Skocz do zawartości
Emir

Arcania: Gothic 4

Rekomendowane odpowiedzi

W BO gram juz na xboxie, lepszy port pod kazdym wzgledem :pardon:

Co do gothica, tak przeszedlem go, szybciej niz bym przypuszczal, cala gra z dodatkowymi questami (wszystkimi, wiem bo achievmenta dostalem) zajela mi niecale 30 godzin.

Fabula nawet ciekawa, ale szybko sie konczy, ledwo sie rozkrecimy i musimy konczyc, to juz nie jest Gothic, to tylko gra na licencji ze znanymi bohaterami. Nie chce mi sie pisac nawet o tej grze, jest dobra, wciaga, ale ten czas gry to jakas kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gothic to jest w 100% porażka po połowie gry nawet nie chciało mi się czytać dialogów liniowy , otwarty świat? nie! idziesz jak po sznurku przez następne lokacje. Dajcie mi tytuł jednego nowego RPG który ma otwarty świat taki jak kiedyś był w TESIII morrowind?

Na PC sprzed 2 lat radek 4870 1gb i core duo e 8500 na full detalach działa bez problemu.

A według mnie RPG na konsoli to porażka i niestety na tym traci też wersja PC .

Ta gra nie jest warta 5 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi tytuł jednego nowego RPG który ma otwarty świat taki jak kiedyś był w TESIII morrowind?

TES IV: Oblivion :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TES IV: Oblivion :pardon:

Alu tytul NOWEGO rpg a nie wydaje mi sie aby cztero letni przezytek byl czyms nowym :P

No ale Oblivion gra wypas :D

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu tytul NOWEGO rpg a nie wydaje mi sie aby cztero letni przezytek byl czyms nowym :P

No ale Oblivion gra wypas :D

Aj tam przeciez to byl zart :teehee:

Ale szczerze wole ciekawa fabule i mniejszy swiat nizeli gre pelna swobody ktora kieruje sie mottem: "rob co chcesz, nudz sie ile chcesz".

Aczkolwiek Gothic nie zalicza sie do tych udanych gier imo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam przeciez to byl zart :teehee:

Ale szczerze wole ciekawa fabule i mniejszy swiat nizeli gre pelna swobody ktora kieruje sie mottem: "rob co chcesz, nudz sie ile chcesz".

Aczkolwiek Gothic nie zalicza sie do tych udanych gier imo ^^

rob co chcesz + ciekawa fabuła = nie nudzisz się:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gothica I i II przeszedłem kilkanaście razy a to co widzę w Arcanii i trochę w Gothic III to w ogóle nie przypomina wcześniejszych wersji! Zastanawiałem się nad kupnem na PS3 ale rezygnuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzec się kończy i mam pytanie - powstanie w końcu ten Gothic na PS3? Firma miała upaść ale coś tam była jakaś nadzeja i teraz nic nie wiem. Już rok oszczędzam na tą grę :P

Edytowane przez Zohan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już rok oszczędzam na tą grę :P

Wiec przestan i kup porzadnego rpg zamiast czekac na gre widmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nawet Gothic nie powinien się nazywać....oprócz jedynki to jedyna część którą udało mi się całą przejść i do tego nie czytająć dialogów poprostu nie da się tam zagubić ograniczone wszystko nie to co prawdziwe Gothicki gdzie mogłem przemierzać świat wzdłuż i wszerz. Powinni zrobić coś typu Gothic III ale żeby nie dało się zabić kluczowy postaci bo ja tak robiłem a potem mi był ktoś potrzebny i dupa..;( xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×