Skocz do zawartości
Gość Patyk

Playstation 3 za 1999 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patyk

Spadła cena konsoli, przynajmniej w zabrzu, czekałem dzis u kumpla na klatce, dorwałem w ręce gazetke z media mark i ku mojemu zdziwieniu sprzedaja pleja za 1999 zł. Doczekalismy sie wiec spadku ceny konsoli, gdy tylko gazetka dotrze do mnie do domu to zeskanuje i pokarze wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisali na ile sztuk jest ta obniżka? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emir

Przeglądałem właśnie aktualna gazetkę z Zabrza ale w niej nie było nigdzie playa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayS3 jest warte swojej ceny, ale nie obrazil bym sie jakby nam wyrownali cene do standardu czyli 600Euro za sztuke (zawsze cos:). Tak czy siak przede mna 2 dlugie miesiace oczekiwania na PS3 :(. I szczerze powiem, ze jak bym mogl to kupil bym juz teraz bez zadnych obnizek. Pozdrawiam wszytkich PS3owcow  ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mambo711
PlayS3 jest warte swojej ceny, ale nie obrazil bym sie jakby nam wyrownali cene do standardu czyli 600Euro za sztuke (zawsze cos:). Tak czy siak przede mna 2 dlugie miesiace oczekiwania na PS3 :(. I szczerze powiem, ze jak bym mogl to kupil bym juz teraz bez zadnych obnizek. Pozdrawiam wszytkich PS3owcow  ;D.

A nie lepiej pojechać do Media i łyknąć PS3 w 10 równych ratach po 199,-zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daczek84

Mala ciekawostka-przegladajac allegro natknalem sie  na chyba 2 aukcje gdzie ludzie sprzedawali Ps3 kupione kilka dni temu w MM.Przegladajac zdjecia tych konsol okazalo sie ze sa to wersje 20gb o czym swiadczy brak "chromowanych" wstawek na konsoli.Byc moze Mm rzeczywiscie sprzedaje konsole po 1999 ale sa to wersje ubozsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje uboższe nie są dostępne w europie i szczerze wątpię by MM sprowadzał je do swoich sklepów...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na własne oczy w MM (Czeladź) i Saturn (Katowice) widziałem PS3 za 1999zł  :) Nie są to wersje 20giga tylko normalne 60  :)

Mam nadzieję że to nie czasowa promocja  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem się przywitać.

Cena tej konsoli od 24 maja wynosi 1999zł.

Dzięki tej obniżce stałem się kolejnym zadowolonym posiadaczem Sony PS3.

Kupiłem ją w Katowicach w Dolinie 3-ech Stawów (koło Geant [ tam miałem po drodze]).

Moim zdaniem przyzwoita cena , zakładając (pewne na 98%) , że w tym roku już nie szykuje się żadna większa obniżka.

Wiele egzemplarzy nie zeszło (w MM w Czeladzi jeszcze stoi cała "kupa") , ponieważ ludzie albo już kupili , albo czekają na jeszcze większą obniżke.

Niestety z powodu ograniczonego budżetu nie mogłem zafundować sobie żadnych gier (musiałem jeszcze kupić router itd.) (mam tylko 4 pożyczone od kuzyna [soulCalibur 2 , RTC Wolfenstein , Red Faction 2 , MoH : Rising Sun] i niestety tylko jedna z nich mi działa [soft 1.50 , a ta gra to Red Faction 2] :-).

Na początku martwiłem się , że konsola bardzo się grzeje , ale temperatura zaczęła spadać.

Kolejny problem , to gdy włożę płyte z filmem pisze data disk(lub nazwa płyty) , a po wejściu do folderu nic tam nie ma (0kb) , tak samo jest z muzyką itd.

// edit by admin: filmów (avi/xvid) nie odtworzysz. co do muzyki - napisałem nawet tutoriala na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zdajesz sobie sprawe ze plyty musza byc orginalne , inaczej bedzie problem z odczytaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daczek84

Zwracam honor-widzialem te ps3 w MM za 1999 i sa to wersje 60Gb :DWidocznie inne bylo zdjecie konsoli na aukcji Allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :D

Czeladź M1 - PS3 - 1999zł

Katowice SATURN - PS3 - 1999zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oby cena już nie wzrosła  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej pojechać do Media i łyknąć PS3 w 10 równych ratach po 199,-zł?

Nie, bo mnie nie ma :). Znaczy jestem ale poza miejscem zamieszkania, a tu konsola jest drozsza o jakies 100 euro:).

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×