Skocz do zawartości
kill

Hellraid

Rekomendowane odpowiedzi

Średniowieczny Painkiller - może być ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra powstała ponoć, jako początkowy mod jednego z twórców Dead Island. Na pewno warta uwagi, tak samo jak Dying Light, choć zombiaków nie trawię.

Chyba w PSX Extreme (albo cd-action...) ciepło wypowiadali się na temat pierwszej styczności z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się coś w stylu Dark Messiah, mroczne fantasy wypełnione plugastwem, paskudami i pułapkami, a do tego miodny system walki, ja jestem kupiony.

 

Edit: Było jakieś info o przybliżonej dacie premiery?

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi fakt że robi to Techland i siłą rzeczy będzie to miało dużo wspólnego z "Dead Island", ale z drugiej strony przydałby się wreszcie godny następca "Hexena 2" :biggrin: Będę obserwował tą produkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie do dziś nie wiem czemu nie ukończyłem Dead Island, a zombiaki lubie.. żeby z tym nie było podobnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Island był drętwy i szybko się nudził. Tutaj będzie system lootu więc to może przyciągnąć, jak sami twórcy piszą, na setki godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Island był drętwy i szybko się nudził. Tutaj będzie system lootu więc to może przyciągnąć, jak sami twórcy piszą, na setki godzin.

A w DI to niby nie było? Bo ja pamiętam że ze skrzynek wypadały młotki, klamki i maczety we wszystkich kolorach tęczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sam przyznasz, że to było upośledzone. Czy miałem gazrurke, czy kawałek drewna różnica była znikoma. Poza tym nie leciał equip tak? Co prawda grałem tylko początek, ale nie przypominam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leciał i mogłeś sobie też konstruować swój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, mnie gry które obracają się wokół lootu - od drugiego Diablo, poprzez wszystkie WoWy i Borderlandsy mocno odrzucają, więc jeśli to nie będzie poparte naprawdę solidnym systemem walki na broń białą to podziękuję. No ale póki co czekam na więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wiele osób już zapomniało o tej grze, ale są i takie (jak ja), dla których może być to najważniejsza gra roku (takie nowomodne forumowe określenie).

Dlatego zapraszam na twitcha już niebawem na pokaz gameplaya live!!! It's alive!!!

 

10533328_745496718845161_713548149600352

 

http://www.twitch.tv/techland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wiele osób już zapomniało o tej grze, ale są i takie (jak ja), dla których może być to najważniejsza gra roku...

No ba! Tym bardziej, że inny stuprocentowy faworyt do gry roku - Sacred 3, jak donoszą gracze na forach i branżowe media, kompletnie zawiódł.   :teehee:)

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje,mam nadzieje ze dadzą tryb kooperacji.Szkoda tylko że wychodzi w dystrybucji cyfrowej...co może zaszkodzić grze albo odwrotnie.Do premiery jeszcze dużo czasu,więc może jakiś jeszcze materiał zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że wychodzi w dystrybucji cyfrowej...co może zaszkodzić grze albo odwrotnie.

 

Zobaczymy. Warto zauważyć, że obiecali niższą cenę na grę niż ma to miejsce przy pudełkowych wersjach. Moim zdaniem to może być strzał w 10. W zasadzie to chyba byłby pierwszy raz, kiedy pełnowartościowa gra wychodzi jedynie cyfrowo i dodatkowo ma przez to obniżoną cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poprawa jest zauważalna. IMO najmniej interesująco prezentuje się nasz HUD - animacje ataków i projekty samej broni są mocno niespecjalne, ale jak widać cały czas cośtam starają się poprawiać. Nie ukrywam że jako fan Heretica i Hexena czekam z rosnącym zainteresowaniem, choć w moim odczuciu system walki prezentuje się(jak na grę polegającą w 90% na okładaniu się kawałkami żelaza) raczej prostacko(gdzie, k!@#y nędzy remake "DIE BY THE SWORD" ja się pytam?!)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarte lokacje, wyglądają naprawdę ładnie :) prawie jak Skyrim...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie! Trzymać kciuki za Techland.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×