Skocz do zawartości
Patricko

Colin McRae Rally (iOS)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z członków CM potwierdził, że jutro (tj. 27 czerwca) ogłoszą nowy projekt, który ma być powrotem do przeszłości.

 

W dodatku zamieścił takiego tweeta:

 

b9iy.jpg

 

Czyżby remake Colina?! Jeśli tak to biorę od razu!

Ale może się też okazać, że to będzie jakaś popierdółka na komórki.

Jak się okaże co i jak to od razu zmienię nazwę tematu, albo go usunę w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje niestety. Pełnoprawny produkt na next-geny czy nawet current-geny miałby chyba większą "pompę".

Chyba, że może to trafi też na samo PSN, byłoby bardzo miło wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba spasuję (nawet jakby to miał być nowy Colin), mistrzowie kodu pokazują, że do mistrzów im daleko.

Mam tutaj na myśli to co zrobili z modelem jazdy w F1 2013, GRID2 zresztą nie lepszy (samochody o wadze piórka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit : (nie)stety Colin  na iOS

 

https://itunes.apple.com/nz/app/colin-mcrae-rally/id566286915

 

mzl.fvqseemo.320x480-75.jpg

 

 

 Compatible with iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation), iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad (3rd generation), iPad Wi-Fi + 4G, iPad (4th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini and iPad mini Wi-Fi + Cellular. Requires iOS 6.0 or later. This app is optimized for iPhone 5.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kliknieciu w link.

" Gra nie jest dostepna w polskim sklepie, ale jest dostepna w nowej zelandi. Czy zminic sklep?"

Lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up 

na razie jest w NZ. Sklep się pośpieszył z wrzuceniem o jeden dzień, psując CM całą jutrzejsza niespodziankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K*rwa, liczyłem na next-genowego Dirta lub restart serii CMR, a tutaj znowu kubeł zimnej wody na łeb.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że CM już dawno sięgnęło dna i tylko się w nim babrają ile mogą.

Colina na upartego to od dawna można mieć na telefonie, wystarczy emulator psxa i po sprawie.

CM można zaliczyć do czołówki najgorszych firm robiących gry, zaraz obok EA oraz Capcomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżizas ale stado maruderów!!!

 

kolejna firma robi porządną grę na iOS, a wy kolejny raz jedziecie po nich bo nie jest to cokolwiek wasze bujne wyobraźnie już sobie ubzdurały.. (z tym next-genowym Dirtem to przesadziłeś - na fotce Focus RS WRC 1999 i czcionka z menu CMR 2.0).

 

zrobili remake jednej z najlepszych ścigałek wszechczasów na tablety/telefony :). to jest całe info które powinno wystarczyć żeby się tym newsem poważnie jarać. CM robi coś zajebistego dla graczy, ale gdzie tam.. wy już zdążyliście oczekiwać hooy wie czego na hooy wie co, dlatego CM to najgorsza firma...

 

łykam tą grę w pierwszej sekundzie jak zobaczę update App Store i od razu odpalam Grecję SS 3 :). a wy czekajcie dalej na nextgenowy restart CMR na Playstation 5....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Rockstar wypuścił GTA 3 na andka to znaczy, że tej jest do d***? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie po prostu nie fascynuje mobilne granie, a że jestem zagorzałym fanem starszych Colinów oraz Dirtów (poza Showdown), to się automatycznie podjarałem, a więc pretensje tylko do siebie mogę mieć. 

 

No nic, czekam dalej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że jest wersja na komórki/tablety, bo to jest zajebiście, że je robią i sam na Androida sobie sprawię.

Na pewno wersja mobilna dostarczy sporo frajdy i nigdzie nie twierdzę ani nie twierdziłem, że to będzie jakiś chłam.

Zresztą...nie można było mieć nadziei na jakiś mały remake na PSN? Myślę, że bez problemu ludzie by przytulili CMR w takiej wersji w jakiej ukazał się na mobilnym urządzeniu.

 

Ja osobiście nienawidzę CM za to co zrobili z serią F1 oraz DiRT'em i nigdy im tego nie wybaczę, do tego jeszcze cięcie gry i walenie tego w DLC, szczególnie jak w poprzedniej części wszystko było normalnie w grze. Dla mnie są spaleni i jak kiedyś kupowałem ich gry w dniu premiery, tak teraz nie dam więcej jak 70zł za pełnoprawny produkt.

Tylko czekam aż w końcu oddadzą licencję na F1 jakiejś ogarniętej firmie, bo to co oni wyprawiają to woła o pomstę do nieba.

 

Ale to temat o wersji mobilnej i na tym się skupmy w tym temacie. Bo ja jeździć po CM mogę niestety cały dzień i argumentów mi nie brakuje, ale to nie miejsce na to :)

 

Tutaj macie gameplay z iPada:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejechałem się raz i zajebiście się gra :)

 

kilka screenów bezpośrednio z ipada:

 

mdzk.jpg

o58m.jpg

71lp.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×