Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Walić to!!!! Wzięli hajs bo na tym polega biznes szkoda że Sony nie pomyślało o nas??? Też mogli posmarować dla swoich Klientów z PS4. Mam na pewno mieszane uczucia co do CDP  i M$ ale nie będe hejtował bo na razie zawartość Gry jest wszędzie taka sama, liczę tylko że dotrzymają słowa z 1080P 60FPS

A gameplay Wypasiasty:)

Edytowane przez Angelus528
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty czytałeś słowa o 1080p i 60fps? Tak pytam, żeby potem nie było hejtu, że CDP nie dotrzymuje wyimaginowanych obietnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walić to!!!! Wzięli hajs bo na tym polega biznes szkoda że Sony nie pomyślało o nas??? Też mogli posmarować dla swoich Klientów z PS4. Mam na pewno mieszane uczucia co do CDP  i M$ ale nie będe hejtował bo na razie zawartość Gry jest wszędzie taka sama, liczę tylko że dotrzymają słowa z 1080P 60FPS

A gameplay Wypasiasty:)

hahaha xDDD

 

FHD to nie wiadomo czy uciągną Pecety za 4 kafle, a ty wyskakujesz tutaj z ps4 xDDD Ja się modle o stałe 30fps fhd i wysokie detale z PC (na ps4). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p zostało już osiągnięte w wersji na Playstation 4, ale 60 fps to jakaś abstrakcja. Tyle to nawet nie osiągnie wiele graczy z zaawansowanymi PC.

 

Nowa rozgrywka świetna, ale większość z tego już widzieliśmy :) Pewnie gra będzie miała ciut wyższe oceny niż Wiedźmin 2, ale niewiele, bo dwójka już miała praktycznie maksymalne notki, więc tutaj spodziewam się ocen w zakresie 9.5-10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za bląd ale odczytałem próbę 60FPS jako że uzyskano a 1080p 30Fps już uzyskano na ign testowano gry i robiono zestawienie ile na jakiej konsoli wyciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre obiekty na mapie różnią się swoim kształtem. Chyba po prostu mapa uzyskała pewne poprawki.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięli hajs bo na tym polega biznes szkoda że Sony nie pomyślało o nas??? Też mogli posmarować dla swoich Klientów z PS4. 

 

I to jest święta prawda. A jak mawiał jeden człowiek - są plusy dodatnie i plusy ujemne. Fajnie że PS4 prowadzi w "wojnie konsol", ale nie zapominajcie że poniekąd właśnie dlatego że PS3 musiało gonić X360 powstały takie usługi jak PS+ i Sony ogolnie starało się prezentowaćć podejście "frontem do gracza". M$ tego robić nie musiał bo prowadził w wyścigu i nagroda publiczności nie była im do niczego potrzebna. No a teraz role się odwróciły...

 

A sam Łiczer prezentuje się świetnie - pozostaje tylko czekać na premierę i mieć nadzieję że CDR umili nam ten czas jeszcze jakimiś ciekawymi materiałami.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż cytując gafa, po obejżeniu tego gameplayu

 

1aIPnu4.gif

 

 

Trzeba zawczasu zaplanować urlop w okolicach premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, jestem czysto po seansie gejmpleju i teraz pora na hejt.

 

Fakt grafiki pominę ponieważ każdy oczy ma i jest w stanie sam ocenić to co widzi. Natomiast jeżeli chodzi o świat to mogę powiedzieć tylko krótko. Jeżeli to co pokazali będzie obowiązywało to dali radę. Nie jestem do końca jedna przekonany czy to dalej będzie to ich 30xW2. To się zobaczy po premierze. Obecnie wielkość in plus moim zdaniem dzięki czemu tygrysek Jacek lubi to. Oczywiście oleję całkowicie fast travel ponieważ w jednym z moich ulubionych erpegów go nie było ( Dragons Dogma ) i było to świetne. Dodawało mega klimatu. Design świata też jest niezły, jeżeli wszystko będzie tak ładnie zaplanowane to gratuluje CeDePeR'owi speców od projektowania świata. Dalej niestety nie wiemy jak bardzo interaktywne będą miasta. Niby lepianek jest dużo ale nie wiemy w ile będzie można wejść. Pomysł na przeciwników pachnie mi dark fantasy...a ja lubie dark fantasy. No i +15 do zajebistości za danie Johnnyego który wygląda jak połączenie Jezusa z Na'vi. Walka podobna z tego co widzę do tej z W2 więc tutaj plusa nie dam, dopóki nie ogram i nie poczuję różnicy. No i miód na moje uszy czyli ścieżka dźwiękowa. To co usłyszałem sprawiło że na myśl od razu przyszedł mnie Nier. Jeżeli to będzie ten sam poziom klasy to jestem spokojny i kupię ost na płycie żeby słuchać w domu. Dalej jednak czekam na to co tygryski lubia najbardziej...czyli system craftu i mega questy poboczne. Do premiery sporo czasu...ale chyba skuszę się żeby ograć to równo z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, pora obejrzec gameplay z samego zrodla, bez zadnych kompresji, prawie 6 giga sie sciagalo. Jakbym jutro nie byl na forum znaczy ze jestem w szpitalu z powodu podtopienia sie ... no wiecie gdzie ten post zmierza ;)

 


1aIPnu4.gif

 

 

Wish me luck.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz używać opcji szybkiej podróży. Ja to nawet mam ochotę jej w ogóle nie używać jak już będę grał, bo świat jest taki piękny że warto spędzić w nim jak najwięcej czasu xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny skok graficzny zrobia od 2 czesci wiedzmina 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz używać opcji szybkiej podróży. Ja to nawet mam ochotę jej w ogóle nie używać jak już będę grał, bo świat jest taki piękny że warto spędzić w nim jak najwięcej czasu xD.

i używając szybkiej podróży dużo może nas ominąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.. w Skyrim tez sobie obiecywalem ze bede wszystko przemierzal z buta .. tak jak i winnych RPG ... a po pewnym czasie sie po prostu nie chce ;) Nawet w GTA zaczalem korzystac z taxi bo to szybsze niz dojechac samemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po to jest quick travel - żeby gra nie nużyła jeśli akurat w tym momencie nie ma się ochoty na 20 minutowe brnięcie przez krzaki i mozolne oklepywanie niskolevelowych zawalidróg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.. w Skyrim tez sobie obiecywalem ze bede wszystko przemierzal z buta .. tak jak i winnych RPG ... a po pewnym czasie sie po prostu nie chce ;) Nawet w GTA zaczalem korzystac z taxi bo to szybsze niz dojechac samemu ;)

 

A to mow za siebie kolego, w Skrymie ani razu nie uzylem FT, jak juz to kon i wio. W GTA V do dzis nie wiem jak taksowka wyglada mimo 200h przegranych, jedynie w IVce korzystalem za entym przejsciem.

 

Ale dobrze ze jest, kazdy ma jakies swoje preferencje - miec > nie miec.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim to Skyrim, w Skyrimie wszystko wygląda tak samo i jak już wszystko wyeksplorujemy to rzeczywiście jest nudno. Wiedźmin 3 wygląda na bardziej różnorodnego, a już z pewnością o lata świetlne ładniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mow za siebie kolego, w Skrymie ani razu nie uzylem FT, jak juz to kon i wio. W GTA V do dzis nie wiem jak taksowka wyglada mimo 200h przegranych, jedynie w IVce korzystalem za entym przejsciem.

 

Ale dobrze ze jest, kazdy ma jakies swoje preferencje - miec > nie miec.

 

A skad pomysl ze mowie za kogos innego niz za siebie? ;) Podpisane jest 'czacha' a nie 'gracze' :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The choice was always PC

 

nod-of-approval.gif

 

Ale jestem zaskoczony, ponoc na PS4 mialo latac w 1080p. NEXT-GEN IS HERE chlopaki.

 

O matko, ta gownoburza na gafie i witcher forums, pora robic popcorn.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się lekki kabaret z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c0gavsx.jpg

 

CeDePeR zabił swój PiaR...a teraz go wskrzesił żeby znowu go zabić. A mogli siedzieć cicho i nic nie mówić.

 

@up: fakt, kabaret robi się niezły. Wątpie żeby CDPR żył w błogiej nieświadomości że teraz gracze przedłużają sobie epenisy, za pomocą cyferek "p" i "fps".

Mogli sobie darować takie wiadomości, chcieli być fair wobec graczy i traktować ich wszystkich równo. To teraz gracze będą też traktowali ich równo...z EA,Ubi itp itd.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×