Skocz do zawartości
Patricko

Kazification!

Rekomendowane odpowiedzi

Eurogamer: Ha! You're usually very good on Twitter, and usually very open with people whereas a lot of execs are very closed, so I wanted to ask you whether you're aware of Kazification and what you make of it?

Shuhei Yoshida: Kazification, yeah!

Eurogamer: Do you know what Kaz Hirai himself makes of Kazification?

Shuhei Yoshida: Yeah, so I was talking with Stephen [Totilo] from Kotaku and they have a mashup of them, so he tweeted me and told me to send it to Kaz, so I sent it to Kaz and Kaz didn't reply. So I don't know if it was Kaz's assistant who saw it and didn't forward it to Kaz, but I'm sure when he sees them he'll just laugh.

http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-21-the-big-interview-sonys-shuhei-yoshida-on-ps4

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to najbardziej wyluzowany prezes. Jest nim nasz Kazio XD

O to jego teksty z twittera

-Nintendo nie będzie miało nowej konferencji prasowej na E3 w tym roku. Będą streamować starą konferencję, za to z trochę lepszą grafiką.

-W trakcie premiery nowego Xboksa Microsoft będzie mówił o telewizji, muzyce, filmach i integracji z Kinectem. Być może, jeśli czas pozwoli, napomkną coś o grach.

-Muszę być szczery, sądzę, że #XboxReveal to fatalna nazwa dla nowej konsoli

-Ktoś ukradł mi dziś moją PS Vitę. Nie jestem zły. W zasadzie to dosyć fajnie jest wiedzieć, że jest na tym świecie ktoś, kto chciałby mieć PS Vitę.

-W Sony wiemy, że hardcorowi gracze lubią trudne wyzwania. Tym właśnie kierowaliśmy się projektując obecny PlayStation Store. <- to mnie znisczyło XD :rofl:

Edytowane przez wwseba97
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazio to Kazio :D Na niego nie ma bata :P

Jak tam w ogóle sprawa z gifami? Żyje to jeszcze czy się uspokoiło :)

Pewnie przy E3, albo premierze X'a coś znowu ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gifów nie będzie to najwyżej na jego twity będzie się patrzało co jak co ale jego wpisy to mistrzostwo świata XD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że naprawdę tak nie pisze ;). Fajna by była wojenka na twitterze między prawdziwymi CEO Sony, Ms i Nintendo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah, rozwalają mnie te gify. Beka z gościa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to najbardziej wyluzowany prezes. Jest nim nasz Kazio XD

O to jego teksty z twittera

-Nintendo nie będzie miało nowej konferencji prasowej na E3 w tym roku. Będą streamować starą konferencję, za to z trochę lepszą grafiką.

-W trakcie premiery nowego Xboksa Microsoft będzie mówił o telewizji, muzyce, filmach i integracji z Kinectem. Być może, jeśli czas pozwoli, napomkną coś o grach.

-Muszę być szczery, sądzę, że #XboxReveal to fatalna nazwa dla nowej konsoli

-Ktoś ukradł mi dziś moją PS Vitę. Nie jestem zły. W zasadzie to dosyć fajnie jest wiedzieć, że jest na tym świecie ktoś, kto chciałby mieć PS Vitę.

-W Sony wiemy, że hardcorowi gracze lubią trudne wyzwania. Tym właśnie kierowaliśmy się projektując obecny PlayStation Store. <- to mnie znisczyło XD :rofl:

 

Prorok!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×