Skocz do zawartości
mrdywan

CoD MW3 misje specjalne podzielony ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem z ktorym nie moge sobie poradzic.

Chciał bym wraz z wujkiem pograc w misje specjalne na podzielonym ekranie. Gdy wchodza w ta opcje nic nie moge zrobic?

Jak to uruchomic ?Moge grac tylko sam, niestety nie mam pojecia jak uruchomic to w 2 graczy na czym bardzo mi zalezy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz w spec-ops'y to masz tam napis podzielony ekran i to klikasz i robisz osobny profil dla drugiego gracza i smigasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu jest prblem wlasnie

Wchodze w spec. poznej podzieony ekran i mam na gorze 1 pad czyli mnie i na dole jest napisane dolącz do gry X. Wciskam X i nic :o Zrobilem kilka innycj profili i nic ;/ Nie moge tego ogarnac.

Sry za jakos screna ale juz mnie to tak wkurr ze masakra i nie chcialo mi sie kombinowac z jakoscia :P

http://imageshack.us/f/593/dsc0050oh.jpg/

wciskam to X i nic, daje kwadrat i wczytaj profil i nic. Juz nie mam pojecia jak to zrobic;C

Edytowane przez mrdywan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno normalnie działać. Ładujesz profil i poprostu wchodzisz sobie dalej i wybierasz przetrwanie czy spec-ops'y. Wyskakuje Ci jakiś błąd może? Opisz troszkę dokładniej to postaram się Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dziwne bo 2 pad tak jakby nie działał. Włącz spec-ops'y jak będziesz już to miał wyświetlone to odpal padem numer 2 podzielony ekran i załaduj profil powinno zadziałać jak nie to pomyśle jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem jednym jak i drugim padem i nic ;C Nie mam pojecia co sie moglo stac spróbuje jeszcze pokombinowac. Ale np jak wchodzew multi player i gram sobie we 2 trylko np dm to lajtowo odpalaja dwa pady bo tam mozna podzielic ekran na 4 no to wciskam X na jednym i wchodzi, pozniej X na drugim i wchodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli aktualne pytanie : moze zmien numer pada bo jesli dobrze zauwazylem to masz 3 a wez 2 i raczej bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak włączam pady to same sie tak ustawiaja. Byc moze przez to ze mam odbiornik do gitary w ps3 ? Zmienialem kolejnosc padów ale nic nie dało :C Bede próbowac dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×