Skocz do zawartości
Zipper

Parę pytań odnośnie multi oraz...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamieżam kupić konsolę ale mam parę pytań

1) Czy jest jakaś większa róznica między np: wersją 40 GB a innymi?

2) To prawda że gry z ps2 (większość) działa na ps3? A jak tak to czy często są z nimi problemy? (typu zawieszanie itp)

3) Jak dokładnie przebiega gra na multiplayerze? Czy ps3 łączy się "bezprzewodowo", czy trzeba dokupić inny sprzęt?

Bądź po prostu czy wystarczy mi sama konsola i telewizor?

4) Czy są jakieś specjalne wymagania odnośnie telewizora (nie chodzi mi o jakieś wielkie efekty, tylko o same działanie)?

To wszystko

Z góry dziękuje za zainteresowanie się tematem / odpowiedzi.

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można?!?!?!?!?!

!. Prawy (obecnie nie ma innych "nowych" poza 40giga)

2. Górny (nie działają na wersji 40 giga)

3. Róg (a potem zrobi Ci tosty z marmoladą... Router, access point etc)

4. Opcja "Szukaj" (tak musi działać... najlepiej Full HD lub ewentualnie HD ready)

Damn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie pytania nie problem znalezc odpowiedzi na tym forum, ale choroba leniwca jest mocno rozprzestrzeniona w dzisiejszych czasach. Szybko acz konkretnie :

1) Czy jest jakaś większa róznica między np: wersją 40 GB a innymi?

Jest. Oprocz oczywistej roznicy w pojemnosci dysku twardego (ktory mozna i tak wymienic, bo pasuje zwykly dysk do laptopa), wersja 40GB ma tylko 2 porty USB, nie ma gniazd na karty pamieci i co sie wiaze z kolejnym pytaniem, nie daje (?poki co?) mozliwosci uruchamiania gier z ps2, co do psx nie jestem pewien.

2) To prawda że gry z ps2 (większość) działa na ps3? A jak tak to czy często są z nimi problemy? (typu zawieszanie itp)

Gry z konsol wczesniejszych dzialaja na PS3 ale poki co tylko wersja 60GB. Nie wszystkie gry sa obslugiwane, ale wraz z kolejnymi firmware'ami dochodzi obsluga kolejnych. Jezeli gra nie jest obslugiwana, to wyswietlony zostaje stosowny komunikat. Nie zauwazylem zeby sie cos zawieszalo podczas grania na gry dedykowane poprzednim "Plejstacjom". Ewentualnie pojawiaja sie pewne artefakty w wyswietlanym obrazie (np GT4 w jednym z rogow jest maly kwadracik na ktorym kaszania sie kolory) oraz ilosc klatek animacji spada z niewiadomych przyczyn (albo wiadomych - emulowanie ps2).

3) Jak dokładnie przebiega gra na multiplayerze? Czy ps3 łączy się "bezprzewodowo", czy trzeba dokupić inny sprzęt? Bądź po prostu czy wystarczy mi sama konsola i telewizor?

PS3 ma wbudowane WIFI wiec jezeli masz router z accesspointem to bez problemu powinienes moc sie polaczyc. Gra na multi wyglada tak jak na PC. Czyli? Czyli zalezy od gry, jak to tam developerzy urzadzili. Gdzieniegdzie mozesz zakladac wlasne pokoje, inne gry daja mniej swobody w doborze. Przewaznie moze zapraszac znajomych ze swojej "friend listy" i takie tam. Do gry online nie jest wymagany dodatkowy sprzet. Oczywiscie zakladamy, ze masz w domu internet w postaci kabla ethernetowego lub wifi. Najlepiej nie kombinowac i kupic router jezeli mamy kilka urzadzen podpinanych do sieci (laptopy, stacjonarne PC. Nie dzialaja na PS3 modemy usb neostrady.

4) Czy są jakieś specjalne wymagania odnośnie telewizora (nie chodzi mi o jakieś wielkie efekty, tylko o same działanie)?

Samo PS3 nie narzuca wymagan, ale moga sie czasem pojawic takowe narzucone przez gry. Chyba GTA4 nie pozwala sie uruchomic w rozdzielczosci standardowego telewizora (bez HD-Ready i wyzej). Jednak niektore gry sa dedykowane glownie wyzszym rozdzielczosciom i mimo ze bedziesz widzial COS na ekranie to nie bedziesz mogl powiedziec co widzisz (np mapki/radary z mini-ikonkami jak w warhawku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×