Skocz do zawartości
Crit4You

Kupiłem Ps3 - Kilka Pytań?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od trzech dni jestem posiadaczem nowej konsoli PS3 (Slim) 320 gb. Chciałbym się zapytać czy Wasze konsole też tak głośno pracują? Otóż gdy gram w MW3 konsola wydaje dźwięki jak stara drukarka igłowa która drukuje jakąś faktrue vat, zaczyna mnie to trochę martwić bo nie potrafię grać w takim hałasie! Mam też xboxa i ten jest o praktycznie nie słyszalny a jak gram z dysku (instalka) w ogóle go nie słychać.

Nie wiem teraz, reklamować konsole czy nie, kolega który posiada ps3 mówi że one potrafią tak chrupać pomijam już fakt że już dwa razy konsola zamarła podczas gry i musiałem ją wyłączyć i włączyć (to podczas gry w Uncharted). Druga sprawa to czy one mają się tak grzać? Po kilku godzinach grania konsola strasznie sie grzeje zwłaszcza od dołu robi się tak ciepła że wraz z nią półka na której stoi nie wiem czy to normalne czy one tak mają ale jest to trochę niepokojące.

Ogólnie jestem trochę rozczarowany najbardziej przeszkadza mi ten hałas, nawet moja narzeczona zapytała się mnie czy czasem nie kupiłem jakiejś uszkodzonej.

P.S

Właśnie skończyłem cała serie Uncharted, fajna gierka.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w normie

-dźwięki. Z czasem ustają, częściowo się przyzwyczaisz. Na początku każdy nowy slim tak się zachowuje.

-grzanie. Tak ma być, tylko daj konsoli trochę miejsca z każdej strony i nie stawiaj na dywanie.

-zawieszanie. Jak od czasu do czasu to nie ma się czym przejmować.

Ogólnie ten typ tak ma. Każdy nowy posiadacz slima ma te same wątpliwości i obawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×