Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa kody po 12 cyfr/liter

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Edytowane przez cyqor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiera dodatek chińska nawalnica + zdobądź cyfrowa wersję gry bf4 na ps4...

Takie dwa oznaczenia mam na okkadce i każdy kod na osobnej kartce

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tym jest tak, że musisz mieć dysk w napędzie jak mniemam ? także w pełni cyfrowo nie jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wole wersje z pss :) problem w tym że pudełkowcy już cisną a mny czekamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ta wersja na pss, będzie odblokowana. 30,31 czy 01.11? Pliczek już ściągnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem wersję cyfrową żeby nie inwestować w laser jak to było ostatnio, tzn. kupiłem bf3za 200 zeta i zaraz laser padł za 300 zeta.

Wersja PSS jest trochę droższa ale na pewno się opłaci nawet jeżeli trzeba będzie poczekać ten jeden dzień żeby grać.

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wole wersje z pss :) problem w tym że pudełkowcy już cisną a mny czekamy...

To nie lepiej było kupić w US store? Nie dość, że taniej to premiera była wczoraj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe z ta premiera to jest naprawdę cyrk. Premiera na świecie była 29.10 a w Polsce jest 31.10 . Pomimo tych dat, w polsce, już ponad 66 tysięcy graczy mało wczoraj gre. Sprawdzałem rankingi na Bl.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem swoją kopię w Euro AGD i przeglądam sobie właśnie Battleloga. W zakładce bronie jest kilka noży na samym dole. Moje pytanie: jak je odblokować? 

 

A tak btw., to gra się zajebiście, łatwiej się zabija, tylko to zjebane sterowanie(zwłaszcza czołgów) denerwuje, ale można się przyzwyczaić.

 

edit: Maczete i shanka można odblokować z kampanii, tyle znalazłem.

 a co do sterowania pojazdami też można zmienić w opcjach i jest prawie tak jak w bf3. z tym, że strzał jest pod L2 a przepustnica L1 i R1. Wtedy można coś polatać :) na domyślnych to za długo w powietrzy nie byłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej by było jakby dali L1/L2 przód/tył, a strzał pod R1. Kwestia przyzwyczajenia, gorzej jak ktoś gra w kilka gier to może się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4 od wczoraj można kupić w Empikach i Euro agd, pewnie w Media Marktcie rowznież.

 

hey ... to masz potwierdzone info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnal ktos kwestie tego gold battlepacka? Jak go odblokowac? Czy to ten kod od dodatku china?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej było kupić w US store? Nie dość, że taniej to premiera była wczoraj :P

Tylko, że konto mam na Polske. Więc trzeba by bylo to zmienić podczas rejestracji ale kasa została by na poprzednim koncie więc i tak dupa i tak..

 

Ja też kupiłem wersję cyfrową żeby nie inwestować w laser jak to było ostatnio, tzn. kupiłem bf3za 200 zeta i zaraz laser padł za 300 zeta.

Wersja PSS jest trochę droższa ale na pewno się opłaci nawet jeżeli trzeba będzie poczekać ten jeden dzień żeby grać.

Więc i ty się przekonalełeś do wersji cyfrowej :D witaj w klubie.. (zawsze możesz odsprzedać komuś zaufanemu slot i masz BF4 za 139,5zł) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że konto mam na Polske. Więc trzeba by bylo to zmienić podczas rejestracji ale kasa została by na poprzednim koncie więc i tak dupa i tak..

 

Więc i ty się przekonalełeś do wersji cyfrowej :biggrin: witaj w klubie.. (zawsze możesz odsprzedać komuś zaufanemu slot i masz BF4 za 139,5zł) :biggrin:

Ja też kupiłem cyfrową wersje ale wcale się do niej nie przekonałem, bardziej przekonała mnie cena przy zakupie na 2, bo samemu to trzeba być desperatem aby płacić za coś 279zł co można kupić za 189zł z możliwością wymiany/sprzedaży itp. 

Ps. Można jeszcze ~2 dyszki zaoszczędzić kupując karty psn 100zł na allegro w cenie 94 z hakiem, wtedy za 283zł mamy uzupełnione konto psn na 300 zł, kupujemy bfa i 21 zł zostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast kupiłem wersję pudełkową, pogram ten miesiąc co został do premiery PS4- w dzień premiery wsadzę płytę z PS3 do PS4 żeby pobrać BF4 na "czwóreczkę" i sprzedaję płytkę na Allegro.

Nawet jak sprzedam za powiedzmy 140zł to wyjdzie mi na to że (199zł za BF4 na PS3+ 39zł za aktualizację= 238zł) że zapłaciłem za BF4 na PS4 niecałe 100zł.

Jak dla mnie dobry interes.

To samo zrobię z NBA 2k14 i AC: IV- jak dobrze pójdzie będę miał 3 gry na PS4 za ok. 300zł

Do tego kumpel daje mi kod z CoD i na starcie będzie w co grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interes dobry, szkoda tylko że w żadną z tych gier nie będziesz mógł pograć.. Do odpalania BF4 będziesz potrzebował płytę bf4 z ps3 - to nie działa tak że raz włożysz, zgrasz i allegro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast kupiłem wersję pudełkową, pogram ten miesiąc co został do premiery PS4- w dzień premiery wsadzę płytę z PS3 do PS4 żeby pobrać BF4 na "czwóreczkę" i sprzedaję płytkę na Allegro.

Nawet jak sprzedam za powiedzmy 140zł to wyjdzie mi na to że (199zł za BF4 na PS3+ 39zł za aktualizację= 238zł) że zapłaciłem za BF4 na PS4 niecałe 100zł.

Jak dla mnie dobry interes.

To samo zrobię z NBA 2k14 i AC: IV- jak dobrze pójdzie będę miał 3 gry na PS4 za ok. 300zł

Do tego kumpel daje mi kod z CoD i na starcie będzie w co grać :)

I tym sposobem nie pograsz sobie na ps4 w bf4, bo wymaga plyty z ps3. :biggrin: O to przyklad polaczka, co kombinuje na kazdym kroku... :D

Widzial ktos moze bf4 z premium?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interes dobry, szkoda tylko że w żadną z tych gier nie będziesz mógł pograć.. Do odpalania BF4 będziesz potrzebował płytę bf4 z ps3 - to nie działa tak że raz włożysz, zgrasz i allegro. 

A widzisz i tu mnie masz- mi się wydawało że nie jest potrzebna za każdym razem płyta z ps3 żeby odpalić wersję na PS4 a tu zonk :) 

A taki cwany chciałem być :)

No cóż- tak czy siak w Ultimie mam zamówienia na wszystkie gry które wymieniłem powyżej plus kilka innych więc wydam trochę więcej- dobrze że premia kwartalna jest w listopadzie więc można sobie zaszaleć i jeszcze jakiś prezent żonie kupić żeby pozwoliła nacieszyć się ps4 :P

I tym sposobem nie pograsz sobie na ps4 w bf4, bo wymaga plyty z ps3. :biggrin: O to przyklad polaczka, co kombinuje na kazdym kroku... :biggrin:

Widzial ktos moze bf4 z premium?

Błagam Cię nie nazywaj mnie "polaczkiem" bo może jak jest możliwość to kombinuję ale przynajmniej nie kradnę muzyki, gier i filmów tylko uczciwie zarabiam i wydaje na to co mi się podoba a określenie "polaczek" zachowaj sobie do określania ludzi z Twojego otoczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Błagam Cię nie nazywaj mnie "polaczkiem" bo może jak jest możliwość to kombinuję ale przynajmniej nie kradnę muzyki, gier i filmów tylko uczciwie zarabiam i wydaje na to co mi się podoba a określenie "polaczek" zachowaj sobie do określania ludzi z Twojego otoczenia

 

Zabolalo co? A chciales byc taki sprytny no patrz. :D

Premium z bf3 przechodzi na bf4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabolalo co? A chciales byc taki sprytny no patrz. :biggrin:

Premium z bf3 przechodzi na bf4?

Nie zabolało bo tu chodzi tylko o kwestię finansową na którą nie muszę jakoś (dzięki Bogu) mocno patrzeć- jakby zabolało to musiałbym zweryfikować swoje plany zakupowe i kupić jedną/dwie gry i na tym koniec.

Przyznaję się do błędu (co jest bardzo trudne w naszym społeczeństwie) bo źle doczytałem.

Ja wiem że Ty byś chciał żeby zabolało i czułbyś radość że komuś dopiekłeś i wbiłeś szpilę ale niestety dla Ciebie trafiłeś pod zły adres :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 bo samemu to trzeba być desperatem aby płacić za coś 279zł

Za tą kwotę mam BF4 + Premium na PC :biggrin:

6b72403f3634.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabolalo co? A chciales byc taki sprytny no patrz. :biggrin:

Premium z bf3 przechodzi na bf4?

A co do premium to tu masz info:

http://www.battlefield.com/battlefield-4/premium#benefit-2

 

Przechodzi tylko z X360 na XO i z PS3 na PS4

Edytowane przez meister_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabolało bo tu chodzi tylko o kwestię finansową na którą nie muszę jakoś (dzięki Bogu) mocno patrzeć- jakby zabolało to musiałbym zweryfikować swoje plany zakupowe i kupić jedną/dwie gry i na tym koniec.

Przyznaję się do błędu (co jest bardzo trudne w naszym społeczeństwie) bo źle doczytałem.

Ja wiem że Ty byś chciał żeby zabolało i czułbyś radość że komuś dopiekłeś i wbiłeś szpilę ale niestety dla Ciebie trafiłeś pod zły adres :)

Szczerze, to dobrze ze ktos Cie z bledu wyprowadzil, bo bys musial zabulic dwa razy za jedna gre.

Dzieki za info, bo bym sie nacial jak Ty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×