklepu z używanymi grami na konsole. Postanowiłem zasięgnąć Waszej opinii na ten temat ponieważ od dawna przeglądam forum i uważam, że Wasza wiedza oraz rady są bardzo cenne.

Praca jak praca wiadomo, że mało kto lubi to co robi i od pewnego czasu myślę, że może warto spróbować robić to co lubię i otworzyć sklep z grami używanymi na konsole. Były by również nowe gry oraz konsole ale niestety w mniejszej ilości (ograniczony budżet). Mieszkam w miejscowości liczącej 300 tysięcy mieszkańców, gdzie są już takie punkty lecz powiem szczerze, że gdyby nie allegro nigdy bym o nich nie wiedział.

Czy Wy jako gracze uważacie, że ma to sens? Jakie byłyby Wasze uwagi? Czego oczekiwalibyście od takiego punktu i co by przyciągało Waszą uwagę (oprócz cen i ilości gier)? Jakieś wskazówki? No i przede wszystkim czy według Was jest sens bo coś obiło mi się o uszy, że dystrybutorzy gier walczą ze sprzedażą używanych gier i chcą wprowadzić dystrybucję cyfrową? Może ktoś wie coś więcej na ten temat?

Bardzo liczę na Wasze opinie, będą one bardzo pomocne, mówiąc szczerze uważam, że bezcenne.

Pozdrawiam serdecznie,

Adam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadze ze bedzie ci ciezko przebic ceny z allegro bo musisz doliczyc koszt lokalu itd wiec i wieksza marze musisz naliczyc, skad zamiezasz brac uzywane gry???? bedziesz prowadzil skup ????? tez osobiscie wolal bym sprzedac na allegro bo takie punkty napewno nie dadza tyle co na allegro bo i sami musza na tym zarobic. Wiadomo ze czasami ktos pojdzie i kupi gre uzywana w sklepie bo ma ochote zagrac a nie chce mu sie czekac na przesylke z allegro ale nie sadze aby to bylo na tyle oplacalne.

Sam mieszkam w Uk i sa tu takie punkty ale ceny maja w porownaniu do ebay smieszne wiec wole sobie poczekac 2 dni u kupic cos o 30-50% taniej.

Ale biznesmen ze mnie zaden wiec powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno taki slep w internecie byłby prostrzy w utrzymaniu, spójrz chociażby na taki gametrade.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną szansą na sukces to kupowanie używanych tytułów które na pewno się sprzedadzą.U mnie w mieście jest taki punkt,ale koleś poza revelationsem na ps3 i xboxa 360 (ktory zresztą był po niemiecku.,.) nie miał nic ciekawego.Fifa 09 i takie tak gry,których raczej nikt nie kupi.Jak masz zamiar sprzedawać stare gry,lub te słabsze to się nawet nie bierz za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×