Skocz do zawartości
mentos1987

[Wymoderowano] - Proszę O Komentarze. :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiś czas temu poszukiwałem ludzi do współpracy. Mimo wielu docinek ogłoszeń jednak trochę do mnie dotarło, spośród aplikacji wybrałem dwie osoby do drużyny. Minęło trochę czasu. Na 10 Października mamy deadline, żeby projekt był gotowy do wrzucenia na [wymoderowano] W zasadzie, to już jesteśmy u finishu tego pierwszego kroku, został jedynie montaż materiałów oraz kosmetyczne poprawki.

Chciałem jednak podzielić się z Wami już moim pomysłem. Posłuchać na tym etapie komentarzy/opini/bluzgów. Kto wie, może coś nowego wpadnie nam do głowy dzięki Wam.

No więc.

[wymoderowano] to coś jak youtube.com, ale z jedną wielką różnicą - jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla filmików, które są związane bezpośrednio z grami. Materiały video na naszej stronie mogą awansować na wyższy poziom dzięki doświadczeniu opartemu na liczbie wyświetleń. Przy level up będą przyznawane specjalne punkty. Pozwolą one na 3 rzeczy. 1) promować video wyżej w opcjach wyszukiwania 2) zamieniać na prawdziwą kasę 3) zamienić na rzeczy w Hideout (taki sklepik, gdzie tylko można będzie kupować i tylko za punkty, takie rzeczy jak gry, akcesoria, konsole).

Póki co przygotowaliśmy baaaardzo wczesną wersję beta strony, ponieważ musimy skończyć projekt do 10th Października i wrzucić go tutaj [wymoderowano] w tym miejscu projekt będzie wisiał 30 dni, a ludzie z całego świata (jeżeli im się spodoba) będą mogli nas wspomóc jakimś groszem (większym, bądź mniejszym). Musimy uzbierać minimalnie 20.000 $ żeby ruszyć z koksem, nie będzie to łatwe zadanie, ale jesteśmy na właściwej drodze. . [wymoderowano]

Jeżeli podoba Ci się nasz pomysł, to daj lika albo wyślij zapkę do znajomych na [wymoderowano]

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł według mnie. Czekam z niecierpliwością :) Życzę powodzenia i mam nadzieję, że projekt się uda i przyjmie, bo z tego co widzę na facebooku to wygląda to bardzooo ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co człowieku powinieneś się wstydzić z dwóch przyczyn. Nie dość że kradniesz nazwę strony to i jeszcze część contentu.

Gratuluję braku kreatywności bo naprawdę trudno mi uwierzyć że jest to czysty zbieg okoliczności...

"Musimy uzbierać minimalnie 20.000 $" Chyba pomyliła Ci się cyfra o jedno 0 bo naprawdę mimo wielkich chęci i starań nikomu raczej nie uda się zebrać takiej sumy w 30 dni :)

Żeby nie było, że kłamię to tutaj macie link do strony przy której sama współpracuję:

http://gamestube.pl/

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dollie - nie widzę powiązań na w tym linku, który podałaś. A 2, to chyba nie wiesz na jakiej zasadzie działa np. kickstarter.

Z tego co widzę, to ekipa z podantego przez Ciebie linka działa na terenie pl, a my chcemy stworzyć coś ogólno światowego.

:) Zapomniałem dodac, że pierwszy raz na oczy to widzę. :)

Edytowane przez mentos1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, kto będzie wrzucał filmiki na nowo powstały sajt jeśli może go wrzucić na youtuba gdzie ma 15 000 subskrybentów i jeszcze na tym zarobi.

NIemniej życzę powodzenia, ale przy takiej konkurencji to będziecie potrzebowali kilku lat żeby ktoś potraktował was poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co jak jest YouTube,gametrailers?

Amen!

Ponadto nie zamierzamy robić za trampolinę dla mentosów, zwłaszcza że temat łamie regulamin a jego autor nie pofatygował się o uzgodnienie z nami jego zamieszczenia na forum. Jutro koło południa cały ten misz-masz ulegnie samozniszczeniu ;)

//Edit

Zmiana planów, usunąłem "lokowania" i temat pozostanie (zamknięty). Bez odbioru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×