Skocz do zawartości
krolwioski

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem ze sa podobne tematy, jednak jak pisalem w jednym zupelnie nikt nic nie odpisal...

Co sadzicie o sluchawkach firmy Steelpad,, czy jakikolwiek model jest dobry? Jezeli chodzi o wyglad to dalbym bardzo niska ocene...

Ewentualnie jakie slochawki moglibyscie polecic z dzwiekiem przestrzennym? Najlepiej zeby to byl jakis nowy model zeby nie bylo problemow z kupnem, cena niewazne jaka, mikrofon tez niewazne czy jest czy go nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmmm... wiesz co, taki temat to już był na forum i nawet dobrze tam komuś doradziłem z tego co pamiętam ;]... poszukaj, będzie to z kilka tematów niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz nieaktualne, wlasnie zakupilem sliczne i dobre sluchaweczki mojej ukochanej formy sony na punkcie ktorej mam bzika ...

prosto z japoni model Sony MDR-DS7000, jak narazie dostepne tylko tam...

wraz z tekoderem czy co to tam jest, cena dosc wysoka jak na sluchaweczki ale mam nadzieje ze sie oplacalo, teraz tylko czekac 2 tygodnie gdzies zanim dojda poczta...

Edit: Jak juz je dostane to zrobie maly tescik dla uzytkownikow, porownam z reszta moich sluchawek (mam dwie pary od logitecha, nie wiem jakie to modele bo nie ma na nich napisane , no i nie chce mi sie w necie szukac) i zobaczymy co z tego bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×