Skocz do zawartości
Gość emir

Nowy rekord firmy Sony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość emir
Pod koniec ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was, że liczba osób korzystających z usługi PlayStation Network wyniosła przeszło 1.3 mln. Obecnie doszły nas słuchy, że ponad 1.5 mln posiadaczy najnowszego sprzętu od Sony zarejestrowało swoją konsolę i korzysta z PSN. Wynika z tego, że od ostatniego raportu, przedstawionego przez Dave’a Karrakera, liczba ta wzrosła o 200 tys. i stale zmienia się na korzyść PlayStation 3. Niemniej jednak ciągle stanowi to zdecydowanie niższy wynik niż osiągnęła korporacja Microsoft, której liczba zarejestrowanych użytkowników sięgnęła 6 mln.

Co więcej z danych przedłożonych przez przedstawicieli Sony wynika, że w samych Stanach Zjednoczonych ze wspomnianej usługi korzysta już ponad 775 tys. właścicieli PS3. Jak podaje ostatnia wymieniona firma zdecydowanie przewyższa to system Xbox Live, w ramach którego w USA zarejestrowało się podobno 500 tys. osób. Sukces na amerykańskim kontynencie jest o tyle większy, że konsola PS3 ma zdecydowanie krótszy żywot niż Xbox 360, a usługa Xbox Live powstała już w roku 2002.

http://www.gry-online.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Ciekawe ile osób się jeszcze nie zarejestrowało?  :)

Bo ja naprzykład jeszcze tego nie zrobiłem moja usługa na to niestety nie pozwala.

Internet Satelitarny  <beczy> Działa jedynie przeglądarka i update, ustawienia proxy nie pozwalają na więcej. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×