Skocz do zawartości
VooDooTHC

Mw3 Elite, Ocb?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem typowym noobem jesli chodzi o tryb mp na ps 3. Chcialbym sie dowiedziec o co biega z tym calym elite. Gralem wczesniej kupe czasu w CoD UO oraz CoD 4 na PC i tam wszystkie patche itp byly za darmo. By grac z kumplami, nie musialem sie babrac z placeniem czegos. Wystarczyla oryginalna wersja gry, sluchawki i dostep do netu. Od jakiegos czasu mieszkam za granica i niestety rozstalem sie z pecetem i aby zabic czas kupilem ps3. Jestem fanem serii i po prostu musze grac w mp. (Uzaleznienie) ;) Dobra, nie rozpisujac sie, czy zeby grac z innymi graczami np w klanie potrzebuje kupowac elite ? Jak w ogole konsolowi gracze porozumiewaja sie grajac np pcw ? Czy ktos bylby mily i wytlumaczylby mi to od podstaw ? Pozdrawiam....zdesperowany VooDoo.

Edytowane przez VooDooTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozywiście że można grać za darmo, można grać w klanach, można się porozumiewać itd itd itd. Nic się nie zmieniło od czasów pierwszego MW.

Elite to jedynie opcjonalna usługa (jest też darmowa wersja), której subskrypcja umożliwia wcześniejszy dostęp do DLC, dodatkowe pierdoły dla klanów (tagi, emblematy), dostęp do CoD TV, możliwość wysyłania na YT pełnych filmów w HD i parę dodatkowych pierdół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykupisz abonament na premium to będziesz punktował dla klanu gracze bez premiuma nie punktują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie spece. Mam pytanie czy wie ktoś o co chodzi z tym błędem (An unexpected error occurred when loading this section

Try refreshing your browser) który od kilku dni wyskakuje mi podczas sprawdzania swoich osiągnięć na COD ELITE? Sprawdzam to z poziomu kompa bo z PS3 też są błędy. Na stonie elite mam dostęp do klanu ale nie widzę osiągnięć tak jak u innych. A jak wchodzę w karierę to wyskakuje mi Before you can begin your Call of Duty ELITE experience, you must first complete a Call of Duty: Modern Warfare 3 multiplayer match. POMOCY

Edytowane przez Daniel18sw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam blad, nie pokazuje mi osiagniec z mw3 mimo iz mam kupiona gre i w nia gram. z bo2 pokazuje wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie pomaga. Szukałem w tematach zagranicznych i naszych ale nikt nie zna przyczyny ani jak to naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×