Skocz do zawartości
kovacs

Tablet Do 500 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, polecacie jakiekolwiek urządzenie w tym przedziale cenowym? Tablet ma służyć wyłącznie do przeglądanie neta, nie musi być markowy. Może ktoś z was kupił już jakieś podobne urządzonko i podzieli się wrażeniami, byłbym wdzięczny. Nie interesują mnie okazje na aukcjach, nie mam czasu licytować. Chcę wejść do sklepu/kliknąć i kupić. Nie wiem, czy 7 cali wystarczy do neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić New iPad (3), ale stwierdziłem, że 10' to będzie za dużo, bo potrzebuję taba mieć przy sobie a nie wozić tv. Przerzuciłem potrzebę na Nexusa 7. Poczytałem tonę recenzji i testów i okazało się, że jest świetny, ale w tabletach do 200$. Powyżej tej kwoty to średni zakup, a wiadomo, że w Pl Nexus kosztuje 200 ale euro.

Kupiłem Ainol Aurora II za 499 pln i już raczej nie kupię innego, bo po miesiącu użytkowania doszedlem do wniosku, że wywalenie dużej kasy na zabawkę do przeglądania netu, maili i Angry Birds to chory pomysł. Jestem bardzo zadowolony z zakupu a 7' to idealny rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 7 calowy jest wygodny. 10 cali to za dużo i jest nie wygodny. Ja osobiście mam ipada 3 i motorole xoom. Ale ipad jest o wiele lepszy w działaniu. Tablety do 500 zł tak naprawde są słabe, nie mówiąc już o wyświetlaczach, i nie każdy ma moduł 3g. Najlepiej idź do sklepu i sie pobaw takim tabletem. Bo opini będzie 1500, a najlepiej samemu sprawdzić. Jedno jest pewne taki tablet nie zastąpi ci komputera.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×