Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończylem NightFalla na 28lvl z dobrą ekipą robiliśmy to 1:40h,   poleciały 2 Exotiki dla nich i 1 Legendary dla mnie. Mega ciężki był :) 
Za ukończenie dostałem jeszcze +500 Reputacji do War Cultu i twarz która się świeci na Niebiesko tak jak na zdjęciu, taki płomyk :) najlepiej oczywiście prezentuję się to w ruchu :)
vpgpd4.jpg

Edytowane przez Fuviks
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończylem NightFalla na 28lvl z dobrą ekipą robiliśmy to 1:40h, poleciały 2 Exotiki dla nich i 1 Legendary dla mnie. Mega ciężki był :)

Za ukończenie dostałem jeszcze +500 Reputacji do War Cultu i twarz która się świeci na Niebiesko tak jak na zdjęciu, taki płomyk :) najlepiej oczywiście prezentuję się to w ruchu :)

vpgpd4.jpg

trzeba miec 26 level?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 25 lvl mozna cisnac nightfall.

dzięki. No to jeszcze dwa lvl.

Czy ekwipunek ma jakiekolwiek znaczenie w multiplayerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze od 2 dni nie moge przeskoczyc 25lvl , a tu na Raid trzeba miec 26 .. i zonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 24 siędzę i nic nie chce dropić. Wczoraj wypadł mi fioletowy engram z Shanka Lvl5. Poleciałem do wieży odkodować i widzę z prawej żółtą ikonkę. Ze łzami szczęścia w oczach odpalam inv a tam mega wypas egzotyczne rękawiczki dla Hunta! Gram Lockiem  :verymad:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loot jak w Diablo 3 przed nadejściem Reaper of Souls-a :D Grasz jedną klasą a wypadają itemy dla innych zamiast do tej, którą grasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest trochę bez sensu skoro nie ma żadnej opcji trade ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest trochę bez sensu skoro nie ma żadnej opcji trade ;/

Ale możesz schować do "skrzynki", która tak jak kasa jest wspólna dla wszystkich twoich postaci. Może kiedyś Ci się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najszybszy sposób expienia mocy? Została mi ostatnia moc do ulepszenia,ale jakoś wolno ten exp leci.

Najszybciej jest chyba na pvp,co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gralem na ksiezycu patrol.Skrzynki wpadaly co chwile a jedna dala legendarny i rzadki engram.Co z tego jak z legendarnego wpadly zielone rekawiczki haha

Gorszym dla mnie problemem teraz jest uzyskanie ascendant shard aby moc ulepszyc legendarna klate :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób daily heroic story na hardzie. Jest szansa, że Ci się dostanie. Mi ascendant wypadł również za public eventy więc i tu warto się zakręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do exotic bonuty, Czy ich szansa jest uzależniona od wersji gry? Tzn czy jeśli mam podst. wersje Destiny to jestem pozbawiony szans by otrzymać to bounty? od czego to jest właściwie zależne? tylko od szczęscia?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób daily heroic story na hardzie. Jest szansa, że Ci się dostanie. Mi ascendant wypadł również za public eventy więc i tu warto się zakręcić.

Robie robie tylko z daily heroic raz wypada :/ Wczoraj robilem 3 razy i lipa.No nic trzeba dalej farmic :biggrin:

 

Ziben - Jedni mowia ze trzeba ukonczyc wszystkie dostepne bounty.Ja dostalem nie wiem za co.Wpadlo 1 do wyboru z 3.Raczej nie chodzi tu o wersje gry.Jedni maja szczescie do legendarnych.Ja np mialem juz chyba z 15 legendarnych engramow gdzie jeszcze nic legendarnego z nich nie dostalem.Klate kupilem jak cos :)

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile % musi się pobrać abym mógł grać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety 100% - grę odpalisz dość szybko, pewnie po jakichś 10%, ale potem i tak musisz dociągnąć resztę żeby zrobić coś więcej niż oglądanie menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie ktoś chętny w ten weekend na raid na 26 lvl? Ja na razie mam 23( mam nadzieję, że do weekendu dobiję do 26) Z tego co wyczytałem to trzeba grać z ludźmi z twojej listy znajomych. Czyli nie będzie okazji tego zrobić z randomami. Gramy na PS4 oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiete slowa. Ludziom od tej gry sie poprzewracalo w glowach. Znajomi z ktorymi spedzilo sie dziesiatki godzin w innych grach potrafia cie zwyczajnie olac, bo twoj level nie pasuje do ich levelu i tylko im przeszkadzasz. Smieszne troche, biorac pod uwage fakt, ze w tym samym momencie potrafia ci pomoc randomy czy ludzie poznani 5 minut wczesniej. Pomimo ze juz dana rzecz wczesniej robili.

Gra jest swietna, ale pokazala prawdziwe oblicze wielu osob.

To raczej nie wina gry, wygląda na to że masz słabych znajomych. Osobiście nigdy nie patrzyłem na ludzi w grze przez pryzmat levelu. Gram z ludźmi z którymi fajnie spędza się czas, a samo destiny pozwoliło mi poznać wiele nowych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te nightfall missions pojawiają sie tak samo jak daily i weekly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic... dzisiejszy Weekly Heroic oraz Daily Heroic na 28lvl jak dla mnie sa nie osiagalne na 25lvl. O Nightfall nawet nie wspominam :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daily zrobiłem ale weekly mnie przeraza. Bez amunicji się nie obejdzie - taktyka na ost bosa bedze jakas hardcorowa. Myslalem 3x rakietnice i z 4 paczki amunicji, i go zbombardować zanim zacznie sie trashowy armagedon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×