Skocz do zawartości
RandyOrtonRKO

Motogp

Rekomendowane odpowiedzi

motogp_logo_21-sejarah_motogp-history_motogp.jpg

Skoro F1 ma taki temat, to czemu MotoGP miałoby nie mieć, więc zapraszam do dyskusji na temat Moto3, Moto2 i MotoGP :)

Tak więc chciałem się spytać, czy ktoś z was ogląda MotoGP, bo jeżeli tak to chętnie bym porozmawiał z taką osobą :)

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się tam ogląda, szczególnie w tym roku, bo w zeszlym relacje na sportklubie to najgorsza rzecz jaką widziałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam od sezonu 2008 :) Wczoraj zaje*ista końcówka. Szkoda że Lorek nie wygrał, ale przynajmniej zapowiada się świetna końcówka sezonu. Za rok będzie jeszcze ciekawiej jak Rossi wróci do Yamahy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak ktoś ogląda ;) Ja kiedyś oglądałem wyścigi sporadycznie, jednak ten sezon tak mnie wciągnął, że czekam na kolejne wyścigi równie jak na F1 :D

Wczorajszy wyścig bardzo dobry i świetna końcówka, jednak liczyłem na Lorenzo. I jak ktoś napisał, przyszły sezon będzie ciekawy za sprawą powrotu Rossiego do Yamaszki, tylko mnie zastanawia na jakiej pozycji w zespole względem Jorge będzie, bo wiadomo że Lorenzo będzie numerem jeden. Szkoda też mi trochę Stonera, jego ostatni sezon, a przez kontuzje stracił szanse na tytuł. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany rozmową na temat MotoGP, to może założymy dedykowany temu temat ? Dajcie znać co o tym myślicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dla widowiska ale Stonera mi nie szkoda. Kiedyś gościa lubiłem, ale z czasem straciłem do niego szacunek przez pstryczki w kierunku Rossiego. Po Lagunie 2008 strzelił focha na Rossiego dlatego bo agresywnie jechał. Rok temu Rossi wziął ze sobą z toru Stonera i Stoner już obrażony na Rossiego i wyjeżdża mu z tekstem że ambicje Rossiego przerastają jego talent. A w tym roku Stoner mówi że Rossi przez 2 lata w Ducati tylko gadał i nic nie zrobił żeby polepszyć motor, a sam przecież Rossi mówił że Ducati nie może mu zapewnic ciągłych usprawnień. Stoner jedyny rozumiał Ducata i zrozumiałem przez tą jego wypowiedz jakby uważał się za lepszego od Rossiego. Szkoda że Stoner już kończy karierę bo chciałem żeby za rok Rossi skopał mu dupę na torze i żeby wreszcie zrozumiał że nie jest najlepszym kierowcą na świecie.

A co do powrotu Rossiego do Yamahy to też sie zastanawiam jak to będzie. Lorenzo mówił że fajnie będzie jezdzic znów z Rossim w zespole, ale czuję że nie będzie takiej miłej atmosfery. Wogóle przyszły sezon do wielki znak zapytania. Marquez (prawdopodobnie mistrz Moto2 w tym sezonie) w fabrycznej Hondzie i hiszpanska walka z Pedrosą. Dovizioso w Ducati no i gdzie wyląduje Spies. Spies w tym sezonie pech za pechem. Mógł byc już z trzy razy na podium a tu zawsze coś sie z motorem musi stac, Szkoda bo dobry zawodnik, przecież mistrz Superbike, dziwne że motor ma jakiś nie udany. Przecież jeździ na takim samym co Lorenzo, który walczy o tytuł.

Co do tematu MotoGP to można założyc. Ja o wyścigach motocyklowych mogę pisać całymi dniami :biggrin:

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Stonera to w sumie masz racje, też jakoś zbytnio za nim nie przepadam (powód taki sam jak opisany wyżej) szkoda mi go bo poprostu taki jestem ;p

No i rzeczywiście ciekawie może być w przyszłym roku w Hondzie za sprawą Marqueza. A z tym Spiesem to już rzeczywiście bardzo dziwna sprawa, to już podchodzi pod jakiś spisek... Aż ciężko w to uwierzyć, że nonstop coś się z jego Yamahą dzieje, tym bardziej że Lorenzo jedzie być może tym motocyklem po tytuł. A co do tematu, to założe tylko zastanawiam się gdzie, najlepiej w tym dziale, bo w innych to tylko o gry chodzi. Założe tu, najwyżej Patricko gdzieś przeniesie :)

EDIT: Założyłem temat, więc w miare możliwości prosiłbym jednego z moderatorów o przeniesienie postów z tego tematu do tematu o MotoGP :)

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić to serii MotoGP nie służy podział na motocykle prototypowe i fabryczne. Dzięki temu ta seria rozdrabnia się i wg mnie w tym roku dużo ciekawsza była seria Moto2.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być temat do dyskusji o MotoGP, w paddocku trochę się już z jednym usserem rozpisałem więc chwilowo nic tu nie pisze, jednak czy to wyścig czy to news to można porozmawiać tak jak w temacie o F1, nie wiem po co ta spina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo temat ciekawy i faktycznie brakuje tutaj takiego, ale przed obrazkiem lub pod nim mógłbyś napisać o czym to temat i zachęcić do dyskusji. Pierwszy post tematu jest postem przewodnim, no chyba, że na obrazek ludzie mają odpowiadać obrazkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko tylko trochę lepsze mogłoby być umiejscowienie tego tematu na forum, bo akurat nie wydaje mi się, żeby dział F1 był odpowiednim do wyścigów motocyklowych. Jako, że nie ma jako takiego tematu o grach motocyklowych to powinien ten temat się znaleźć w "offtopicu", ale to pewnie któryś z modów naprawi sytuację :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat założyłem w F1, bo tam jest dział nie tylko o grach no ale...

Ciekawe w jakej formie będzie Suzuki po pwrocie, bo ta przerwa mogła im dobrze zrobić i mogą namieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suzuki ma wrócić w 2014 roku. W 2013 prawdopodobnie wystartują w paru wyścigach dzięki dzikim kartom. Trudno powiedzieć w jakiej formie będzie. Oby w lepszej niż ostatnio.

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig niezły, jednak strasznie mnie cieszą 2 pierwsze miejsca. Lorenzo praktycznie zapewnił sobie tytuł, a Rossi w czołówce to zawsze miły widok. Do tego świetna końcówka. A to co się wyprawiało na starcie to masakra, takiego cyrku dawno nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecam film pt "The Fastest" - można sporo się dowiedzieć o samym motogp oraz wielu ciekawostek o samyh zawodnikach. Po filmie podtrzymuje swoje zdanie, że fanem Lorenzo niegdy nie będe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig nawet ciekawy, tylko zastanawia mnie jazda Lorenzo. Nie wiem czy on jeździ specjalnie tak zachowawczo, czy po prostu Yamaha odstaje od Hondy? W to drugie raczej ciężko mi uwierzyć. Szkoda też (błędu ?) Spiesa, bo miał szanse na podium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowawczo. Co będzie ryzykował jak ma świetną sytuacje w generalce. Wystarczy że będzie dojeżdżał na trzecich miejscach przy zwycięstwach Pedrosy i majsterek dla niego.

Ostatnie wyścigi zapowiadają się nudne w przypadku czołówki. Nic tylko czekac na przyszły mistrzowski dla rossiego sezon:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro mówisz że zachowawczo, to rzeczywiście 2 pierwsze miejsca w wyścigach do końca sezonu będą wyglądały tak 1 Pedrosa 2 Lorenzo...

Ja mam nadzieje że przyszły sezon będzie mistrzowski ale dla Lorenzo :) Pare postów temu wspomniałeś o dzikich kartach, możesz mi powiedzieć co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pisałem o dzikiej karcie dla suzuki. To jest po prostu dopuszczenie do wyścigu(jednego może dwóch wyścigów w sezonie), jakiegoś zespołu lub zawodnika nie jeżdżącego regularnie w danej serii wyścigowej. Często dzikie karty otrzymują zawodnicy danego kraju który organizuje zawody. Przykładem jest dzisiejszy wyścig w którym wystartował Japończyk Naka coś tam. Suzuki mogło by dostać dzikie karty z powodu testowania motoru w trakcie wyścigu czy coś w tym stylu, ale jeżeli dobrze pamiętam to suzuki ostatnio powiedziało że nie zamierzają startować w przyszłym roku z dzikimi kartami.

http://motosp.pl/201...fikacji-motogp/ wreszcie kwalifikacje zrobią się ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szczególnie podoba mi się te mieszanie treningów z kwalifikacjami, chociaż zmiany są potrzebne. Zdecydowanie lepsze by było coś na wzór F1.

BTW. Masz może MotoGP 10/11 ? Chętnie pograłbym z osobą z forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie:D Miałem chyba 09/10. Ale gra na padzie w wyścigówki to nie dla mnie:D Przyzwyczaiłem się do kierownicy:) Jakby była jakaś kiera do motogp czy coś w tym stylu to może.. :biggrin: PS. Czemu nie mogę dodawać emotikonek??

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie w wyścigówki to ja też nie gram, no może Driver SF, ale w MotoGP to gra mi się dobrze bo wyczułem już sterowanie ;) A co do kiery do MotoGP to widziałem że goście z Inside SIm Racing podczepiali sobie jakieś homemade kierownice do G27. Emotikonki wstawiaj z przycisku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jorge Lorenzo mistrzem MotoGP sezonu 2012! Yeah! Pedrosa popełnił błąd na drugim kółku i Lorenzo spokojnie dojechał do mety na 2 pozycji za Stonerem, który przejechał świetny wyścig i wygrał 6 raz z rzędu przed własną publicznością.

Lorenzo zasłużył na ten tytuł. Bardzo równa jazda. Do tej pory kończy wyścigi na pierwszej lub drugiej pozycji. Tylko raz nie skończył wyścigu, przez błąd Bautisty. Za 2 tygodnie ostatnie GP sezonu. Jeszcze nie wszystko zostało rozstrzygnięte w tabeli więc będzie walka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się że dojdzie do tego już dzisiaj, ale Pedrosa sam jest sobie winny. Jorge przez cały sezon jeździł świetnie, i zdecydowanie na ten tytuł zasłużył. Brawo dla Stonera za zwycięstwo u siebie, mam nadzieje że jeszcze wróci, bo to świetny zawodnik. Crutchlow to mnie rozwalił na łopatki, na podium wziął sobie jeden z tych 2 dużych szampanów (balony jakieś chyba xD) i z nim paradował :biggrin:. Za rok walka o tytuł będzie niezwykle zacięta, jednak liczę że tytuł zostanie w Yamasze a konkretniej z Lorenzo!

article-2224354-15BA5141000005DC-814_636x464.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×