Skocz do zawartości
mario_lublin

Czy jest polskie menu w konsoli ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy od dzis posiadaczem konsoli ps3 ale nie mogę nigdzie odnalezc polskiego jezyka w menu wszystkie opisy sa po angielsku co zle wplywa na zrozumienie wielu opcji podobno sa juz płytki instalacyjne wydaje mi sie ze gdzies czytalem ale nie jestem pewien ze mozna dograc polska wersje menu prosze o porady konsola mi sie zaktualizowala ale to i tak nie pomoglo jesli chodzi o polskie menu pozdrawiam zyczac miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowy od dzis posiadaczem konsoli ps3 ale nie mogę nigdzie odnalezc polskiego jezyka w menu wszystkie opisy sa po angielsku co zle wplywa na zrozumienie wielu opcji podobno sa juz płytki instalacyjne wydaje mi sie ze gdzies czytalem ale nie jestem pewien ze mozna dograc polska wersje menu prosze o porady konsola mi sie zaktualizowala ale to i tak nie pomoglo jesli chodzi o polskie menu pozdrawiam zyczac miłego dnia

Nie ma opcji spolszczenia menu PS3.

Moze kiedys bedzie... a moze nie.

Spolonizowac to sobie mozesz co najwyzej Linuksa jak go juz zainstalujesz.

Pozdrawiam

ps: pisane z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowy od dzis posiadaczem konsoli ps3 ale nie mogę nigdzie odnalezc polskiego jezyka w menu wszystkie opisy sa po angielsku co zle wplywa na zrozumienie wielu opcji podobno sa juz płytki instalacyjne wydaje mi sie ze gdzies czytalem ale nie jestem pewien ze mozna dograc polska wersje menu prosze o porady konsola mi sie zaktualizowala ale to i tak nie pomoglo jesli chodzi o polskie menu pozdrawiam zyczac miłego dnia

Witam ponownie bardzo proszę o napisanie o co chodzi z tym linuxe nie bardzo wiem co z czym bo dopiero od wczoraj mam wiec bede bardzo wdzieczny za pomoc moje GG to 5026727 pozdrawiam życze miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA jeszcze jedno pytanie czy na w/w konsoli mozna grac w gry z sony ps2. sony ps1 moja konsola ma 40 gb.dysk kupion w media markecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AAA jeszcze jedno pytanie czy na w/w konsoli mozna grac w gry z sony ps2. sony ps1 moja konsola ma 40 gb.dysk kupion w media markecie

W konsolach o pojemności 60GB można grać w gry z ps2, ps3 40GB nie ma takiej możliwości. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat linuksa to przeszukaj forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytuj posty, a nie piszesz je pod soba (przeczytaj regulamin forum z laski swojej)

Wszystkie odpowiedzi sa juz na forum, uzyj opcji 'szukaj'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×