Skocz do zawartości
Dzej003

Sieć Aster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i o droge pytam gdyz zbładzilem jesli ktos ma podpietego ps3 przez aster to prosze o pomoc bo siedze juz 3 dni i nic nie daje rezultatu mianowicie chodzi o zmiane NAt type na 2 lub 1 wszystko bylo ok do czasu kiedy podpiolem pierwszy raz kabel do kompa (przełaczyłem kabel w modemie raz net w pc raz w ps3) na poczatku kiedy byl podpiety tylko pod ps3 wszystko bylo ok startowalo z auto ustawien i gry online i cala reszta ale po przepieciu na kompa i powrotnym na playa nie moge grac przeczytalem juz sporo o tym co zrobic ale jakos nie idzie jesli ktos mial taki problem i mu sie udalo z niego wydostac prosze o help bede wdzieczny...

Modem:Arris TM502B

przy podlaczenu do kompa kabla wyskoczyla mi wilga i mam ustawione 2 adresy klasy prywatnej i zmienilo mi sie ip przy rejestracii na ps3 mialem inne teraz jest inne i mam 2 nr mac byc moze zmiana w kompie na ten ps3 by pomogla ale nie bardzo potrafie sie do tego dobrac...

Czekam na jakies swiatelko w tunelu pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładnie jaki masz pakiet bo ja również używam astera i nic mi się jeszcze nie działo (PC i PS3 podłączone kablem do routera)

Może będę w stanie pomóc...

Na szybko przesyłam linka do strony gdzie masz wytłumaczone jak przekierować porty w Twoim routerze (zmiana NAT3 na NAT2 rozumiem że w tym leży główny problem??)

http://www.portforward.com/english/routers...Type_3_to_2.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przestac kombinowac i kupic router. Aster niestety blokuje polaczenia po adresie MAC. Tego adresu niestety nie ustawisz ani na ps3 ani nie powinienes tego robic na kompie, co jest mozliwe w szczegolnych przypadkach. Jezeli podpinasz bezposrednio do modemu raz kompa raz ps3 to chyba za kazdym razem musisz wchodzic na strone wilga.aster.pl , zalogowac sie na swoje konto klienckie, potem wybrac zakladke hmmm dodatkowy komputer. Z tego co widze to sie cos pozmienialo od mojej ostatniej wizyty. Jest taka usluga jak :

współdzielenie adresu IP z innym komputerem

- Wybierz, aby Twój bieżący komputer mógł korzystać z istniejącego adresu IP na zmianę z innym Twoim komputerem.

- Usługa bezpłatna.

Nie bawilem sie tym i w tym miescu moje wskazowki sie koncza. Ale po podlaczeniu nowego urzadzenia musisz wejcs na wilge i poszperac w tej zakladce aby zmienic dane jedynego komputera jaki jest podlaczony, lub dodac kolejne urzadzenie.

Jak juz pisalem na wstepie proponuje zainwestowac w router i nie bawic sie w manipulowanie w panelu wilgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×