Skocz do zawartości
Gość

Małe przycięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mam pleja 40gb i dwie gry mianowicie uncharted i ratchet , konsole mam 2 tyg. wszystko cacy tylko zdazyly mi sie pare razy male przyciecia tylko podczas filmikow zarowno w jednej jak i drugiej grze.Trwało to sekunde w jedym wypadku w drugim dzwiek byl przesuniety po paru sec wszystko wraca do normy mialem z 3 takie sytuacje tak sobie mysle ze moze plej sie troche zgrzal bo raczej zdazalo sie to po paru godzinach grania pamietam ze przy ps2 slim czasem jak sie rozgrzal to mial problemy z czytaniem ale to bylo na piratach....no nie wiem laser chyba nie siada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne to ostatnie zdanie... Coś czuję warna albo bana w powietrzu...

A do tematu, być może to od przegrzewania choć ja sam grając zawzięcie w Uncharted i Burnouta po kilka godzin w ciepłym pomieszczeniu nie zauważyłem żadnych przycinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj poprostu laser nie trafil na sciezke lub cos przypadkiem zle odczytal i taki maly error. Nie panikuj nic sie nie dzieje. Graj dalej spokojnie. Jako ze widze ze nowy na forum to jeszcez napisze ze nie przejmuj sie skrzypiacymi sixaxisami i szybko pracujacym wiatrakiem. Ciche zgrzytniecia w konsoli to tylko pracujacy naped optyczny. Wszyscy tak mamy. Tak na wszelki wypadek pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No nie taki nowy czytuje juz nie od dzis ale udzielam sie tylko jak moge pomoc lub tej pomocy potrzebuje jak w tym przypadku tak czy siak dzieki za troske i dodatkowe info pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×