Skocz do zawartości
cubeline

Fragfx Shark Ps3/pc 2013 - Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Cubelin82 - na pewno masz wersję 2013? Sklepy w Poslce mają ale 2012....różnią się od zwykłego Sharka tym że nie ma kolorowego nadruku, jest najzwyczajniej w jednym kolorze.

Jeśli masz 2013 to czekam na test po skosie.

PS.

Spróbuj z ustawieniami jakie gdzieś znalazłem na innym ang. forum

W grze Max - na Chucku 5-6

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tego sharka http://allegro.pl/frag-fx-shark-ps3-pc-nowa-4console-i2896475169.html

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41ZecHB3%2BuL._SL500_AA300_.jpg

skalibrowałem czułość myszki na pc ja wyżej napisałem wcześniej, nadal przy maksymalnej czułości nie da się grać.

lepiej się celuje, szybciej chodzi w dół i w góre, nawet po skosie ale wkurzające jest to że cały czas lata obraz, drganie i małe skakanie obrazu.

nadal to nie samo co mysz na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam EE i działa całkiem spoko. Ale na dłuższą mete jest troche niewygodny. Rozkładanie się z EE + klawiatura + myszka to już za ciasno sie robi na biurku. Poza tym jak pograłem na padzie dłużej to uzyskuje takie same wyniki a czasem lepsze. Tak więc EE mam ale nie używam..

P.s. Myślę, że bardziej sie nada do np.: Ghost Recon Future Soldier i innym tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić aimona. Instalujesz na pc sterowniki, ustawiasz klawisze i czułośc pod dana grę i tyle.

Ciekawe ilu z tych heiterow grało chociaż raz na myszce. Wg mnie nie daje to żadnej przewagi nad kims kto dobrze gra na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×