Skocz do zawartości
Largoss

Star Wars 1313

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

zastanawia mnie ten tytuł: Star Wars 1313. Dość ciekawie może wyglądać nowy twór Lucasarts. W grze wcielimy się w łowcę nagród, czyli znów staniemy po stronie złowieszczego imperium :) Nowe TTP będzie nam przybliżało tajemniczy poziom 1313 na jednej z głównych planet universum - Coruscant. O dziwo nasz bohater nie będzie posiadał super mocy Jedi . Zdany będzie na swój arsenał składający się z blasterów i wszelkiego rodzaju granatów sonicznych. Czy w nasze ręce wpadnie Mass Effect w swiecie Gwiezdnych Wojen (z zaawansowanym systemem osłon i epickimi wymianami ognia?) Czy z racji już pewnie ingerencji Disney'a otrzymamy cukierkowy obraz twórców Myszki Mickey i Kaczora Donalda? Ja w każdym razie czekam na jakieś informacje na temat nowej produkcji studia które potrafi napisać ciekawe historie. Pozdrawiam zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak grywalnej postaci jedi zabije tą gre już na starcie...

Jak można grać w Gwiezdne Wojny bez mocy i miecza jedi. Bez sensu. To jest oczywiście tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być to mały problem brak mocy jedi :) ale po sukcesie KOTOR onlnie... może deweloperzy Lucasarts chcą zrobić coś nowego i nas czymś zaskoczyć ? W końcu dwie części Force Unleashed już dostaliśmy nowa konwencja w każdym razie jest ciekawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest ok Ja już żygam tymi mocami.

Weźmy pod uwagę sw battlefront 1 i 2 były niesamowite. To była dobra giera Jedna z nalpszych ''starów''

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zamiast tych mocy mógłby zostać dodany system rodem z RPG :) rozwój postaci tak jak np. w borderlands i oczywiście modyfikowanie broni tak jak w owym tytule...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zamiast tych mocy mógłby zostać dodany system rodem z RPG :) rozwój postaci tak jak np. w borderlands i oczywiście modyfikowanie broni tak jak w owym tytule...

Hmmm taki borderlands w świecie star wars. Poszło by to jak świeże bułeczki. Muszę odkopać CryEngine 3 dev kit na kompie ;)

Prawda prawdą jest taka, że nawet największa gwiezdna sraka dobrze się sprzedaje.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt ze zawsze dobrze sprzedają się gry z seri SW od Lucasarts. To rozpoznawalna marka, mam małe obawy co do ingerencji disneya ... ale czas pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że SW pójdzie teraz bardziej w stronę młodszych odbiorców zaraz po części SW 1313. Szkoda, że anulowali projekt SW battlefront 3 ;_;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz anulowali też 1313 :/ Myszka Micky wygrywa. To koniec pewnej epoki, teraz będziemy mieli wyścig w sprzedaży praw przez Disney'a do marki STAR WARS. A Lucas Arts potrafił robić dobre tytuły do których niektórzy gracze maja sentyment...

Edytowane przez Largoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz anulowali też 1313 :/ Myszka Micky wygrywa. To koniec pewnej epoki, teraz będziemy mieli wyścig w sprzedaży praw przez Disney'a do marki STAR WARS. A Lucas Arts potrafił robić dobre tytuły do których niektórzy gracze maja sentyment...

z naciskiem na czas przeszły - sprawdź sobie kiedy ukazały się KoTORy, Jedi Knighty i ostatni X-wing.

Inna sprawa że całe życie czekam na grę z Fettem, a teraz to jej prędko nie zobaczę :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×