Skocz do zawartości
Razziel

Mrugający ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, godzine temu zaczął mi migać(mrugać) ekran. Dokładniej włączam konsole jak na gracza przystało, wita mnie powitalny ekran i obraz zaczyna migotać przechodzi powoli z dołu na góre co 2 sekundy mruga. Jest to dość uciążliwe bo po minucie widze połowe obrazu... Problem znika gdy ustawie rozdzielczość na 576 wtedy obraz jest mały(bezprzerwy grałem na wyższej rozdziałce i trudno mi sie oswoić z nowym rozmiarem)choć nie miga. Jakieś pomysły?? Chciałbym znowu normalnie grać w GTA IV na rozdzialce 1028i... HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj wybadac czy to siadlo hdmi w konsoli czy w TV. Wydaje mi sie ze moglo sie popsuc ktores z tych. Jezeli masz w TV 2 wejscia hdmi sprobuj przelaczyc w inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź przestawiając rozdziałe na 720p, ta rozdzielczość i tak jest lepsza od 1080i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tv mam dwa wejścia, przełożyłem kabelek i nic nie dało :/ A jak siadło złącze HDMI to trzeba na gwarancje dać czy jest jakiś domowy sposób? Choć jeżeli kabelek hdmi by padł to czemu obraz działa w 576p??

Obraz w 760p jeszcze gorzej migo niz w 1080i :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak siadło złącze HDMI to trzeba na gwarancje dać czy jest jakiś domowy sposób?

Jeśli masz dalej gwarancję to nie myśl o takich rzeczach!

Poza tym takich sposobów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nowy kabel HDMI pomoże ?:s Heh Mam konsole oddać na gwarancje? Chyba będzie podobnie jak w temacie serwis ps3. Szkoda mi oddawać na gwarancję z powodu złacza hdmi i miesiąca bez konsoli. HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nowy kabel HDMI pomoże ?:s Heh Mam konsole oddać na gwarancje? Chyba będzie podobnie jak w temacie serwis ps3. Szkoda mi oddawać na gwarancję z powodu złacza hdmi i miesiąca bez konsoli. HELP

Jeśli możesz to zobacz jak będzie się zachowywał obraz po podpięciu innym HDMI. Możliwe że to od niego (sam mam raz na jakiś czas sekundowy zanik obrazu właśnie od kiepskiego kabla).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem kabelkiem kumpla HDMI(oczywiście jemu chodzi wszystko ok) ale to nic nie zmieniło nadal jest to samo:/ Teraz formatuje dysk może coś pomoże...

Nikt nie potrafi pomóc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie liczysz ze ktos z nas przyjedzie do Ciebie, zabierze konsole i odda do serwisu? Inne domowe sposoby? nazmarowac smalcem, zawinac w koc i zakopac na tydzien pod krzakiem?

Jak juz bylo pisane. Upewnij sie ktory z elementow systemu sie popsul, TV, kabel czy konsola. Sprobuj podlaczyc do innego TV (moze u tego kumpla skoro masz od niego druki kabel hdmi). Kabel mowisz ze zamieniales wiec to tez raczej nie to. Jezeli w zamiane TV sie juz bawiles i ciagle to samo to zostaje ci jedno wyjscie. Chyba ze masz ten smalec pod reka, ale robisz to na wlasna odpowiedzialnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade do serwisu :s. Tylko nie rozumiem jednej rzeczy jezeli to siadlo wejscie w konsoli to dlaczego obraz dziala w ustawieniach 576p??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie trudno odpowiedziec. Moze za ta rozdzialke odpowiedzialny jest inny ukladzik. A tak na marginesie w konsoli masz wyjscie. Juz nie raz pisali na forum agenci chwalacy sie ze maja wejscie HMDI w laptopie i cheli tam konsole podlaczac. Roznica jest mniej wiecej taka, czy ty kopiesz kumpla w jaja, czy kumpel kopie ciebie

No i oczywiscie powodzenia w serwisie, zeby odbylo sie bez perypetii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne.... Cos sie stalo z TV. Przywrocilem ustawienia fabryczne w tv i wszystko hula tylko poco robilem format dysku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo sie nie chcialo grzebac w tv

Nie wiem kto wpadl na pomysl ze format dysku rozwiaze problemy z grafika. To raczej malo prawdopodobne. Jezeli juz to wina firmware'u, ale ten nie siedzi na hdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu kumplowi z tym problemem pomogl wlasnie format dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×