Skocz do zawartości
Patricko

The Walking Dead: Survival Instinct

Rekomendowane odpowiedzi

CdI3Vff.jpg

The Walking Dead Begins to pierwszoosobowa strzelanka oparta na licencji popularnego serialu telewizyjnego pod tym samym tytułem. Całość opracowało studio Terminal Reality, znane m.in. z serii Bloodrayne.

Gra oparta jest na stworzonym przez stację AMC serialu, który z kolei sam jest adaptacją serii komiksowej stworzonej przez Roberta Kirkmana, wydawanej w naszym kraju pod tytułem Żywe Trupy. Akcja toczy się krótko po wybuchu epidemii zamieniającej każdego zainfekowanego w żądne krwi nieumarłe monstrum. Fabuła koncentruje się na losach braci Dixon i ich podróży do miasta Atlanta, które rzekomo ma zapewnić bezpieczne schronienie ocalałym. Gracze wcielają się w młodszego z rodzeństwa - Daryla, a starszy z nich, czyli Merle, kontrolowany jest przez sztuczną inteligencję.

Autorzy postawili na klimaty survival horroru. Konieczne jest oszczędne gospodarowanie amunicją, jedzeniem oraz innymi zapasami, zwłaszcza, że okazje do uzupełnienia zapasów nie zdarzają się często. Istotnym elementem zabawy są elementy skradankowe, które pozwalają uniknąć starcia z niektórymi zombiakami. Nie jest to jednak łatwe, gdyż żywe trupy podczas szukania ofiar zrobią wykorzystują nie tylko z własny wzrok, ale również słuch i zmysł węchu.

Mocną stroną gry jest ścisłe połączenie fabuły z rozgrywką. Podczas przygód spotykamy szereg ciekawych postaci. Gracz sam decyduje czy je skrzywdzić czy też wyciągnąć do nich pomocną dłoń. Sporo z tych bohaterów niezależnych może dołączyć do braci Dixon. Kampania obfituje też w wiele innych trudnych wyborów moralnych.

Źrodło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18941

Pierwszy gameplay/trailer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się grafa tylko klimat. Ale fakt mogli by ją poprawić bo w tedy mogło by dać to lepszy klimat (mam na myśli bardziej szczegółowe zombie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej, jak skok na kasę od Acti (współniszczycieli gamingu wraz z Capcomem i EA). W kwietniu nowe Dead Island (skok na kasę, ale to nasi), w maju TLoU, więc nie ma sensu znów wypychać kieszeni tych złodziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skok na kasę czy nie, to rozpierducha w wykonaniu braci Dixon może być konkretna... Pewnie odczekam trochę po premierze i kupuję niezależnie od ocen jakie gra będzie zbierać. Dla mnie Daryl + Merle + stada zombiaków = MUST HAVE.

Do tego bedzie to ciekawe uzupełnienie historii TWD, bo do tej pory nie było zupełnie żadnych informacji o tym co działo się z braćmi zanim dołączyli do Grupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie gra w stylu Duke Nukem Forever ? To w sumie tylko udowadnia, ze gry jak Walking Dead (ten w epizodach) nie sa skazana na kleske i spokojnie moga sobie rywalizowac z pryszczatymi 15 latkami .. ( albo skretynialalymi trzydziestolatkami od strzelanek wojennych grajacych w multi caly dzien bo nie moga zaliczyc) zagrywajacych sie tylko w fppy-klony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to taki gorszy L4D. No ale zobaczymy mam nadzieje że się mylę bo serial mi sie strasznie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to slabo. Tez lubie serial, fajnie, ze sa bracia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera zdaje się w tym miesiącu, a twórcy coś nie są skorzy ujawniać nowe gameplaye. Zapewne będzie długie embargo, kilka kupionych recenzji na początek, do tego żadnego demka. Tytuł znany, część fanów uniwersum zapewne łyknie w ciemno, a potem będzie jęk zawodu. Activision dzielnie broni tytułu najbardziej pazernego developera tej generacji, ale Capcom i EA tuż tuż za nim, wyjątkowo zacięta rywalizacja tej trójki.

edit:

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem, zobaczylem, wje*alem ten syf po 5 minutach, komletne drewno, paskudna grafika, ehh, dlugo by wymieniac, kompletna strata pieniedzy, nawet dla maniakow serialu/komiksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się zastanawiam nad kupnem tej gry. Ja widzę, że ta grafika odstrasza, itd. ale nie to się liczy przecież.

Ktoś jeszcze ogrywał tytuł? Jakieś wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się kupować, gra na 3godziny i przy tym strasznie nudna i liniowa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w ogóle się w tej grze robi? Idzie sie i zabija zombiaki? Czy coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się zastanawiam nad kupnem tej gry. Ja widzę, że ta grafika odstrasza, itd. ale nie to się liczy przecież.

Ktoś jeszcze ogrywał tytuł? Jakieś wrażenia?

Jedyny plus kupna tego gowna jest nastepujacy...

Gorzej pieniedzy w tym roku NA PEWNO juz nie wydasz :). Jestem ogromnym fanem serialu, TWD od Tel games mi sie podobalo jednak to gowno, nie zasluguje nawet na miano gry z ery PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze nie taki wilk straszny jak go maluja

Gra nie jest wybitna, do piet nie dorasta takim tegorocznym tytulom jak Tomb Raider czy Bioshock Infinite. Czy jest to jednak gra okropna? Nie.

Po prostu nie. jezeli przebolejesz srednia grafike i nieciekawa dlugosc z tego co slyszalem, to... jest to w pewnym sensie ciekawsza wersja Dead Island.

Nie wiem czy porownojac te gry do siebie jest odpowiednim ruchem ale gier takiego typu naprawde nie wszylo wiele.

Cieszy obecnosc braci Dixon'w, szczegolnie po tym co stalo sie w ostatnim odcinku TWD ( spoilowac nie bede, kto oglada na bierzaco to wie). Na razie fabule dopiero co lyknalem, jestem po pierwszej misji ktora zrobilem w ok. 40 minut robiac wszystki misje poboczne i szukajac zapasow gdzie tylko sie da.

madrze zrobicie czekajac az gra stanieje. Setka nie bedzie bolec w plecy az tak jak dwie setki. Naprawde... gra nie jest AZ tak zla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograł już to ktoś?? Jak długość rozgrywki i klimat?

Zastanawiam się, grafika mnie nie odstrasza jakby co. Jestem świeżo po TWD i czuję "żądzę krwi" :D A na poważnie opłaca się to brać za 130 zeta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie opinie wyzej, obojetnie jaka recenzje, i bedziesz mial swoja odpowiedz.

Gra miala premiere, tydzien czy dwa temu, i juz kosztuje 130 zl, to rowniez powinno wskazywac na to z jakim tytulem mamy do czynienia :).

Co do czasu gry, jakies 3-4 godziny takim normalnym tepem, na wiecej niz 5-6 robiac wszystko bym sie nie nastawial.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×