Skocz do zawartości
zaq123456

Gry z japonii pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy w grach,filmach sprowadzonych z japonii jest szansa,że będzię anglieski(chociaż napisy w grze po ang.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa

jakby sie ktos czepial, to jest dokladna odpowiedz na zadane pytanie, nie zaden offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest szansa

jakby sie ktos czepial, to jest dokladna odpowiedz na zadane pytanie, nie zaden offtop

Filmy bluray z Japonii nie działają na europejskich konsolach (sprawdziłem na własnej skórze)

i tak jak kolega wyżej napisał, w grach możliwe są napisy, np Echochrome takowe miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola właśnie będzie z japonii.Dlatego pytam o napisy w grach i filmach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
no ale przeciez nie musisz gier kupywac w japonii.....

Grrrr czytanie ze zrozumieniem >,<

co do pytania, no jeśli tak, to filmy japońskie w 60% mają napisy, ale radze to wcześniej sprawdzić, przed kupnem każdego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale przeciez nie musisz gier kupywac w japonii.....

Wiem,że nie muszę ale są gry w japonii,których w Europie raczej nie zobaczymy więc stąd moje pytanie o napisy(a pozatym moje ps3 będzię z jap.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że nie muszę ale są gry w japonii,których w Europie raczej nie zobaczymy więc stąd moje pytanie o napisy(a pozatym moje ps3 będzię z jap.)

Gry nie maja blokady regionalnej wiec kazda gra bedzie dzialac na kazdej PS3. Sa jednak 2 'ale':

Moga byc problemy z multi - narazie zdaje sie tylko jedna gra miala blokade regionalna multi (F1) ale kto wie czy nie pojawia sie inne z takowa.

Jezeli gra nie jest przeznaczona na rynki inne niz japonskie nie masz co liczyc na jezyk angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×