Skocz do zawartości
Gość KoDeRek

HDMI Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z wyświetlaniem obrazu PS 3 na telewizorze. Mam tylko jedno wejście HDMI w telewizorze i zakupiłem Switch, żeby móc podłączyć kilka urządzeń jednocześnie. Jak się okazało wszystko działa oprócz PS 3, które nie wyświetla obrazu. Gość, który mi sprzedał Switcher uznał, że PS 3 będzie działać na ostatnim wejściu ( w moim przypadku 5tym). Jednak zadziałało to kilka razy i niestety obraz znowu się nie pojawia. PS 3 podłączone bezpośrednio do telewizora działa bez zarzutu. Proszę o pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Użytkowników ps3site. Przeszukałem forum, FAQ itd, także google i niestety nic nie znalazłem stąd moje pytanie ---> czy ten rozgaleziacz hdmi: http://allegro.pl/ro...1571427309.html wogóle nadaje się do użytku? czy obraz i dźwięk nie stracą na wartości? czy warto w to zainwestować?? mianowicie chodzi mi o podpięcie ps3 do kina domowego, które ma jedno wejście HDMI, a zostało już wykorzystane na połączenie z dekoderem Vectra. Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE! To jest chiński bubel nic nie wart.

Ale dobrze trafiłeś, ponieważ ja dość długo szukałem dobrego splittera HDMI i po kilku nieudanych próbach i dość sporych ubytkach pieniężnych mogę ci poradzić jedyny dobrze działający splitter, który polecany jest na większości stron o tematyce HD, a którego stałem się właścicielem. Niestety nie jest to tania zabawka.

http://www.hollex.pl/akcesoria-hd/rozdzielacze-hdmi/1578-nsplitter-pro-1x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale narazie nie dam rady wyłożyć tyle pieniędzy na ten switcher. W takim razie jest jakiś inny sposób, żeby połączyć ps3 i dekoder z kinem domowym? Może rozgałęziacz optyczny: http://allegro.pl/rozgaleziacz-optyczny-gn-2x-gn-toslink-wawa-i1561979728.html ?? Ewentualnie dekoder podepne przez euro a ps3 przez hdmi ale wtedy telewizja chyba będzie dużo gorzej odbierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam - szalejecie - kupcie sobie fajny switch z firmy HAMA, sterowanie pilotem lub ręczne i kosztuje 75 zł (na alledrogo) - działa niezawodnie i to bez konieczności podpinania zewnętrznego zasilacza (choć takowy jest w komplecie - ale to chyba do sprzętów, które nie podają napięcia zasilającego na złącze HDMI). Używam go do pc i ps3 podłączonych pod projektor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam - szalejecie - kupcie sobie fajny switch z firmy HAMA, sterowanie pilotem lub ręczne i kosztuje 75 zł (na alledrogo) - działa niezawodnie i to bez konieczności podpinania zewnętrznego zasilacza (choć takowy jest w komplecie - ale to chyba do sprzętów, które nie podają napięcia zasilającego na złącze HDMI). Używam go do pc i ps3 podłączonych pod projektor.

ale ciekawe co będzie wygodniejsze-taki switch czy rozgaleziacz optyczny, czy przez taki rozgaleziacz dzwiek nie bedzie gorszej jakosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×