Skocz do zawartości
Andreios

Tekken Tag Tournament 2

Rekomendowane odpowiedzi

Może założymy polską ligę TTT2? Myśle ze w Polsce jest dużo osób grających i chcących nabrać doświadczenia. Rozumiecie, liga jak w piłce nożnej ekstraklasa, 2 liga itp. Mecze w tabeli, grafiki, określony czas na ukazanie wyników meczów, tych byłoby np 3 mecze po 3 rundy.

Nie znalazłem w necie nic podobnego. Najlepiej tylko PL, bo nie byłoby raczej problemów z lagami podczas gry z typami spoza Polski.

Trzeba jedynie stworzyć jakąś stronę - platformę do wyników i zamieszczania zdjęć / filmów z wynikami walk.

Jeszcze lepiej, gdyby było wsparcie ps3site.pl , to już w ogóle byłby niezły sukces, na miarę Polski :) Pomyślcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest głupi...teraz pytanie brzmi czy podejmiesz się tego i to zrobisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja - wizjoner :biggrin: nie mam doświadczenia w takich sprawach, nie znam się na tym. Dlatego warto byłoby znaleźć kilka osób zainteresowanych, z takimi, bądź innymi umiejętnościami ;)

EDIT:

Ponoć strona http://www.esl.eu/pl/ służy do tworzenia takich.. lig :) Nie mam dzisiaj czasu, mógłby to ktoś ogarnąć?

Edytowane przez Razz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam kogos do wspolnych treningow, tekkena mam od dzis wiec nie gram za dobrze, ostatnio gralem na x-boxie w tekkena6 kilka lat temu, moj psn egzul85

Edytowane przez egzul85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do teamu SPARTA POLAND

w teamie jest 18 członków :)

mamy 17 lvl

i lecimy z rankingiem

zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do dołączenia, przyjmujemy bez względu na posiadany ranking, ratio i tym podobne. Chodzi tylko o to zeby grac ranking i zdobywać punkty. Trenujemy codziennie tak ze pisac do mnie albo do luka. Zapraszam jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuję kod online pass,gdzie mogę taki zdobyć ? Ma ktoś na zbyciu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuję kod online pass,gdzie mogę taki zdobyć ? Ma ktoś na zbyciu ?

w pss (playstation store)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×