Skocz do zawartości
bolomanolo

Fifa 13 - Liga - Sezon 1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zasady są bardzo proste- jest to pierwsza edycja dlatego chciałbym zaprosić na początek 8-10 graczy.

Demokracja nie zawsze się sprawdza dlatego pozwolę sobie wybrać spośród chętnych osoby najbardziej znane i aktywne, przy których jest szansa aby to poszło sprawnie i bez problemowo.

Chętni proszę do mnie wiadomość na priv podajemy PSNid , tutaj nic nie piszemy. zamieszczać tutaj tylko będę wyniki i tabele aktualną.

Chciałbym zaprosić przede wszystkim graczy z forum aby lepiej się poznać, przede wszystkim osoby które często grają i nie będzie dla nich problemu spotkać się wieczorem i zagrać.

-Start ligi poczatek lutego.

-czas trwania myślę że góra dwa tygodnie. jak nam pójdzie sprawnie zobaczymy co dalej może więcej lig, więcej graczy?

-z listy osób przyjętych do ligi, umawiamy się sami ze sobą na spotkania towarzyskie, gramy wgł. ogólnych zasad, 6 min tak aby nie było różnic bramkowych,

-ustawienia dowolne - jeśli dwóch graczy dogada się że np. chce zagrać na ręcznych to ich sprawa, do mnie trafia na priv tylko wynik meczu np. gracz a- gracz b 4-3

- wszelkie problemy wynikłe w czasie meczu gracze ustalają między sobą- jeśli np. rozłączyło kogoś dogadujecie się sami czy powtarzamy, czy jest 3-0 ( zależy od sytuacji w meczu), do mnie trafia tylko wynik meczu

- jeśli dojdą do mnie głosy że gracz a wyszedł z meczu, jest z nim problem, nie ma z nim kontaktu, nie idzie się dogadać, a do mnie tez nie doszło wyjaśnienie sytuacji ze strony gracza a podziękujemy mu za udział w lidze

- dla podkreślenia - szukamy graczy poważnych gdzie nie będzie problemów, cwaniactwa, ucieczek- a będzie bez stresowa gra w kulturalnym gronie

- no i najważniejsze -gramy klubami max 4,5 gwiazdki( chyba nie trzeba wyjaśniać dlaczego) jeśli dwóch graczy dogada się gramy zespołami na 2 gwiazdki to ich sprawa , do mnie idzie tylko wynik.

to chyba tyle jeśli jakieś są pytania proszę o wiad. na priv tak aby tutaj było czytelnie i przejrzyście. jak dobrze pójdzie to w weekend wystawiam listę uczestników i zaczynamy. Zapraszam

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie oto lista uczestników 1 sezonu ligi forum

1) psnid bolomanolo

2) krycha94 - psnid: krystian2694

3) UltrasPoland - PSNid PolishWarrior 91

4) Łukasz_77 - PSNid Loljan_77

5) Norbq - PSNid grubcio13

6) -psnid verelad

7)Jarek-73 -PSNid ja000rek

Największe "gwiazdy" naszego forum nagle siedzą cicho, więc zaczynamy w małym gronie ale sprawnym i zgranym mam nadzieje. proszę poszukać sie po psnid i zaznaczyć w znajomych. ruszamy dziś koniec ustalamy na 18 luty, po tym terminie mecze nierozegrane zostana nieuznane bądź walkowery jesli problem dotyczyc będzie jednej ze stron.

Wynik meczu proponuje aby przekazywał do mnie na pw zwycięzca danego meczu chyba że ustalicie między soba inaczej, tak aby od jednej osoby do mnie przychodziło. Powodzenia- zaczynamy.

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie proszę tutaj nic nie pisać- chciałbym aby było przejrzyście- tylko wyniki i tabela

bolomanolo - krystian2694............1-0 ...............PolishWarrior91 - krystian2694................4-1

verelad - ja000rek.........................3-0.................PolishWarrior91 - Loljan_77.....................3-2

Loljan_77 - ja000rek.....................2-0.................bolomanolo....... - verelad ........................0-2

PolishWarrior 91 - ja000rek...........1-1................bolomanolo.......- Loljan_77.......................1-1

bolomanolo - PolishWarrior 91.......0-1................Loljan_77.........-verelad............................1-1

bolomanolo - ja000rek .................3-1............... PolishWarrior...- verelad............................3-1

PolshWarrior91 - grubcio13...........4-1................Loljan.77...........-.Krystian2694................. 1:1

krystian2694 - verelad...................2-2................krystian2694......- ja00rek...........................5-1

................................... ...m........z......r.....p....pkt.......br

1)PolishWarrior 91....... 6..........5.....1.....0.....16.....16-6

2)verelad..................... 5..........2......2....1.....8.......9-4

3)bolomanolo................5..........2.....1....2......7.......5-5

4)Loljan_77..................5..........1......3....1.....6.......7-6

5)krystian2694.............5..........1.......2....2.....5......9-9

6)ja000rek .................. 5..........0......1....4.....1......3-14

7)grubcio13.................1..........0........0....1.....0.....1-4

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku uważałem i uważam, że PolioshWarrior91 zmiecie innych! Po prostu wygra tą ligę bezapelacyjnie i już :) Oczywiscie Bolomanolo jak i Loljan_77 (bo z nimi miałem przyjemność grania) też dobrze grają i ewentualnie, mając trochę więcej szczęścia niż PolishWarrior91, będą w stanie zwycieżyć... no, ale ja stawiam na PolishWarriora91 :) Pozdrawiam grających! Piszę to jako kibic, bo raczej na obecną chwilę jestem za słaby dla was jako przeciwnik... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz Cris za miłe słowa! :) Pozwolę sobie napisać kilka słów, myślę że powoli możemy podsumowywać ligę, zostało kilka dni do zakończenia i myśleć o następnej edycji :) Mam nadzieje że zainteresowani podzielą się tutaj swoją opinią :)

Po pierwsze ode mnie, brawa dla Bolomanolo za fajne prowadzenie i częste aktualizacje, mam nadzieję że jeśli masz trochę czasu i chęci to będziesz dalej trzymał w ryzach te rozgrywki.

Co do drugiej edycji, to tylko moje zdanie, niech każdy się wypowie ale mam kilka pomysłów jak uatrakcyjnić te rozgrywki :)

1. W lidze powinni brać udział tylko ludzie którzy faktycznie mają czas i chęci pograć kilka meczy w tygodniu, nie może być tak że ktoś po ponad tygodniu ma rozegrany 1 mecz...

2.Czas na rozegranie meczy powinien być mniejszy, np. 10 dni, wtedy każdy zmobilizowałby się odpowiednio i nie zapomniał o rozegraniu meczy

3. Grupy z dwumeczami lub po prostu dwumecze, myślę że dobrą zmianą byłoby, albo zrobienie grup (przy minimum 16 graczach) na styl Ligi Mistrzów, czyli mecz i rewanż, lub tak jak było dotychczas zwykła liga tylko że z rewanżami, wszyscy wiemy jaka jest Fifa, dwumecz będzie bardziej sprawiedliwy moim zdaniem :)

Na koniec dzięki wszystkich uczestnikom za fajną i miłą rozgrywkę, i wypowiedzcie się co do przyszłych edycji, decyzję zostawiam Bolomanolo :)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć nie rozegrałem jeszcze wszystkich meczy muszę przyznać, że ten turniej kompletnie mi nie wyszedł postaram się w II edycji lepiej wypaść wiem, że mnie na to stać. :P

Dobra robota Bolomanolo :)

UltrasPoland

Z twoich pomysłów najbardziej przypadł mi do gustu ten na wzór Ligi Mistrzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak widać w tabeli - liga dobiegła końca , kolegi grubcio13 nie ma co brac pod uwagę więc nawet gdyby nie liczyć 3 pkt za zwycięstwo dla PolishWarrior 91 to On zostaje zwycięzcą Pierwszej Edycji Ligi forum PS3Site- Gratulacje !!! Jednocześnie dostaje On tytuł - mega giga PRO playera i od dzis może próbować grać z kolegą Grochem - to tak żartem trochę.

Co do nastęnej edycji zobaczymy ilu będzie chętnych , co do dwumeczy jestem za , co do grup też , co do ludzi aby mieli czas to tylko od nich zależy , tutaj było nas tylko 6 a i tak jeden się wyłamał po pierwszym meczu a prosiłem po co się zapisywać jak grać nie chcesz - podkreślam że nie chodzi tutaj tylko o zwycięstwo za wszelka cenę, tak więc

Krycha uszy do góry bedzie lepiej, co do mnie to myślałem że dostane ostro po tyłku a jednak jakos dałem radę.

Cris 83, Ty też znów nie przesadzaj bo całkiem dobrze grasz -ostatnio bardzo duzy postęp widziałem i spokojnie bys tutaj powalczył a nie tylko komentujesz (:

Co do dalszego prowadzenia przez ze mnie ligi to jestem za, tylko co najważniejsze to w środę zostane ojcem i czas może mi się diametralnie skrócić- ale zobaczymy , najważniejsze to aby mi net dobrze chodził bo tak jak jest ostatnio to nawet bym z wami nie zagrał a wstyd wtedy dla prowadzacego nie rozegrac swoich meczy. Jesli ktos by chciał spróbować dalej to ciagnąć to nie widzę problemu. Myslę że za jakieś dwa tygodnie można cos próbować tworzyć. zobaczymy kto sie zgłosi bo jak zawsze chetnych jest wielu jak przychodzi co do czego to każdy żelazka zapomniał wyłączyć.

Najbardziej mi zależało aby pokazać że w prosty sposób można szybko stworzyć ligę i pograc we własnym gronie za co wszystkim uczestnikom dziekuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki Bolo:) wiesz.... w następnej edycji jednak dołączę do was i chociaż miałbym być na ostatnim miejscu, to zawsze jest dla mnie wielką frajdą i zaszczytem grać z wami :)

Następną rzeczą jakiej nie mogę tutaj pominąć to oczywiście GRATULACJE DLA CIEBIE MISTRZU "BOLOMANOLO" za to, że będziesz Tatą :) Zawsze uważałem, że jesteś bardzo poukładanym gościem (począwszy od Fight Night Champion, bo wtedy właśnie się poznaliśmy) i teraz z tego co widzę zauważaja to również inni...

Pozdro!

Edytowane przez Cris__83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolo, gratulacje! jak będzie dziewczynka to oczywiście na imię dostanie Fifa a jak chłopak to? jeszcze raz gratki i nie martw się o czas na granie. Umów się z piękniejszą połową że w nocy Ty się opiekujesz maluchem, malca do bujaczka, pad do ręki i jedziesz nocne sesje:) Tylko musisz się pilnowac bo pierwsze słowa jakich się nauczy będzie...lepiej nie pisać przekleństw:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolo, gratulacje! jak będzie dziewczynka to oczywiście na imię dostanie Fifa a jak chłopak to? jeszcze raz gratki i nie martw się o czas na granie. Umów się z piękniejszą połową że w nocy Ty się opiekujesz maluchem, malca do bujaczka, pad do ręki i jedziesz nocne sesje:) Tylko musisz się pilnowac bo pierwsze słowa jakich się nauczy będzie...lepiej nie pisać przekleństw:)

dziękuję za życzenia - będzie dziewczynka może nie fifka bo z fajkami się skojarzy ale będzie Wiktoria to na poczet przyszłych zwycięstw w Fifie (: a te nocje sesje z dzieckiem faktycznie lepiej nie-pierwsze słowo nie byłoby na pewno mama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączam się do gratulacji. Teraz niestety konsola spadnie na dalsze miejsce w życiu, a grać będziesz mógł tylko późnymi wieczorami (przynajmniej tak jest u mnie). Ja jednak do gier podchodzę czysto rozrywkowo (hehe, moje wyniki w lidze świadczą o tym najdobitniej), tak więc nie ma z tym problemów. W razie czego zgłaszam się do następnej edycji, o ile nie zostałem zdegradowany do niższej klasy rozrywkowej :yes: .

Raz jeszcze ogromne gratulacje!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolomanolo jest jakaś szansa, że będzie II edycja turnieju ? :)

Myślę, że chętni raz dwa by się znaleźli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bolomanolo jest jakaś szansa, że będzie II edycja turnieju ? :)

Myślę, że chętni raz dwa by się znaleźli.

dawno tu nie zaglądałem,- czy ja wiem czy by sie znaleźli , jak przychodzi co do czego to jest pare osób, ale pomyslę za jakiś czas.

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zagrał, ale może zamiast ligi zrobić właśnie turniej? System pucharowy, dzięki temu więcej graczy mogłoby zagrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×