Skocz do zawartości
TaurusPL

Steam (Czyli Chciałem Zagrać Z Kolegą Cross-Play)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zły dział to przepraszam, i jeśli znacie jakieś lepsze forum (jeżeli chodzi z obeznaniem ze steam to proszę o nie).

Mam problem otóż nie chce uruchomić mi się steam, po prostu klikam na niego ładuje się po czym nic nawet go w procesach nie ma. Próbowałem usunąć wszystkie pliki oprócz Steam.exe i folderu z grami steamaps ale to nic nie pomogło po zaktualizowaniu nic się nie stało tylko dalej to samo. Proszę pomóżcie system Win XP Home SP3, dodam że miałem awarie karty graficznej i mam teraz nową i potym jak to się stało to steam się nie uruchamia(stara karta padła mi podczas pracy ze steam (kupowałem gre). (nie wiem czy ma to jakikolwiek związek, ale napisze)

Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uruchom sobie jakiegośregistry cleanera ...albo reinstalka systemu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem czyszczenie wise registry cleaner 7 i nic nie pomogło, znacie lepszy sposób od formatu C?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś po prostu zresetować komputer? Sam kojarzę, że zdarzało mi się takie coś i to kilka razy i z tego co pamiętam rozwiązywało się to samo. Jeśli pojawiło ci się to dzisiaj to spróbuj po prostu zresetować kompa. A taką pomoc jak "format dysku C" byście se darowali i przemilczeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usun Steam przez windowsowe "Dodaj Usun programy".

Sciagnij nowa instalke i zainstaluj.

Przeszukaj baze wiedzy Steam.

Skontaktuj sie z supportem Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pl4cek_ to już zrobiłem...

fingo jak nic innego nie zadziała to tak zrobię (ale czy jak wrzucę pliki z grami do nowej instalki to będzie działać?) Bo 100GB gier na nowo ściągać nie chce...

Już działa zrobiłem parę razy skanowanie tego rejestru jeszcze raz resetowałem kompa i za 3 razem zaskoczył.

Edytowane przez TaurusPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz z innej beczki nie wiecie czemu za każdym razem jak uruchamiam koputer, potem steam i chce włączyć TF2 to mam weryfikacje plików? Przy każdym ponownym uruchomienu komputera tak się dzieje, a to jest męczące bo ta weryfikacja nie trwa kilka min tylko dłuuużej...

Jeszcze przy każdym ponownym uruchomieniu komputera steam się aktualizuje i często zacina podczas tego przez co nie mogę go włączyć...

Edytowane przez TaurusPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×