Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego w opisie nadal mowa o 5 konsolach ?

To jest bardzo dobre pytanie;p Nie wie, może to jakiś błąd, bo z tego co pamiętam to zmniejszyli limit aktywacji do 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku, pewnie pomyłka. Już byście chcieli doić gdzie się da.

No przepraszam. W takich sprawach nie ma miejsca na pomyłki. A skoro można na 5 konsol to dlaczego tego mam nie wykorzystać co ?

Edytowane przez Bartłomiej Pazdrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapłać 2 stówy i sprawdź. Dlaczego ktoś ma dla Ciebie sprawdzać. Podejrzewam, że po prostu nie zmienili opisu po zmianie liczby aktywnych systemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KIedy mniej więcej pojawi się rozpiska na maj?

Pewnie pod koniec kwietnia - przyszła środa/czwartek :banana:

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miałem kompletny restart dysku PS3. Pobrałem od nowa swoje konto i chcę to samo zrobić z tymi sejwami z chmurki PS+. Jak to zrobić? Bo widzę, że tam nic nie ma, a przed restartem miałem jakieś 25MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

raczej 2 maja ...

2 maja pojawi się przeceniony soft w psn. A rozpiska tego co będzie powinna być pod koniec miesiąca :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wykupiłem ps+ i mam pytanie może już padło ,ale nie mam czasu na czytanie 40 stron. Chodzi mi mianowicie o testowanie pełnej wersji gry(game trial version) jest to normalna pełna wersja?Której nie będzie sie dało uruchomić po uiszczeniu abonamentu?Tak to nie ma żadnej różnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wykupiłem ps+ i mam pytanie może już padło ,ale nie mam czasu na czytanie 40 stron. Chodzi mi mianowicie o testowanie pełnej wersji gry(game trial version) jest to normalna pełna wersja?Której nie będzie sie dało uruchomić po uiszczeniu abonamentu?Tak to nie ma żadnej różnicy?

Triale to pełne wersje gier - ściągasz, odpalasz i masz 60min na zabawę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak to się spisuje i ilu jest na to chętnych. Ja nie mam zamiaru pobierać 10GB żeby pograć 60min :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bardzo to zachecilo do zakupu np. dantes inferno

imo jest to dobry pomysl.

pozatym takie 10 gb az tak dlugo sie nie sciaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sarkazm on

cos tych gb dodajesz. wczesniej 10, teraz 15, pawnie jakbym znowu cos napisal to bys w odwecie napisal ze 20 gb nie oplaca sie sciagac...

sarkazm off

w taka godzine na pewno zobaczy sie wiecej gry niz w krotkim demie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bom zobaczył, że 10GB się nie lękasz więc dodałem z 5 więc nie sarkazmuj bo taka jest prawda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to bez znaczenia, ile taki trial się obecnie ściąga? 2-3h, odpalam sobie grę, 2 sesje po 1,5h i trial jest a pokazuje przeważnie lepszy obraz gry niż demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miałem kompletny restart dysku PS3. Pobrałem od nowa swoje konto i chcę to samo zrobić z tymi sejwami z chmurki PS+. Jak to zrobić? Bo widzę, że tam nic nie ma, a przed restartem miałem jakieś 25MB.

Ratunku, wazne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po wejściu na drugiej konsoli też nie miałem, ale chyba po chwili się pojawiło(albo odświeżyłem). Poszukaj jakiś opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie na Maj. Ja z SHIFT'em 2 i Shank'iem 2 nie mogę sobie poradzić. Nie ogarniam - za dużo do zrobienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×