Skocz do zawartości
RandyOrtonRKO

MotoGP 13

Rekomendowane odpowiedzi

Po braku gry na sezon 2012, dostajemy 2013!

Narazie brak gameplayu, tylko zwiastun.

Strasznie mnie ta wiadomość ucieszyła, już się nie moge doczekać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zajebioza, tylko ten dźwięki jakiś taki dziwny...

Ten ratunek przed upadkiem w końcówce to mistrzostwo :o

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dwa gameplaye:

i w końcu z malowaniami na rok 2013

Jest kilka rzeczy do poprawy jak min. paskudny ogień z wydechu, ale ogólnie jest bardzo dobrze. Świetnie wygląda menu. Biore na PC w dniu premiery :smile:

Dodatkiem do Pre-Orderu będzie DLC zawierające najlepszych zawodników sezonu 2012.

Tyle że jak narazie nigdzie tej gry u nas jeszcze nie można zamówić : /

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo, więc można obczaić. Ja się w grę już zaopatrzyłem i jestem bardzo zadowolony, otrzymałem wszystko czego oczekiwałem. (Demo może pomóc w decyzji o zakupie, potwierdzone info :P) Polecam ustawić fizyke na pro i tcs na 0 (kilka okrążeni żeby się przyzwyczaić i nikt nie będzie miał problemów, a zawsze to lepszą rozrywke daje uważanie na to co się robi aniżeli gaz na full na wyjściu z zakrętu.) Tylny hamulec jest bezużyteczny, także nawet nie radze próbować go używać, chyba że chce się zobaczyć efektowny high side :) Jest kilka bugów, ale te ponoć zostały poprawione w najnowszym paczu. Tak więc radze ograć demko przed ewentualnym kupnem, i nie zrażaj się jak Ci na początku będzie trudno zakręt pokonać, fizyka różni się od poprzednich MotoGP i SBK, więc wymaga przyzwyczajenia. (~10 okrążeni i już wszystko będzie ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj zakupiłem "TRZYNASTKĘ" i jako ze kompletnie się nie znam na ustawieniach motoru może ktoś mi przybliżyć lub na prowadzić co i od czego zależy itp.? Mam Przyjaciela który w realu się ściga i na konsoli za dużo mi "kozaczy" hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo by tłumaczyć XD Przejedź kilka okrążeni na treningu podczas GP i w boxie możesz powiedzieć mechanikowi co jest nie tak, on ci dobierze ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiada ktoś MotoGP 13 na Ps3 ? Jeśli tak to zapraszam do wspólnej zabawy bo z chęcią bym pośmigał z rodakami na torze :) mój psn: Krychu90

Edytowane przez Krychu90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiada ktoś MotoGP 13 na Ps3 ? Jeśli tak to zapraszam do wspólnej zabawy bo z chęcią bym pośmigał z rodakami na torze :) mój psn: Krychu90

I jak tam gra się sprawuje? Jak ze sterowaniem bo jak oglądam gameplay'e to troche mnie to martwi że rzucają motocyklem jak szmatą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×